Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

SirTom TT mese előkészületek - The Walking Dead


Recommended Posts

A helyzet az, hogy a jelenlegi állás szerint (ami már valszeg végleges), 27-én este megyünk le, akkor lesz a játék.

Venes: ez viszont azt jelenti, hogy nem fogsz tudni részt venni (ha jól emlékszem, 29-30 közt leszel). Sajnálom :cry:

Szóval asszem nem szükséges karaktereket gyártanod - kivéve, ha mégis 27-én jössz, vagy van kedved NPC-ket gyártani.

Link a hozzászóláshoz

Kapcsolatok

Továbblépünk a 2. fordulóra. Jön a kapcsolatrendszerek kiépítése.

Ez minden karakterre vonatkozik, tehát a belső kapcsolatokat kiépíted, majd 3x2 külsőt.

/Lesz egy kis módosítás, feleslegesnek tartom a felszínes kapcsolatok építését, szóval ne lepjen meg, hogy ez kikerült./

a) Belső kapcsolatok

A karaktereid közt nem kötelező a kapcsolat, de ha akarsz, építhetsz

Ez azt jelenti, hogy a karaktereid közt szabadon alkothatsz kapcsolatokat, mint pl. barát, rokon, ismerős stb.

Ezt a karaktered leírása alá beírod (az eredeti bejegyzésedbe).

Jamaizumi-hoz (Fenix első karaktere):

Beatrix Ferrel (Fenix#3) - barát

Beatrix Ferrel-hez (Fenix harmadik karaktere):

Jamaizumi (Fenix#1) - barát

De ismét mondom, ez teljesen opcionális.

B) Külső kapcsolatok

Választasz JK-nként a többi játékos karakterei közt 2-t, megjelölve a kapcsolat típusát.

- 1 lesz, akivel erős (jó) a kapcsolatod >> Szimpátia

- 1 lesz, aki számodra nem szimpatikus >> Ellentét

A karaktered leírása alá vezeted fel (az eredeti bejegyzésedbe) eképpen...

Jamaizumi-hoz (Fenix első karaktere):

Edafaell Fortuenno (Felon#2) - Szimpátia

Stephan Tailor (Dekker#3) - Ellentét

Nem lényeges, hogy más hanyadik karakterét választod kapcsolatnak. Keverheted össze-vissza. De akkor sem mondom meg, hogy miért. :)

Ennyi a második forduló.

Ha nehéz, sikítsatok, akkor nem szöszölünk vele - ez csak szinesítés, nem létszükség a játék szempontjából!

Ha valami egyéb kérdés van, vagy nem egyértelmű, akkor is szóljatok!

Link a hozzászóláshoz

Nyah, belemókoltam én is az ellentét-szimpátiát a karakteres hsz-embe.

Látom szegény Édi közkedvelt ellentét-figura lett, izgi :D

Egy hozzáfűznivalóm van: Dekkernél láttam Enellát ellentétre, indokként az agyturkász mivoltját hangsúlyozva.. Õ nem agyturkász, hanem ápoló.. Persze nem vétózni akarom, mert Rambo hihette azt az eljárás során, hogy az, csak azért jelzem, mert hátha a "félreértés" miatt módosul.

Link a hozzászóláshoz
Egy hozzáfűznivalóm van: Dekkernél láttam Enellát ellentétre, indokként az agyturkász mivoltját hangsúlyozva.. Õ nem agyturkász, hanem ápoló.. Persze nem vétózni akarom, mert Rambo hihette azt az eljárás során, hogy az, csak azért jelzem, mert hátha a "félreértés" miatt módosul.

Rambo: "Nah ne próbálja nekem bemesélni, hogy nem agyturkász! Elmegyógyintézetben dolgozik? Igen. Hozzáfér a gyógyszerekhez? Igen. Megpróbált velem beszélgetni, miután begyógyszereztek? Igen. Akkor agyturkász!"

Köszönöm a hozzáfűznivalót, tényleg félreértettem; de ennek ellenére - bárhogy győzködöm - Rambo nem hisz Enellának.

Link a hozzászóláshoz

Átnéztem:

- a spéci kéréseket a kapcsolatok terén elfogadom.

- kivéve Frosty#3 karakterét, aki egyszerre kedvel és nem kedvel egy karaktert. Ez nem fog menni :)

- két komolyabb barátság szövődött Dekker3/Aion3 és Scylla2/Aion2, ehhez tessék közös emléket gyártani és egy kicsit megmagyarázni (legalább 1-1 mondat).

- persze még várom Mate kapcsolatait is.

- Aion: legyen szíves beírni a kapcsolatoknál a kért jelölést, mert így keresgetni kell (2/3 karaktereknél)

Link a hozzászóláshoz

Mate, nem pótoltál mindent.

Bizonyítékok, és egyéb megdöbbentő tények arról, hogy miért hamisítvány a Holdra szállás, és hogy Elvis él - a VALÓDI IGAZSÁG a desolatortellsthetruth.blogspot.com -on

Csekkoltam a weboldalt, de úgy tűnik egy ellenséges hacker-csoport blokkolja, mert nem jön be. :roll:

Link a hozzászóláshoz
Scylla

" Damon O'Ryan (Tao #1) - ellentét "

Lehet, hogy vak vagyok javítsatok ki ha tévedek, de létezik ez a kari? Mert nem látom a listán. Nem lehet, hogy Tao régi karakteréhez írtad?

Ez tényleg a régi, átírt karim, már nem létezik.

semmi gond. ha ez a kari meghalt akkor nekem már van egy zombi ismerösöm :-)

természetesen nézek másk karit

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...