Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Gondolatok


Recommended Posts

A rokkerek és a metálosok el kívánnak távolodni a világtól , egyféle világfájdalom érezhet? a jobb rock és metálzenékben, így könnyen töltik idejüket "másvilági" id?töltéssel.

Kérem a gondolatokat, inkább véleményeket ebben:

Lehet e halhatatlan az ember, és hogyan (én tudom de még nem mondom meg) /játékon kívül!/?????? :?: :?:

Link a hozzászóláshoz

Talán kérdezzünk meg Sneer-t is ebben a témában, ôt nem igazán lehet sem a rock sem a metál kategóriájába sorolni ( rólam nem is beszélve:)

Amugy Takeda véleményében látok rációt.

Mi lenne ha csinálnánk egy felmérést különbözô koncerteken, ahol osztanánk ki kérdôíveket, hogy felmérjük az emberekéletszemlélete és a szerepjáték közti összefüggéseket.

Önként jelentkezôke keressenek meg emilben.

Az elsô akciónk valamelyik DJ Bobo koncert lesz... :D

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Én még csak kezd? rocker vagyok, de ha senki nem jön el velem a Pokolgép koncertre, akkor nagyon le fogok törni. Már csak Sychterben bízhatok. Én is az érzékeny lelkem orvoslására hallgatok rockot, tehát én Takedával értek egyet. Nefadar, te minden alkalommal, mikor idenézek, óriási meglepetést okozol nekem. Asszem kezdelek csodálni. Err?l gyorsan le kell szoknom. Egyébként én is járok pszihomókushoz, még csak háromszor voltam nála, de már az elején a falra tudtam volna mászni t?le. Ma a suliban elgondolkodtam egy kicsit, és arra jutottam, hogy aki nem skizo, az nem boldog. De asszem tévedek. Na mind1. Mivel ez pszihológiai fórum, ezért szeretnék én is körkérdést feltenni. (Sajnos Nefadar megel?zött :-( ). Tehát: írjátok meg véleményeteket a skizofrémiáról! Lehet?leg olyanok írjanak, akiknek tényleg két vagy több személyiségük van. (F?ként Gem Kapocs). Köszönöm a figyelmet.

Darun, Embervadász Klán

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...