Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu naptárkészítő pályázat


Recommended Posts

Lehet e több embernek egy pályamüvet beküldeni Adhat e be valaki több naptárat is? Muszáj csak magyarnyelvünek lennie a naptárnak?

Antail, ha megvan a sorrend ,minél elôbb tegyétek letölthetôve a naptárakat az oldalon! Én tervezem ,hogy kinyomtatok jópárat és ajándékként fogom használni. Például ezzel is felkeltve az oldal iránt az érdeklôdést!

Link a hozzászóláshoz

A foldi hónapokat mindenképp tartalmaznia kell. Azt, hogy milyen hangulati elem van mellette az nincs megkötve, tehát tartalmazhatja az ynevi naptárakat is. Lehet mixelni is. A kritérium, hogy rendes naptárként is használható legyen.

Aki több pályaművet kíván beadni ne tartsa vissza magát!

Izgalmas alkotást kívánok mindenkinek!

Z

Link a hozzászóláshoz
ANNYIIRAA tetszik ez az ötlet! Ilyenkor sajnálom igazán hogy nincs tehetségem az ilyesmihez :(

Nyugi, nekem sem. :D Jelenleg üres a fejem, minden erőmet kiszívta a szakdoga. :D Most újra kell építkeznem, emlékeznem. Jó kis küzdelem lesz. Vannak töredékek, márcsak össze kellene pakolni. :)

Vassi, szedd össze minden erőd és hajrá! :)

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlet mindenkinek!

A naptárkészítő pályázatra 3 értékelhető pályamű érkezett, beérkezési sorrendben:

Sztanek Gábor és Lőcsei Márton alkotása: http://www.kalandozok.hu/raktar/naptarp ... ar2011.pdf

Ishi alkotása: http://www.kalandozok.hu/raktar/naptarp ... ar2011.pdf

Venes alkotása: http://www.kalandozok.hu/raktar/naptarp ... ar2011.pdf

Nagyon örülünk a nevezőknek, biztos vagyok benne, hogy sokunk falára ki fog kerülni valamelyik naptár!

Sikeresen értékeltük az alkotásokat, így a bírok titkos összesített pontozása alapján megszületett az eredmény, hogy mely naptár felelt meg leginkább a kiírásban leírt követelményeknek és, hogy melyik volt a legimpresszívebb a bírálók számára.

A naptárkészítő pályázat nyertese: Sztanek Gábor és Lőcsei Márton által készített naptár

A nyertes naptárról annyit jegyeznék meg így az eredményhirdetéshez kapcsolódóan, hogy a naptárt Zsilvölgyi Csaba (Max) munkássága előtti tisztelgésnek is szánták!

A pályázat első helyezettjét a kiírásban megfelelően tárgyjutalomban részesítjük, továbbá különdíjban részesítjük a másik két alkotás szerzőit is, ezzel is megköszönve a naptárokba fektetett munkát!

A bírák nevében köszönöm az indulóknak a befektetett energiát!

Egész biztos vagyok benne, hogy nálam mind a 3 naptár megtalálja majd a helyét a falakon, és úgy gondolom ezzel nem csak én leszek így!

Üdvözlettel,

Antail

Link a hozzászóláshoz

Mindhárom beérkezett naptár különleges valamilyen szempontból. Van, amelyiknek az ötlete, van amelyiknek a megvalósítása fogta meg a bírókat. Nehéz döntés volt, és nem sokon múlt a végeredmény, ezért döntöttünk úgy, hogy mindhárom induló részesül valamilyen tárgyjutalomban.

Gratulálunk! :)

Link a hozzászóláshoz

Huh...

Hát az biztos, hogy nem lettem volna a zsűri helyében. Mindhárom nagyon tetszett nekem és én is,ha meglesz javítva a nyomtatóm akkor kinyomtatom.(Úgyis unom a sima naptárt így legalább biztos fogom használni :D )

Amúgy MG nekem működik betölti és le is tudom tölteni mindhármat. (Biztonság kedvéért most is megnéztem...)

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok mindenkinek!

Úgy látom ez már egy elég régi témakör.

Én magam éppen most regisztráltam az oldalra, így sajnos nem lehettem jelen, amikor ez a pályázat aktuális volt. Lényeg, hogy magam is próbálkoztam naptár készítésével. Csak éppen egy pillantást szerettem volna vetni a nyertes művekre, hogy mennyire érdemes erőlködnöm. Sajnos a linkek amik a naptárokhoz szólnak, már nem elérhetőek.

Kérdésem az lett volna, hogy van e rá esély, hogy egy pillantást vessek rájuk?

A választ, ha lesz, előre is köszönöm.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...