Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Bemutatkozás


Nefadar

Recommended Posts

Na jó a nevem mindenki látja, úgyhogy azzal nem lessz gond 88 as vagyok. Barna szem barna haj 182 magasság. Nagyon komálom az összes zenét főleg a rockot (romantic kizárva!!!) de minden ami megtetszik azt meghallgatom. Utálom a francia nyelvet mert rohadt nehéz, ellenben az agolt komálom. Ja, Ada a szülőfalum (Bácska értsd Délvidék) de most Pest megyében élek. Ennyi.

A szemüveg szépít. Tehát nem kell ezen aggódni. Nekem is van egy csomó ismerősöm (jó csajok) akik szemüvegesek és marha... bocs, baromi jól áll nekik! :lol: :wink:

Link a hozzászóláshoz

Nahh, ha már ilyen sokan írtatok magatokról, én is írok egy kicsit (magamról).

'87 decemberében születtem Székesfehérváron, jelenleg is itt élek.

Most éppen 10-es vagyok, és nem igazán komálom a sulit, a sok mindenféle szabály miatt...

Sok mindent szeretek csinálni, többek között biciklizni, focizni, internetezni, haverokkal elbaromkodni, Vidi meccsre járni (VIDEOTON!!!), meg úgy egyébként mindenre kapható vagyok.

3 éve ismerkedtem meg a szerepjátékkal, de azelőtt is fantasy rajongó voltam. Sajnos nagyon keveset tudok játszani, ez meg is látszik a stílusomon (szerintem), de azért próbálkozok. Reményeim szerint nemsokára sikerül Fehérváron szerveznem egy partit, ahol végre tudok játszani is egy kicsit, nem csak mesélni, bár abban is gyakorlatlan vagyok...

Zenéből mindenfélét meghallgatok, nyár óta főleg rockot, meg metált, de szeretem még a Bonanza Banzai-t,

Link a hozzászóláshoz
...én meg , már régóta SZERETNÉK szemüveges lenni :oops: de semmi baja a szememnek :(

E.

Hol a bemutatkozás, kedves Eleinor? 8)

Ez a többieknek is szólt, akik csak ugy hozzá szóltak ehez a topichoz, elmulasztva a saját bemutatkozásukat. Visszamenőleg kérnék ő tőlük is egy rövid pár soros életemlék leirást magukról.

Köszönöm!

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

Eleinor:

...én meg , már régóta SZERETNÉK szemüveges lenni de semmi baja a szememnek

hidd el nekem a szemüveg nem egy olyan csuda muris dolg... ebben sajna ugymond szakértőnek modhatom magam, mivel kb amióta csak az eszem tudodom... hm rosszat irtam, szal asszem már állt elsőben kaptam meg az elsőt, és azóta is van folyamatosan... nálam asszem majd egyszeer, ha minden jóla alakul, akkor lézeres szemműtét lesz, mivel a szemem eléggé rossz, és már baromira elegem van belőle...a kontakt lencsét is próbáltam mér, de sajna nem siekrült... már csak pár évet kell várakoznom... és lehetséges lesz a műtét... de addig, szal ne akarj te szemüveges lenni, és hagyd, h irigykedjek rád, mivel te nem vagy az...

na jó annyira nem vagyok irigykedős... csak azért ez elég furin hangzik számomra, h vki szemüveges akar lenni, nem is értem ,h mért???mért lenne az jobb neked??miben lenne za jobb neked?hoddel, csak kin, és szenvedés... ezt nem lehet csinálni, azt nem lehet csinálni...stb, stb, stb...

de ha akarod, akkor majd 1szer elmondom az össz rossz, és - feltéve, ha van neki - jó tulajdonságát a szemüvegnek... nos???

Link a hozzászóláshoz

Jajjj...ne haragudj @Huszár...nem akartam megbántani senkit aki szemüveges, az,hogy muris volna nem gondolom...hidd el a közvetlen környezetemben is vannak szemüvegesek, ráadásul olyanok akik a szívem csücskében vannak, tehát őket soha nem bántanám...de nagyon "helyes"minden szemüveges ismerősöm. Szóval nem azért...csak...mindegy , nem fontos, hogy miért..

Eleinor

Link a hozzászóláshoz
hmm

vagy félreértettél, vagy én nem tok fogalmazni... nem bántottál meg, hanem egyszerűen nem értem mért akar valaki szemüveges lenni...???

mi lehet abban a jó???????

szóval mért is? :roll: :?: :shock:

...huuuh...egy nagy kő esett le a szívemről...hogy nem haragszol... :)

Tehát, mert olyan HELYESEK vagytok Ti szemüvegesek... :) Szóval nekem tetszenek a szemüvegesek... így aztán gondoltam...hátha ...én is...szóval...érted már :?:

UI: lehet, hogy rajtam nem segítene :cry: ( na mostmár tuti hülyének nézek ki :cry: )

Üdv.Eleinor

Üdv. Eleinor

Link a hozzászóláshoz

eleinor:

Tehát, mert olyan HELYESEK vagytok Ti szemüvegesek... Szóval nekem tetszenek a szemüvegesek...

köszi ez jól esett...

és szvsz ettől még nem tűnik vki hülyének... és én személyszerint komálom, ha valaki nem ugy áll oda, h én tökéletes vagyok, de az meg egy kicsit idegesitő egy magamfajtának, ha egy tök jól kinéző lány azon kesereg, h ő milyen ronda... hmmm, én bevallom tisztességesen, h ét tök randa vagyok... ja és looser, de ez itt most nem lényeg...

bánkódni meg már én se bánkódok, mer minek??? ezen már ugyse változtathatok, esetleg csak egy műtéttel.... amire már igen csak várok, de hát még mindig van pár évem odáig...

a külsőség meg szinte alig-alig számit... 1,

2. a mások , vagyis nem barátok, vagy ismerősök, haverok vélemény meg érdektelen, és ugyis szinte csak az számit, h az ember mit is gondol magáról, hova is helyezi magát... ugy mindenben... szvsz

Link a hozzászóláshoz

Nyah, gondoltam, ha már úgyis erre kóborlok, zavargok egy kis rövid bemutatkozással... Paraméterek: 18 év / 173 cm / 53 kg / jelenleg piros haj / barna szem (aki többet is akar, az keressen meg vmikor élőben ;)

Szerepjátékok közül inkább a vampire-t favorizálom, de tul.képpen regényekben mindenevő vagyok... /Abszolút kedvenc a Síró fém /

Ide meg csak az MTT januári rendezvénye miatt vetődtem, amit nem bánok... :) Jó kis bagázs vagytok... :) :oops:

Link a hozzászóláshoz

nefi az viszont nem tréfa dolog, mst komolyan... hidd el... iga csqak tovább rotnod a szemed... mondja a doki, de az igazsághoz az is hozzá tartozik, h amint szemüveged lasz a szemed el kezd szép lassan lustulni, vagyis nem dolgozik annyit, igy ergó szép lassan a látásod is romlik, ugyhogyx az amolyan ödrögi kör, vagy 22es csabdája...

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok.

Polgári nevem G.András(a család nevem személyes találkozonál ugyis elmondom, de nem hiszem hogy közzé kéne tennem a neten) 1981. május 30án születtem (Péntek) délután háromnegyed 2kor, hoszu hányadtatot sorsu gyermek voltam 14 évesen ismertem meg a szerepjátékot, és mind a mai napig ugy tartom ez a játék "a játékok királya", föleg magus, idönként shadowrun illetve vampire de ezek elhanyagolhatoak. Fizikai vetületemet tekintve 176 magas vagyok barna rövid a hajam és a szemem szine is barna(rövid:-). 14 évesen nem csak játszani kellet megtanulnom hanem mesélni is mert a társaságban ugy illik hogy idöröl idöre öszedbunk meséket (jobbaat roszabbat), jo kritikai érzkkel rendelkezem, és társaimat is erre sarkalom ha a saját mesémröl van szo. elég sok modult irtam már és sokat is játszottam....

Mert az isteni:)

Szeretem: enni, inni(szesz-de nem alkesz :lol: )

szeretem:kutya, macska, kacsa, lo , van egy növérem(anyámék kivágnának minde házi álattal együtt amit haza hordanék pedig vinnék párat.) -amit még : soxor és sokat (no meg a vaniliás fagyit:)))

nem szeretem: állnokság kétszinüség , nem egyenes beszéd(kammerek:)

Nem nevezném magam tösgyökeres rockernak, nem mondom egy Jo kis Soundgarden-nél nincs jobb de azt mek kell hagynunk deep purple, és hasonlo ös rock kategriát jobban csippantok mint amit most pl a linkin park akar eladni.

a POP az egyszerüen biznisz, van sok hülye aki meg veszi a lemezeket és ezzel emit nyernek az arcok, pedig a tudásuk vajmi kevés. ahogy korábban olvatam mástol tuc tuc zenéket hallgatok:)))) iletve 2 stilust: GOA . és levétve d&b-t de inkább goát

csillezni szeretek, játszani zseretek, olvasni érdekeseket, Tolkienhez nincs tul sok közöm, mesze áll töllem közép földe és a tündék hallhatatlnasága, valoságosabb mesevilág Ynev. Néha elvágyodom , szivesen utazom minnél távolabb ahol még nem jártam soha, hiszek az intuicioimnak, hiszem hogy a természetnek is van szája és biza néha segitségért is kiált(ha valakiezért most azt mondja magában "meny nézesd meg magad" - már voltam és a sámánom azt javasolta ne aggodjak:))

pa

dereck

__

Kezdetem és végem kezdete vagyok, Önmagamba forduló Végtelen

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...