Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

M.A.G.U.S. csapatkereső


Antail

Recommended Posts

Csak zalaegerszegen meg szombathelyen tudok szerepjáték klubot.Köszegen van még ismerös.De igazaból sokaknak már csak versenyen vagy taborokban van idejuk jatszani. :(

Ezt eltaláltad! Csak akkor tudok játszani, ha táborba megyek... Ez 1 alkalom 1 évben, vagyis nagyon rossz arány! De ez van, nem tudok mit csinálni, Nyíregyházáról eltűnt a szerepjáték...

Link a hozzászóláshoz

Üdv, mindenkinek!

Mi Albertirsán játszogatunk, havi 2-3 alkalommal, mikor a család engedi. Sajátos, egyedi stílusban, többnyire Új Tekercsek, Summarium, Első Törvénykönyv ötvözetével. Kiválló hangulatban, és egyettértésben, követve Ynev eseményeit, történelmét, amiben elég sok újdonságot vezettünk be, csipegetve az írók, és fejlesztők (anno mi magunk is) morzsáiból. 8) Stabilan 3-an vagyunk, szívesen látunk elvetemült érdeklődőt! :wink:

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok...

A Tuan kiadó rendez egy Négy Kapu versenysorozatot, mely 12 alkalmas, és bármikor lehet csatlakozni. Én a 9.hez vagy az azt követőekhez szeretnék csatlakozni, és 3-5 fős csapatok jelentkezését várják. Én egyedül vagyok kell még 2 ember. Ezeket keresném...engedelmetekkel itt. :D A verseny ÚT rendszer alapján van , de ez no problémó, hiszen minden könyv a rendelkezésemre áll a karakteralkotáshoz!!

Várom válaszotokat, illetve a potenciális jelentkezőket...

Amúgy magányos farkas vagyok, és régi játékos, és most hogy már egy ideje pesten tanulok, kedvem támadt játszani és társaságot keresek, ahová párszor mikor van időm beülnék játszani.....Ha van ilyen társaság, és szivesen látnának egy régi rókát, nos ajánlom magamat. Amúgy a játékhoz tudok vinni vadonat új ÚT törvény könyvet ÚT bestiáriumot, Kyr (Toron) kiegészítőt illentve az Északi szövetség kiegészítőt!!! Írjatok...

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!!

Az unokaöcsémmel együtt nagy rajongók vagyunk szívesen játszanánk.Most is itt van nálam és arról dumálunk mennyire jó lenne még játszani.Pedig nem régen mentek haza a többiek. :)) Az e-mail címem wow1975@citromail.hu írjatok és megbeszélhetünk valami nagy mágus játékot. Budapest III.ker. Ha válaszoltok erre a levélre fél órán belül akár most is mennénk játszani vagy beülünk egy jó kis csehóba és szétdobjuk az oldalát a 00 00-ás találatokkal.

Link a hozzászóláshoz

greenhen: sajnos azon a környéken én csak Győrben ismerek szerepjátékosokat, bár már ők sem igazán játszanak. :(

Egy tippet tudok csak adni: egyetemisták között általában mindig akadnak szerepjátékosok, esetleg bepróbálkozhatsz a soproni egyetemen. (ha esetleg oda jársz pont, akkor is elkerülhette a figyelmedet, ha nincs klub, de potenciális játékosok biztosan akadnak)

Link a hozzászóláshoz

Kedves Kalandozótársak!

1994-2001 között sokat játszottam M.A.G.U.S.-t és próbálkoztam más szerepjátékokkal is, de mégis ez maradt a szívem csücske. Magánéleti okokból sok-sok év kimaradt, de visszatérnék szívesen a játékhoz, ha egymásra tudnánk találni egy jó csapattal. Gyálon lakom, de Budapest és vonzáskörzete sem lenne gond.

Mint az évszámokból látszik, nem tartozom a legfiatalabb játékosokhoz, vannak munkabeli és magánéleti megkötéseim, de igyekszem mindent rugalmasan kezelni, sok szabadidőt felszabadítani a hobbijaimhoz.

Ha valaki megtisztelt azzal, hogy elolvasta a hozzászólásom és lát fantáziát egy "old school" szerepjátékosban, várom a jelentkezését a zsders@freemail.hu e-mail címre. 8)

Sok sikert és jó játékot mindenkinek!

Link a hozzászóláshoz

Kedves greenhen!

Nos, biztosan könnyű dolgom lenne, ha bemennék 1-2 klubba, boltba, stb. Csak, amikor legutoljára így tettem, kicsit megrémültem, mert az ott ülők legalább 10 évvel fiatalabbak és annyira - bocsánat érte, és senki ne vegye magára! - be voltak kockulva, hogy elgondolkoztam azon, tényleg akarom-e én ezt? :shock:

Amikor valakit csak a statisztikák érdekelnek, vagy a tápolás, azzal nem tudok azonosulni. Egy kikapcsolódásnak, kellemes időtöltésnek, a realitástól elszabadulásnak tekintettem mindig is a játékot, nem "számháborúnak". Inkább életút játék, semmint a "benyit, kinyír, treasure, next" stílusú hentelés... (Noha, néha az sem rossz... 8) )

Szóval, meglátjuk, lesz-e belőle valami. Ha nem, akkor tovább hibernálom magam ezen a téren... :roll:

Link a hozzászóláshoz

Ghostmaker: Budapesten most nyílt egy új klub, a neve Cantina.

A tulajok régi barátaim (Szalay Geri, Dorka és a Rúnatábor Egyesület) és javarészt túl vannak a 30-on. A törzsközönség is korosabb szerintem, bár friss hely lévén ez gondolom sokat fog alakulni még. Mindenesetre érdemes benézned, hátha találsz barátokat. A belépő 300 forint, ha játszani mész.

Cím és egyéb infó az alábbi linken: http://cantinaklub.com/

Hivatkozhatsz rám (Sir Thomas) és kérhetsz segítséget Gertől csapatkeresésben. Persze ettől még lehet, hogy nem tudnak semmi épkézlábat mondani, de legalább képben leszel, hogy mik a lehetőségek arrafelé.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok

februartol beszallnek Budapesten egy csapatba max heti 1 pentek esti/szombat esti jatekkal (de inkabb ketheti), leginkabb 25-30as korosztalyba ('99ben jatszottam eloszor, jopar evig aktivan).

ETKm van, de az se baj, ha UTKs a csapat, ha adtok konyvet.

(Mostansag Rend Halal jellemu fejvadaszt vagy bard/fejvadaszt jatszanek, legszivesebben)

Irjatok mailt, ha valaki fel tud venni!

zellermester@gmail.com

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...