Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Mivel-Miben legyen jobb az oldal?! Vélemények az oldalról!


Recommended Posts

Líthas!

Kezd zavaró lenni, hogy egyes topicokban -valószínű hsz törlés miatt- előfordul, hogy ha az utolsó oldal számára kattintok, azt írja ki, hogy "Nincs hozzászólás a témában" Ezt nem lehetne valahogy orvosolni, mert már három ilyen topicot is találtam. Thc!

Darun

Amíg Zoli nem orvosolja: olvasható a topic, csak az utolsó ELÕTTI oldalra kell lépni a topicban. (bug: eggyel több oldalt jelez ki a phpmotor néha, mint amennyi tényleg van, és ilyen esetben nem tud az utolsó oldalra ugrani, ezért írja ki, hogy nincs hozzászólás)

Link a hozzászóláshoz

Csak egy aprócska ötlet: az oldal alján található, a fórumoldal megjelenését szabályózó legördülő listákat, ill. a teleportot nem lehetne-e az oldalak tetején is elhelyezni? Mivel a kalandozói profil nem tárolja az egyes topicokra a beállítást (ez érthető is, hiszen tetemes tárhelyet igényelne), minden rálépéskor újra és újra le kell mászni az oldal aljára, és ez időnként elég kényelmetlen.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Mostanában elkezdtem a Nekropoliszt is nézegetni, hátha találok ott valami gondolatébresztőt a hajdani hozzászólások között. Az egyetlen gondot az okaozta, hogy a témák teljesen sztochasztikusan (talán a törlés/utolsó hozzászólás ideje szerint rendezve) találhatók. Lehetséges lenne-e esetleg feltünetetni valahol, hogy az adott topic melyik fórumról származik?

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Karácsonykor megcsinálom az RSS-t.

Zene nem lesz, a zene lejátszási időpontja függ aktuális szerverterheltségtől, a felhasználó netsebességétől, a felhasználó processzorterheltségétől. Így sokaknál sok helyen előfordulna, hogy kattintás után 2-3 mpvel jön a hang. Akkor meg már nem ugyanaz az élmény. Engem inkább zavarna, ha kattingatás közben hangok zavarnának bele az éppen menő zeneszámba.

Mindegyik grafikus oprendszerben lehet beállítani egérkattintásra adott hangeffektet. Ezzel orvosolhatja a hanghatáshiányt bárki. 8)

Üdv. Z

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...