Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Venes

"A hobbit" című film közös megtekintése

Recommended Posts

Dede! Plusz egy főt írjatok fel!

(Amúgy tudtátok, hogy nyolc hobbit az egy hobbájt? :mrgreen: )

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Juhuhúúú... Már úgy is nagyon hiányzik mindenki. :cry::gruppen:Előre bocsájtom, hogy péntek és szombat kicsi eséllyel lesz jó, de a többi napra meg tudom oldani. Néha bevállalok ha kell egy-egy lógást utolsó órákról.

Misi milyen lelkes, pedig nem is pesti. :) Értékelendő. ;)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Misi milyen lelkes, pedig nem is pesti. :) Értékelendő. ;)

Én már lélekben túlnőttem a városok, és az országok határain. :kasa: Na jó azért Új Zéland kicsit karcos lenne. :D De 200Km nem lehet távolság egy ilyen nagyszerű film és egy ilyen kellemes társaság esetében.

BZMG Daru, kiröhögtem a teámat icon_smile.gif

Én kérek elnézést! :D

(Vajon a teljes hobbit lakosság elérheti az egy terrahobbájtot? :D)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Nyitottam új témát a a szervezésre. Csak nincs jogosultságom átpakolni oda a hozzászólásokat. De szerintem folytassuk ott. ;)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

December 13. Csütörtök. Beírva. :)

Bár most, ahogy nézem az az utolsó szorgalmi hét. :S Ez lehet még gondot jelent majd. Rá is kérdezek a héten a tanárnál, hogy akkor mi lesz végül...

Úgy várom már. :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Azt hiszem átrakosgattam a hsz-eket ;)

Cserébe írjatok fel plusz egy főt :) Venes és SirTom mellé kérem a jegyem! :pajti: Nézni akarom Adri könnyes szemét, és Tom kritikus arcát :P

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Azt hiszem átrakosgattam a hsz-eket ;)

Cserébe írjatok fel plusz egy főt :) Venes és SirTom mellé kérem a jegyem! :pajti: Nézni akarom Adri könnyes szemét, és Tom kritikus arcát :P

Társaságban nem sírok. :P Vagyis kerülöm.

Viszont pofázok filmezés közben, néha, néha meg sokszor. Készülj fel! :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Viszont pofázok filmezés közben, néha, néha meg sokszor. Készülj fel! :)

Majd veszünk neked óriás popcornt... két vödörrel! :D

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Arra kérnék majd mindenkit, hogy ha hall híreket az előrendelés indításának idejéről/dátumáról, akkor mindenképp tegye fel ide, nehogy lemaradjunk a premierről. Ilyenkor gyorsan fogynak a helyek és nem egyszerű ennyi jegyet egyszerre betankolni (tapasztalat). :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Lassan aktuális, nézzétek...

Én a 21:30-asra szavaznék (mégúgy is, hogy lehet másnap reggel 4-kor ár kelnem kell), mert 6-kor még bőven órám lesz, és tekintettel arra, hogy utolsó, "zh" is lesz, így nem szívesen hagynám ki...

Persze, ha mindenki a 6 órási előadást preferálja, akkor így jártam. :)

http://www.cinemacity.hu/t_search.php?scinema=13&smovie=1356

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

A teljesség kedvéért: ugye most 13-áról volt szó?

Merthogy a 16.. nos, az nekem fél7től koncert.. illetve ha a meghívottak nem is jönnek, de én tuti megyek.. és esélyes, hogy véget ér még a fél10-es mozi előtt, de nem annyira rohannék.

És ha másnap mindenképpen munkanap, akkor inkább választanám a csütörtököt.. :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Az az igazság, hogy én pont külfödön leszek, így kimaradok a jóból és a szervezésből is.

Ha még áll a buli, akkor valakinek az élre kéne állnia és lerendelni a jegyeket. Igaz, lehet, hogy már késő is...

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Már késő.... Tegnap sokszor nézegettem, de még nem lehetett jegyet foglalni... Ma meg nem voltam itthon, csak 1 órája érdekeztem meg és már minden előadásra foglaltak a helyek kivéve első sorokat de onnan meg ratyi. :S

17-én vagy 18-án van egyedül normális helyen foglalható hely, de azok is szélek.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...