Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Építsünk együtt! - Kalandozók.hu fórum


Recommended Posts

Üdv!

Hamarosan egy újfajta fórumrendszerre térünk át, így majd 9 év után. Az új fórumrendszer egybe van az új oldallal (új oldalmotor), tehát 1 login lesz mindkettőhöz. 8) A részletekről nem fogok most sokat elárulni, gyorsabb, szebb, jobb, használhatóbb és remélhetőleg kalandozókosabb lesz. Utóbbihoz kérném a segítségetek.

Szeretném, ha összeállítanánk egy kérdéssort, amit a létkódexbe behelyezünk. Úgy lesz, mint régen a chates arcképcsarnok, tehát, ha valaki megnézi a létkódexed akkor majd látja a válaszokat ezekre a kérdésekre. Nem kell sok kérdésre gondolni, csak pár igazán jóra, amit egyszerű kitölteni, és szívesen elolvasol a másikról.

Pl. Mi a kedvenc kasztod?

Szóval várom a tippeket!

Csináljuk együtt! :gruppen:

Csk

Link a hozzászóláshoz

- Milyen más szerepjátékot játszol/játszottál még?

Én is erre gondoltam. Bár ez egy M*-al foglalkozó csoport, sztem nem elhanyagolható információ. A probléma az hogy ez nem ad pontos információt, hiszen én is próbáltam pl a Werewolf-ot, viszont azóta sem játszottam és azt a keveset is elfelejtettem amit ott hallottam. És ez még a jobbik eset, mert tetszett a játék, de pl ha Vampire-t játszottunk volna és nem is tetszett volna, akkor ez egy felesleges és félrevezető plusz infó lenne.

A másik: karaktert bemutatni egy mondatban? Sztem ha ez menne, az vagy személyiség nélküli karakter lenne, vagy onnantól értelmét veszítené az előtörténet, hiszen (tudtommal) az pont erre szolgál(na). Lásd az idei karakteralkotást.

A többit én is jó ötletnek tartom. Esetleg lehetne még kedvenc utolsó mondat :twisted:

Link a hozzászóláshoz

Mi a kedvenc kasztod?

Kedvenc MAGUS regényed?

Kedvenc MAGUS íród?

Kedvenc MAGUS novellád?

Kedvenc szerepjátékos idézeted?

Legemlékezetesebb "utolsó mondatod"?

Milyen szerepjátékos rendezvényekre jársz/jártál?

Milyen más szerepjátékokat játszol még?

Melyik évben kezdtél el szerepjátékozni?

Hogy keveredtél a Kalandozok.hu-ra?

Mi a kedvenc sportod?

Kedvenc ynevi istened/vallásod?

Van-e állandó csapatod? Hol? Keresel/biztosítasz-e esetleg játéklehetőséget?

Egyéb amit meg akarsz osztani?

Eddig ezek vannak. Valaki szeretne még hozzátenni, esetleg módosítani, hogy jobb legyen? :)

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...