Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Bemutatkozás


Nefadar

Recommended Posts

Üdvözletem mindenkinek, mivel ez a bemutetkozás heje hát megteszem mert ezt kívánnya az illem.

I.sz. 1986-ban láttam meg a napvilágot Bp-en. Anyám ez, apám az... ez lényegtelen :).

A szerpjáték fogalmával cirka 4 esztendővel ezelőt ismerkedtem meg egy jó embrnek köszönhetően. Későb ezzel a szeméjjel sjanos megszakatt a kapcsolatom mert csak 13 éves önmagamnak tudott meglepetést okozni (kérem itt mellőzék a félreértéseket :!: :!: ) de közbe fellnőtem :wink: , ő visszont továbra is a rossz KM szerepét játszotta.

Ez alatt a 4 év alat sok más szerepjátékkal is megismerkedtem barátaimmal és örömmel jelezném azt a tényt, hogy eme kellemes szorakozás hozott össze majd egy tucatnyi jó emberrel és azóta már nemcsak a játékok miatt járunk össze. A sok játék között végig megmaradt a M.A.G.U.S. és azóta is szinte heti rendszerességel játszunk néhány fordulót. Hogy mért, mert személy szerint ez a legrészletesebben kidolgozott világ és ebben lehet a legnagyobb szabadságot elérni a karakterekkel, hisz tetteiknek játéktechnikai megkötései nincsenek.

Mindezek mellet szivesen foglalkozom más kellemes elfoglaltságokkal mint például a túrázás, mozizás :oops: és persze az orbitális PARTIzás :twisted: nos röviden és tömören ennyit magamról.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Megtenném én is ezt a lépést.

1980. március 31-én éjjel születtem Budapesten. Félvér vagyok hisz apám férfi volt anyám meg nő. Harmadik gyerekként nekem jutott a kisebbség szerepe a családban és ez néha eléggé frusztráltá tett. A MAGUS-sal a GURU-ban megjelent cikkek óta foglalkozom, szerepjátékokkal körülbelül szintén ez óta. A kezdet az Országút harcosa volt. Azóta mindent fogyasztottam a fantasy irodalmából és játékaiból amit ép ésszel lehet. Túléltem a találkozást Cthulhu-val, küzdöttem vámpírokkal és farkasemberekkel. Építettem domíniumot a Kárpátokban és meghaltam Galliáért. Zenében a Heavy Metalt (de elsősorban Metallica) és a dallamos zenét szeretem, művészetben az "értelmes" művészetet.

A történelemből kis szeleteket szoktam olvasgatni, egy időben nagyon érdekelt az ókori Japán (a Shogun-t 15-ször olvastam, filmen kétszer láttam).

Hobby-m a gitározás és a számítógép (persze az rpg-n kívül :) ). Egy időben StarWars filmet készítettem pár ismerőssel, de valahogy kifutottunk az időből. Én a vizuális és az audiovizuális effektekért voltam felelős. Jelenleg rendszergazda vagyok egy inkább meg nem nevezett helyen. Most próbálok egy újab csapatot szervezni valami matrixos, vagy StarWarsos film (short movie) készítésére, de mint mindíg megint az időhiány a gátló tényező.

Egyébként egy magamnakvaló, sokak szerint idegesítő, maradi, csökönyös (bár a kőfejűt szokták mondani) alak vagyok, akinek egyetlen jó tulajdonsága, hogy nagyon nehéz felidegesíteni. Na ennyit magamról. Többet nem érdemes.

Uff

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Pár adat kimaradt! Ezeket a Paranoia nevű szerepjáték szerint adom meg:

Név: Titkos

Nem: Titkos

Magasság: Titkos (195cm)

Hossz: Na _ez_ nem titkos, csak nem mondom el ;)

Hajszín: Titkos (Szőkéből lett Barna)

Szemszín: Én nem látom (Barna? A szembogaram fekete az biztos)

Lábméret: 46,5 (lábszag nélkül... Vicc volt :) )

Testsúly: 95 Kg

uff

Link a hozzászóláshoz

1985-ben születtem február 1-én a vízöntő jegyében. Négy éve foglalkozok a magussal, de sajnos csak később kezdtem el játszani, mivel igen nehéz volt összehozni egy épkézláb kalandozócsapatot. Mostanában eléggé el vagyok foglalva, ezért nem tudok túl sűrűn játszani, így le is vagyok maradva egy kicsit a mai szinttől.

Egyébként imádok olvasni, szeretem a fantasy-t, és a horrort, de nagyon sok minden más is érdekel.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...