Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

M.A.G.U.S. csapatkereső


Antail

Recommended Posts

Hello Mindenki!

Valahogy ugy hozta a sors hogy a környezetemből eltüntek az olyan emberek akikel a szerepjátékot koptattuk(elköltöztek suliváltás) és igy imár lassan fél éve hiányzik az életemből Ynev világa. Tehát: Egy csapatot keresek Szombathelyen és vonváskörzetében M.A.G.U.S. szerepjáték játszásához. Magamról annyit hogy már lassan 4 éve játszom szóval nem vagyok kezdő. Várom bárki jelentkezését és segitségét.

Előre is köcce.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok, van egy csapatom ami 4 +,-1 főből áll.

Egymás közt szoktuk a KM-et váltani de egyikünk sem igazán jó.

Ha lenne valaki aki vállalná hogy mesél nekünk, azt koszt és kvartéval fogadnánk a játék helyszínén.* Szentendreiek vagyunk mind de nem okoz gondot felutazni Budapest bármely részére, ha ven egy megszokott helye valakinek.

Ha valaki elgondolkozna rajta, akkor a kedvenc csapatösszeállítás a bárd, főnix, kardművész, nekromanta, barbár. (Persze játszunk bármilyen másik kaszttal is csak ez a favorit összeállítás. :wink: )

Ha valamilyen csapatba JK kéne, akkor én és egy haverom szívesen beugranánk valakikhez.

Előre is köszi!

*Az ajánlat abban az esetben áll ha a KM vállalja, hogy kiutazik hozzánk Endrére! :twisted:

Link a hozzászóláshoz
Sziasztok!

November 5-26 ig Szegeden leszek egy egyetemi program keretében... Nagy örömömre szolgálna, ha valakikkel tudnék játszani ez idő alatt.

Úgy néz ki, rengeteg szabdidőm lesz, úgyhogy játék minden mennyiségben :)

Előreis is köszönöm,

Csaba

Hali,

Csörgess meg a +36302850868-as számon valamikor és megbeszélünk egy időpontot és összeozzuk a játékot :)

Üdv:

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Néhányótoknak már küldtem levelet a témában, lehet, hogy elhamarkodottan.

Arról lenne szó, hogy szeretnék nemsokára (1-2 hónapon belül) egy csapathoz társulni vagy egy újat alkotni Budapesten. Tudom, hogy nem lesz könnyű, de megpróbálom, mer' hátha.

Igazándiból a MAGUS-on kívül majdnem minden érdekel, de szívesen mesélnék valami nem szabálykodós rendszerben és stílusban. Amennyiben játékos válik belőlem, akkor bármi jöhet (M*-ozni akkor sem szeretnék). D&D(3.5)-t vagy GURPS(4)-öt pl. éppen ezért nem szívesen mesélnék (no jó, ha nagyon "népszerű", akkor D&D-t mesélek is), inkább játszanék. Szívesen mesélek pl. WoD(2.0)-n.

Indulásnak ennyi bőven elég, azt hiszem.

Link a hozzászóláshoz

Én egy lelkes kezdő M.A.G.U.S játékos vagyok, és nagyon szeretnék egy jó hangulatú csapatot találni, hiszen párszor játszottam csak, de eszméletlenül tetszik, és hiányzik is. Sajnos az a kis "csorda" felbomlott, ahová jártam, de az ún. kalandvágy ( ha fogalmazhatok így ), nem tűnt el belőlem, sőt...

Szóval, aki szeretne egy ( igen ) kezdő, de lelkes, és szorgalmas játékpartnert, ill. tud olyan kis társaságot, akikkel felvehetném a kapcsolatot,

ne habozzon írni pls!

Link a hozzászóláshoz

Szintén, mint sokan mások, én is egy partit keresek, Nyíegyházán vagy Nyíegyháza környékén. 16 éves vagyok, 3 éve játszok magust, szeretnék bekerülni egy olyan a csapatba, amely gyakran játszik. A játék főleg nyáron lenne kedvező. Sok időponthoz tudok alkalmazkodni, ha a szükség úgy kívánja.

Link a hozzászóláshoz

Üd embrek én Érden vagy környékén keresnék egy magusos csaptot a rendszer mindegy habár én csak a régebitt ismerem egy ideig toltam egy csapattal de sztem nagyon bénák voltunk .

ugy hogy Érd vagy valahol közel én föleg hétvégén érek rá mert most dolgozok hétköznap csak 6 után :) .

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...