Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

M.A.G.U.S. csapatkereső


Antail

Recommended Posts

Sziasztok!

Vácon szeretnék MAGUS partit indítani 2-4 játékossal. ETK-val játszottam, de hajlandó vagyok más rendszerben is mesélni. Helyszín egy váci társasjáték bolt lenne.

Jó lenne idegenekkel játszani, hogy az alkalmak csak a játékról szólhasanak. Fontosnak gondolom a játék, a kalandok ívét: az apró nehézségektől eljutni a nagy volumenü feladatokig, csatákig, és így katarzishoz jutni. Úgy gondolom a kor nem fontos a játékhoz, szívesen játszok más korosztállyal is.

Én 33 éves vagyok és azt gondolom sok olyan élmény ért, amik jó táptalajként szolgálhatnak a meséléshez.

2003-ban részt vettem az első kalandozok.hu táborban.

Horváth Balázs - Morf   06305145319

Link a hozzászóláshoz

 

 Üdv., Kalandozók!

 Lelkes, veterán kalandozó keresi Budapesten befogadó csapatát. Eddig kizárólag az ETK szabályai szerint játszottam, ezért inkább azt preferálnám! A szabályokat jól ismerem és alkalmazkodóképes vagyok. A havi 2-3 alkalom lenne jó nekem, igazából hétvégéken.

 No meg a személyes játékot részesítem előnyben az online szórakozás helyett! Tudom, hogy ebben a mai, vészterhes időben talán dőreség ilyet kijelenteni, de ez van...

 Sigurd O' romell: talán össze is foghatnánk és kereshetnénk tovább együtt! Ketten többre mennénk, szerintem!

On 2021. 01. 09. at 19:30-kor Sigurd O'romell írta:

Pesti vagy Dunakeszi i csapatot keresek etk ra vagy kukk ra

 Remélem a legjobbakat!

 Amber

Link a hozzászóláshoz

 

 Üdv. Sigurd!

 A válasz a kérédsedre: én a fővároson belül Kőbányán lakom, de bárhová eljutok, ha egy jó játékról van szó; legyen az Óbuda, Kelenföld vagy Újpalota!

 Akkor tehát - hála az Isteneknek - már ketten vagyunk! Ebből bizony még könnyen lehet valami építő jellegű is...

 Neked nincsenek esetleg további érdeklődő barátaid, ismerőseid, akiket érdekelhet a téma? Mármint a JÁTÉK!?

 Amber

Link a hozzászóláshoz
On 2021. 03. 10. at 15:02-kor Sigurd O'romell írta:

Örömmel lennék tagja eme szövetségnek. Budapest melyik részén vagy aktív?

 

On 2021. 03. 14. at 9:11-kor Amber írta:

 

 Üdv. Sigurd!

 A válasz a kérédsedre: én a fővároson belül Kőbányán lakom, de bárhová eljutok, ha egy jó játékról van szó; legyen az Óbuda, Kelenföld vagy Újpalota!

 Akkor tehát - hála az Isteneknek - már ketten vagyunk! Ebből bizony még könnyen lehet valami építő jellegű is...

 Neked nincsenek esetleg további érdeklődő barátaid, ismerőseid, akiket érdekelhet a téma? Mármint a JÁTÉK!?

 Amber

Sziasztok! Meselokent uzemelek jelenleg Kispesten tartozkodom. A barataimmal sajnos ritkan tudunk osszeulni es van egy regi Magus kampanyom amit szivesen ujrameselnek. Ha erdekel titeket irjatok ram.  cs17@citromail.hu 

Link a hozzászóláshoz
On 2021. 01. 16. at 14:44-kor Alkony Róka írta:

Üdv,

Lelkes újrakezdő vagyok és Budapesten keresnék befogadó csapatot. Ha a 17. kerületen belül lenne az megkönnyítené a helyzetet, de ez csak opcionális feltétel. 

Szia. Fentebb már írtam meselo vagyok es jatekosokat keresek ha erdekel az elozo uzenetemben ott az email cimem vagy valaszolhatsz itt is. 

Link a hozzászóláshoz

Hello mindenki!

Csapatomhoz mesélőket és kalandozókat keresek. Barátokat gyűjtünk.

Amikkel játszottam már:

  • All Flesh Must Be Eaten RPG
  • Cyberpunk RPG
  • AD&D
  • D&D 3.5, 3, 4, és most 5
  • GURPS RPG
  • LoTR RPG
  • Exodus: A Fallout RPG
  • MAGUS RPG, Ezzel kezdtem anno
  • Mouseguard RPG
  • Mutants and Masterminds RPG
  • Pathfinder RPG - Ezt sokat!
  • Pathfinder 2
  • Shadowrun RPG, majdnem mind
  • Star Trek RPG
  • Star Wars RPG
  • Starfinder
  • némi Sword & Sorcery
  • némi Traveller
  • Warhammer RPG
  • Warhammer 40k RPG
  • ...és még egy pár ami nem jut eszembe most.

A többiek viszont még ennyi mindennel nem. Ez kb 23 év nekem.


Amellett Gamerek vagyunk, és a legtöbb számítógépes játékkal, sorozattal, filmekkel ami kapcsolódik hozzá, tisztában vagyunk.
 

Az átlag korosztály 27 év. Nem baj ha idősebb és vagy fiatalabb vagy. Budapesten vagyunk, Online-Offline, és elsőnek barátok csak másodlagosan játékosok.

Fontos:

  1. Mi azért játszunk hogy egy nagyon jó élménnyel párosítva tanuljunk egy másféle élményről, hogy olyan kalandokat tapasztaljunk ami jó emlékké válik.
  2. Törekszünk arra hogy a szabályok útmutatásával csináljunk dolgokat, viszont ha valami esetleg kissé lesiklik a szabályoktól azt tiszteletben kezeljük.
  3. Törekszünk arra hogy legalább mindenki egyszer kipróbálja a kaland mesteri oldalt, és jó kis tapasztalati tippeket megosztunk meg segítünk ha kell.
  4. A kaland kezdeténél le fektetünk etikettet. Nem bántjuk egymást azzal hogy olyan eseményt kell megélnie ami rosszul esik neki, mint személynek, hiszen 1. szabály.
  5. Ne vidd tulzásba, viseld a maszkot de ne válj a maszká a végén. Szerepjáték, az akció, a szabály rendszer szerinti szuperhős karakter mind nem ér semmit ha a többieknek el megy a kedve a játéktól, csak lazán.
  6. Törekedjünk arra hogy mindenki megtalálja a maga stílusát.

 

Az én kaland mesteri stílusom az egy vegyes felvágott, innen-onnan szedtem össze dolgokat hozzá. Én úgy tudnám megfogalmazni hogy kissé pszichológiai. Például ha van kettő goblin, és az egyiket megöli egy nyilvessző, akkor a másikat ez sokkolja, és a személyiség jelzők alapján reagál amiket feljegyeztem neki. Lehet hogy az ő köre jön, de ő arra használja hogy elsírja magát...

 

Most került sor arra hogy a Dungeons and Dragons 5e-vel ismerkedünk a barátaimmal. Szóval valószínüleg most ahhoz a kaland modulhoz fogunk nyulni. De azért hiányoznak az Exodus és a Vampire: The Masquerade csapataim is.

 

MAGUS is lehet lesz majd.

 

Tehát ismerjük meg egymást vándor, remélem jó barátokká tudunk válni és nagyon jó kalandjaink lesznek!

 

Elérhetőségeim:

Discord: Mabaryon#6358
E-mail: mabaryon@gmail.com 
és itt, de valószínűleg a Discord a leghatásosabb.

Köszönettel,

Mab

Antail, Zukov és Leenarya kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz
  • Con Salamander erre változtatta a téma címét: M.A.G.U.S. csapatkereső

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...