Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

M.A.G.U.S. csapatkereső


Antail

Recommended Posts

Sziasztok!

Csapattársat keresünk! Pestiek vagyunk. A társaság 2 játékosból és egy KM-ből áll össze. Már 1 éve játszunk, de van köztünk tapasztaltabb is.

Ami fontos tudnivaló, hogy jelen esetben kb 2-3szor ülünk össze. Úgy terveztük, hogy ha érdekel valakit a dolog akkor összefuthatnánk vmi semleges helyen megbeszélni a részleteket. Rólunk annyit, hogy vegyesen vagyunk és eléggé vidám, közvetlen huszonéves emberkéknek tartjuk magunkat. Ha úgy gondolod megtalálnád velünk a közös hangnemet akkor írj!

Messor

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok

Egy kezdő játékos - személyemben - keres csapatot, akik nem szivatásból játszanának velem. Budapesti huszonéves srác vagyok, szimpátia kialakulása esetében saját lakásom is lehet játszóhely, ahol kimondottan csinos barátnőm késziti a szendvicseket :) Karakterben a boszorkánymester áll hozzám a legközelebb. Remélem találok egy kedves csapatot egy jó mesélővel és aktiv tagja tudok lenni a csapatnak.

Link a hozzászóláshoz

Üdv mindenkinek!

Nem túl aktív topic... De sebaj, azért megpróbálom:

Eltévelyedett bárányka keres nyájat, pásztorral együtt Budapest határain belül. Nemrég vesztette el szegényke eddigi közösségét de lassan újra játszana már :D

Remélem érhető mit is akartam kifejezni, csak nagyon lírai hangulatban vagyok.

Életkor nem számít, ez nem társkereső :D

Viszont, ha lehet ne túl belvásorban, mert én szerencsétlen óbudai vagyok.

Ja és kb 1éve játszom aktívan, azelött pedig vagy 5évig a szabálykönyveken éltem. Kedvencem a McChicken, a kardművész, meg a harcművész...

Bármilyen rendszerben szívesen játszom, akár házi kieggel is, csak maradjunk a józan ész határain belül.

Veichassur

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Azért regisztráltam a honlapon, mert csapatot keresek. Már van egy, de a többiek már felnőttek, sokminden fontosabb nekik mint a játék és így csak 3-4 havonta jön össze egy mese. Én szeretnék ennél többet. Nem mintha én nem lennék vén, mint az országút, de szeretek játszani...jaj, nagyon!

Budapesti, nőnemű játékos vagyok, itt keresek csapatot. Elsősorban KM-et, a többit majd megoldjuk.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Eljött az az esemény, amiről már rég óta tudtam hogy valamikor el kell jönnie. Az otthoni csapatommal nem nagyon tudom tartani a kapcsolatot, mert ritkán járok haza. Viszont a játék meg hiányzik, így ideje egy másik csapatot keresnem.

Miskolcon tanulok az egyetemen, így itt keresnék társakat. Több hétvégét is itt szoktam tölteni, általában minden másodikat (van amikor többet is). Leginkább idősebbekből (20-25), esetleg egyetemistákból álló csapatot keresek, de ha nem tartozol ebbe a körbe, az se baj, egy próbajátékot megér :)

Magamról, játékstílusomról egy kicsit:

Az otthoni csapatommal a régi, ETK-s, és az új ÚTK-s rendszert játszottuk. Ezeket ismerem legjobban, de ha szükséges, akkor egy kis segítséggel bármelyikbe szívesen beletanulok. :)

Jellem terén gyakorlatilag bármivel szívesen játszok (bár az élet jellemel nagyon ritkán foglalkozom).

Kedvenc karakter: Tolvaj

Remélem találok megfelelő társakat, valamint olyat, akiknek én is megfelelek :D

Minden jót!

Link a hozzászóláshoz

Lynxx menekül egy csapat ork elől, futtában meglát két kalandozót.

-Kalandozóóók, kalandozóóók-kiált feléjük, mire az egyik.

-Mi is, csak mi nem kiabálunk-

Üdv

LL vagyok rövidítve, évekig M.A.G.U.S.oztam napi szinten majd sok év szünet után újra el szeretném kezdeni. Online játszottam, és játszok is még szerepjátékokat, de az nem az igazi asztalnál ülős, papír/toll verzió. Ismerem a legtöbb szabálykönyvet, még ha távolról is. Ars Magica, DND, MAGUS, Cyberpunk a kedvenceim, persze mást is kipróbálnék ha van rá lehetőség.

22 éve születtem, szóval már szörnyen vén vagyok. Érd és Bp környéke a tartózkodási helyem. Mesélőként és playerként is veteránnak számítok. MSNen el lehet érni bármikor, ha megtalálom a control panelt akkor meg is osztom a címet a profilomban.

Teljes lelki nyugalommal rám írhattok msnen vagy privibe, nem harapok.

Link a hozzászóláshoz

Hehe! Pont én hiányzok ide! Gondolj arra Karashu, hogy sokaknak még ennyi sem jut! Nem azt mondom hogy add fel, de talán máshol is kellene keresni! A fórum forgalmát elnézve nem kell nagy jóstehetségnek lenni hogy bárki megmondja, mennyi esélyed van. (ha szeretnéd kiszámolni, ajánlom figyelmedbe a karakteralkotásnál használt képletet ami a szende szűz papnő és a kardkinemrántási fogadalmat tett karművész túlélési esélyeit hivatott megadni, amúgy csak ezért, poénból terveztem elsőre egy karművészt, aki kardkinemrántási fogadalmat tett, csak hogy bebizonyítsam, a képlet eredménye nagyobb mint nulla, de ennyire nem szeretek poénkodni és a kardművész sem áll hozzám annyira közel)

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Budapesten keresünk (én meg egy barátom) csapatot. Havi 2-3-4 alkalommal tudnánk játszani (főleg hétvégén).

- életút játék előnyben

- zöld könyv, titkos fóliáns, hivatalos kiegészítők, és nem lenne rossz ha UT is benne lenne.

- komoly, modulorientált játékmenet (nem vérkomoly), amibe bele lehet csempészni egy cseppnyi humort is

- néha 1-1 mesélést vállalok

E-mailben írjatok: kr4n@freemail.hu

(Kele miskolciak vagyunk, csak továbbállt a szekér... pedig jó lett volna... :pajti::D )

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

20 éves budapesti lány vagyok, és szívesen csatlakoznék egy budapesti, vagy pest megyei M.A.G.U.S. csapathoz.

Első Törvénykönyvvel játszottam kb. 10 játékot; illetve Első Törvénykönyvvel, Új tekercsekkel, és néhány házi szabállyal játszottam szintén kb. 10 játékot. A világgal nagyjából tisztában vagyok (városokat, helyszíneket, ottani szokásokat nem ismerek, de utána olvasok, ha kell), a mágiát jelenleg tanulmányozom, mert szeretnék egy komolyabb karaktert indítani a közeljövőben.

Sokat játszottam a Thrillion Kincseivel, többféle karakterrel is, úgy érzem, hogy a szerepjáték részével nem lesz gondom.

Ha valahol van egy szabad hely, kérlek írjatok! ^^

E-mail/MSN: spring_@freemail.hu

U.I.: Munchkint is szívesen játszanék, meg van az alappakli és a 2 magyar kieg. :)

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Partit keresek.

Elsősorban Bp délebbi kerületeiben, hetente 1-2 alkalomra.

Jó 2-3 éves kihagyás után vagyok, mesélést nem szívesen vállalok, mert nincs időm tisztességesen felkészülni rá, rögtönözni meg nem szeretek.

Főképp Pappal (Della v Arel), bárddal, varázslóval szeretnék játszani.

Játokosnak OP használatot nem megengedő, amund-dzsenn-félelf tűzvarázsló-barbár combót hanyagoló, normál gondolkodós-harcolós mártirhalált halós és humoros partik érdekelnének

Üdv,

Aly

Link a hozzászóláshoz
:lol: na ja! nyíregyre mi?

csöppet messze volna!!!gyere te sopronba :D

de tényleg beindulhatna már ez a fórum

vagy van esetleg valami más honlap ahol lehet keresni kalandozó brigádot??

az rpg.hu-t tudnám ajánlani még egyedül.

nekem elég ekserű tapasztalataim vannak nyíreggyel... évek óta senkit nem találok, aki szívesen játszana, csak kezdőket, én meg egy raklap újonccal nem szívesen ülnéák le játszani, kéne 1-2 öreg róka, meg persze egy km is!... szóval vagy én keresgetek rossz helyen (azaz már nem is keresgetek...), vagy nem tudom, egyszrűen egy szerepjátékost sem találok itt! :cry:

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...