Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

M.A.G.U.S. csapatkereső


Antail

Recommended Posts

Üdv mindenkinek!!!!!

Nos én és barátaim, számszerint mi öten állandó KM-et keresünk Budapesten vagy vonzáskörzetében. A hely az biztosítva van, neki csak az lenne a dolga hogy eljön mesél nekünk egy jó kis kalandot és ő is jól érzi magát. A csapat az 4 fiú és egy lány. Ha vaklakinek lenne kedve kis brigádunknak mesélni jelezzen nekem!!!!!

:lol::lol::lol:

Mindenkit sok szeretettel várunk

Link a hozzászóláshoz

Tessenek kedvesnek lenni és MAGUSozni másokkal is!

Hello.

Nem tudom, hogy jó helyen "kopogtatok" e. Nemrég a munkám miatt

Pestre kellett költöznöm. Már régóta játszom a M.A.G.U.S-t, ezt Pesten

is szeretném folytatni, de hiába kerestem csapattársakat ez nem jött

össze. A klubbokban amiket találtam meg azt mondták, hogy oda

régóta együtt játszó csapatok mennek.

A segítségedet szeretném kérni, hogy találhassak egy csapatot, illetve

másokat, akik szintén társakat keresnek, de nekik sem jön össze.

Ez az email címem: keszu1@freemail.hu

Segítségedet előre is köszönöm.

Keszu

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Bolyai Csaba Zoltan, kezdo, de eleg sok lelkesedessel rendelkezo magus jatekos es szukseg szerint km jateklehetoseget keres Budapesten nov 22-26 kozott. Tanulmanyuton leszek kint, es a szabad idomet szivesen toltenem magusozassal.

Nagyon halas lehetnek, ha valamely csapat "vedegul latna" egy-ket jatekra a jelzett idoszakban.

Ja es meg nem volt szerencsem lany szerejatekosokat megismerni, ugyhogy ha olyan csapattal jatszanek, ahol lany is van, duplan lenne megtiszteltetes szamomra!

E-mail cimem: bcsz@freemail.hu

Elore is koszonok mindent!

Csaba

Link a hozzászóláshoz

Hi all. Üdvözlök minden itt tartózkodót.

Megszeretnék osztani veletek egy élményt, íme:

-Egy burús , hűvös éjjelen, riadttan keltem fel ágyamból.

És kerestem ennek okát, szívem erőteljesen zakatolt, egész testem beleremegett a tudatba , hogy vali történt, vagy valami történni fog.

Tévedttem, ami miadt felriadtam az már megtörtént , vagyis puszta tény.

Mégpedig az hogy életemet már egy ideje nem uralja a M.A.G.U.S világa.

Egy szó mint száz, a lényeg hogy egy M.A.G.U.S szerpjátszó kört keresek Hidegkúton, kérlek segítsetek.

KÖSZ!!! :cry:

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok.

Még kezdő vagyok, olyanyira hogy most fejeztem be az ETK olvasását. Egy csapatot keresnék a 3.ker közelében - mivel ott lakom - akik elnéznék a botladozásaim. Vagy csapatot is szivesen alapítanék, aminek feltétele, hogy legyen egy KM + még egy JK és legyen egy helyük ahol összejöhetünk, mert én nem tudok 1et sem. Ha az iskolámban van - a GDF-re járok - oda is beállnék, persze ha szívesen látnak. :cry:

üdv.:kopo

Link a hozzászóláshoz

Szolnokon keresek JK-kat a következő rendszerek bármelyikéhez:

-M.A.G.U.S.

-Káosz

-RIFTS

-Shadowrun (3e)

-Fallout

-Bármilyen D20 rendszer (Star Wars, DnD 3e, D20 Modern, Warcraft, Dragonlance, stb. stb.)

-Mechwarrior (3e)

-Battletech (tabletop wargaming)

-ADnD

-Darwin's World

-Alternity

-CP 2020

-BESM

-Vampire

-Earthdawn

-Legújabb kiadású (fehér) MAGUS

Kezdő, Pro, gyerek, férfi, nő, mindegy csak jöjjön heti 1x-es rendszerességgel. KM van, a fenti rendszereket mind jól ismeri. Nem hiszem el hogy nincs a közelben emberke aki ne érne rá heti egyszer.

Mail: raze kukac warrior.hu

Link a hozzászóláshoz

Üdv mindenkinek!

Jóideje már, hogy nem jártam a fórumokon, de remélhetőleg most már lesz egy kicsit több időm a net-re is. De hát olyan nehéz ez, amikor rentgeteg időt felemészt a M.A.G.U.S :wink: De bizonyára így vagytok ezzel Ti is

Mindenesetre kedves Kopo. Úgy vettem észre kitartóan hajkurászol egy társaság után a 3. kerületben, ami csak dícséretes. Még nem tudom sikerül-e, de most igyekszem áthelyezni a fóti "alakulatunk" gyűléseit egy üres óbudai lakásba. Mindanyian már egynéhány éve játszunk és szívesen látunk mindenkit (függetlenül attól, hogy mióta játszik). Ha kérdésed van keress fel!

Cím: kniel@citromail.hu

Ja és én is melegen ajánlom a Nyári tábort (valszínű én is ott leszek)

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Budapesten keresek 2-3 JK-t szerepjátékra. Lehetőleg olyanok jelentkezzenek, akik nem vesznek el a játéktechnikába a szerepjáték hátrányára.

Rendszerek: főleg M.A.G.U.S. /Etk, de akár D20 is/, CP, Shadowrun.

Esetleg: Ars Magica, AD&D

Mesélők vannak, de ettől függetlenül ha valakinek mesélni támad kedve, azt sem akadályozzuk!

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok...

Én is egy éve Pesten (akarom mondani Budán) vagyok, és sajnos szétszakadtam a régi csapatomtól.

Sokáig úgy gondoltam, hogy ha így alakult akkor abba is hagyom, de hiába időről időre meglátok valamit, ami beindítja a fantáziámat és akkor megint játszani akarok.

Itt viszont senkit nem ismerek, úgyhogy marad a net csapatot keresni.

Jómagamról talán annyit, hogy 24 éves vagyok, és kb 3-4 évet játszottam m.a.g.u.s.t a batátaimmal igen aktívan (minden szombaton délután 4től hajnalig), és rengeteg kellemes emlékem fűződik hozzá.

Mi elsősorban a régi szabályrendszer szerint játszottunk, tekercsek, meg d20 alapú nem jött be.

Én is meséltem már párszor, és bár magát a mese sztoriját rendszerint jónak találta mindenki, sajnos szerintem nem tartozok a jobb mesélők közé. De ha kell (egyenlőség alapon) akkor akár mesélhetek is néha.

A játékaink nagyon soxor logikai alapúak voltak, egyáltalán nem hentelős játékokat játszottunk, bár azért meg kell hagyni, hogy ügyesen kellett játszani mindig, ha életben akartunk maradni. Egy egy harc szinte minden mesében előfordult.

Kedvenc karaktereim a tűzvarázsló, Tooma pap és gorviki fejvadász.

Varárzslóval is játszottam sokat, de sajnos agyonvan tápítva, és még ha visszafogom magam, akkor is tönkreteszem mindeki játékát azzal, hogy mindent én oldok meg. El is döntöttem, hogy nem játszom vele többet.

Azonkívül sajnos attól félek, hogy a legnagyobb probléma egy új csapatban a játékstílus lehet. Mi jónéhány házi szabályt alkalmaztunk (gondolom ezzel mindenki így van), és bár természetesen tisztában vagyok azzal, hogy egy új csapatban én nem kérhetném a szabályok változtatását, előre mondom, hogy nem akarok olyan csapatban játszani, ahol kardművészek belsőidőznek a lovag meg bénázik a 3 ügyességével az MGT miatt...

(csak pár a háziszabályaink közül, hogy értsétek miről beszélek: semmi belső idő, semmi pszi FP-gyógyítás, átdolgozott íjász célzás, kissé módosított TÉ számítás (lovag végre nem béna), meg pár más apróság)

Ha valaki hasonló korú és felfogású keres csapattagot, akkor írjon nyugodtan a laszlo.nandor(kukac)gmail(pont)com -ra.

Ja és tudom, hogy e legtöbb ember általában többféle szerepjátékra is nyitott, de engem a magus világa fogott meg, mást ezért nem is akarok játszani. Azt is elsősorban nagyjából az ETK szerint.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...