Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Vélemények az új oldalról 2012. augusztus!


Hogy tetszik az új oldal?  

36 szavazat

  1. 1. Hogy tetszik az új oldal?

    • Szuper! Rengeteg lehetÅ?ség! Neki is állok megtanulni. :-)
      17
    • Hátööö, el vagyok veszve kicsit, de költök Kp-t a tanulásra!
      17
    • A régi 2003-as fórumot akarom vissza! :-)
      2


Recommended Posts

Üdv!

Összességében tetszik az oldal, szép, letisztult design, és úgy tűnik, elég gyors is. Bár a régi fórum látványra nézve itt-ott mívesebb volt (a piros-kék drágakövek pl. kifejezetten hiányoznak), úgy gondolom, ez itt is csak idő kérdése, és kialakul. Még egy apróság: a tartalmak közvetlen hátterét e csupa fehér helyett vehetnétek egy árnyalattal sötétebbre.

Link a hozzászóláshoz
Üdv!

Összességében tetszik az oldal, szép, letisztult design, és úgy tűnik, elég gyors is. Bár a régi fórum látványra nézve itt-ott mívesebb volt (a piros-kék drágakövek pl. kifejezetten hiányoznak), úgy gondolom, ez itt is csak idő kérdése, és kialakul. Még egy apróság: a tartalmak közvetlen hátterét e csupa fehér helyett vehetnétek egy árnyalattal sötétebbre.

Köszi a véleményt! Adtam hozzá egy kis árnyalatot. Azt tervezem, hogy lehetőségekhez mérten folyamatosan szépítem a dolgokat, mindenképpen kell gazdagítanunk az oldal belső részét apró grafikai elemekkel, hogy igazán hangulatos lehessen!

Link a hozzászóláshoz

Tudom, hogy sokminden még "félkész". Ha már hírben kinn van nem titok: Antail szokott kérdezni, én meg szoktam tippeket adni mert a most előkerülő fórummotort évek óta használnom.

Ennek jegyében teszek egy-két kis kiegészítést a javaslathoz, lehetőségekkel:

Amikor tábor közeleg, akkor lehet egy új alfórumot hozni. "Táboros karakterek előtörténetei". Ha a regisztrált felhasználóknak (kalandozóknak) itt kicsit kevesebb jogot kapnak, nem láthatják mások topicjait, akkor mindenki fel tudja írni az előtörténetét, látja mit szólna rá a szervezők, viszont senki sem látja még a többiekét. Innen később a topicok áthelyezhetőek az előtörténetek közé ahol mindenki látja őket (vagy az új alfórumon lehet ezt engeni)

A "thread prefix" lehetőség jó, bár nem tudom, hogyan fordítjátok magyarra. De sok szempontból meg lehet jelölni így egy előtörténet kapcsán azt is, hogy az JK / NJK, játékban van, máshova bekerülhet, stb. így lehet talán átláthatóbbá csinálni :)

Link a hozzászóláshoz

Üdv Mindenkinek!

Húúú...évek óta nem jártam erre, korábban is leginkább csak "vendégként", beleszólva egy-két dologba itt-ott :-).Örömmel látom, hogy közben megújult az oldal - reggel még azt hittem talán már hűlt helyét lelem - és előnyére vált, bár halkan mondom csak, nekem a régi is nagyon-nagyon ;-)...szóval Gratula!Szép munka! ( Külön köszönet Antailnak...akinek a síron túl is van hatalma ;-) )

Shei Shi'enn

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...