Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

M.A.G.U.S. csapatkereső


Antail

Recommended Posts

Tudom, egy kicsit késve (bár de törve nem ;) ), leírom a szegedi szerepjátékos klubbról amit érdemes tudni:

Fehér Angyal

Szerepjáték és Kártyaklub

(M.A.G.U.S. Vampire, HKK, Magic...)

Helyszín: Százszorszép Gyermekház (a földszinten gyere hátra, majd ott az első ajtón balra)

Szeged, Kálvin tér 6.

Időpont: minden héten Pénteken 15 órától akár este 8-ig.

Tel: 420-278

Mobil (az enyém): 30/ 2850-868

e-mail: feherangyal@hotmail.com

Minden érdeklődőt szerettel várunk.

További infót nálam lehet kapni.

Üdv:

Link a hozzászóláshoz
Tyby, csak ekkor működik a százszorszép? máskor nem lehet bérelni??

Huhh, de rég voltam már itten. Nade nembaj.

Nesire, sajnos csak akkor megy a Fehér Angyal, mert mi ilyen kis gimnazisták vagyunk, másokr nem nagyon érünk rá, sajnos. Meg nem is biztos, hogy máskor tudnának helyet biztosítani nekünk. Egyenlőre annyinak örülünk, hogy egyáltalán van egy ilen klub szegeden, habár még egyenlőre semmi híre sincs:

Majd lassan el kéne kezdeni reklámozni. De annak még nem jött l az ideje ;)

Not yet, not yet.

Üdv:

Link a hozzászóláshoz

8)

Üdv!

Tybycsoky olyan ismerös a Képed... :lol: De nagyon jól áll... :lol::lol:

Láttam ezt a fórumot és gondoltam Én is meghirdetem a Csapatom...

Bár nmi elég sokan vagyunk... min4- de néha 11-14

De több csapat párhuzamos mesélése sem lehetetlen, illetve 2 Km es kaland sem...

Nos a Lényeg olyan BÉKÉSMEGYE-i játékosok jelentekzését szívesen fogadjuk aki nme jut a közelében csapathoz.Mesélö, vagy játékos posztban is nyugodtan jelentkezhet.Föleg BÉKÉSCSABA környékéröl koncenterálodjanak ugyan is a játék

Link a hozzászóláshoz

Üdv mindenkinek!

Február elején (8-9.-ke körül) Pesten inítok egy barátommal egy MAGUS csapatot. A régi szabályrendszert használjuk és kiegészítőkkel is el vagyunk látva. Úgy is mondhatnám, ami nálunk nincs meg az nem is kell. Bárki jelentkezhet, aki ráér és Budapesten tartozkodik. Bövebb információkat üzenetben, vagy a cjaten tudok adni.

Ui.: Egy amazonnak kifejezetten örülnénk, de ha nem lesz, akkor sem törünk le.

Link a hozzászóláshoz

De jo ez a forum...

Szoval el is elmondanám, mit is szeretnék kérni...

Márcis végén fogok kimenni Budapestre, és jó lenne, ha tudnék egyet játszani... mert ugyebár én külföldi vagyok és nagyon szeretném megtapasztalni, hogy milyen a játék jobb helyeken, ahol van régiség meg társaság meg hozzáállás meg minden.

Szóval egész pontosan március 29.-én leszek kint.

A kérdésem az lenne, hogy abban az időpontban valamelyik klubbnál meg lehetne oldani-e hogy egy játékba beszálljak? Nekem a délelőttön foglalt, délután vagyok szabad és azt hiszem, másnap délelőtt, úgy 5-ig.

Erősen jó lenne. Kb fél éve játszom, de nagyon igyekszem és úgy érzem, jól haladok.

Remélem, nem szóltam későn,

Csaba

Ja és fontos, hogy ez még nem biztos, amint tudok közelebbit, mondok...

Ha megyek, akkor aznap leszek kint.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Én is megyek, de valamiért engem sem enged írni... hát nem tudom. Biztos még nem érkezett meg a pénzem. De az is lehet, hogy elkeveredett, tényleg nem tudom.

De az tuti, hogy elküldtem.

Nekem még nincsen csapatom! Szóval szivesen lennék veletek, biztos jó játékosok vagytok, KillerDaemon. Én még csak pár hete játszok, de mindenki nagyon dicsért legutóbb, mert az árnyvadászommal sikerült egyszerre két embert is megölnöm! Tök jó volt :) Meg az volt benne még a jó, hogy nagy kihívás volt benne, meg minden. Nehéz volt tökéletesen alakítani, de szerencsére jók lettek a kockadobásaim, szóval nem volt gond.

Szóval, ha van hely nálatok, én szivesen megyek, de most már nem árnyvadásszal.

Link a hozzászóláshoz

Inkább ide válaszolok, mert nem tudom, hogy lehet privátot írni... :oops: :oops: :oops:

Igen, sok tapasztalatot szereztem, de sokat ne kérdezz, mert a többiek adták, és mondták, hogy csak csináljam, dobjak, meg minden. Aztán ők számolták a dolgokat. De nagyon tetszett a dolog, szerintem tők jót csináltatok, nekem tetszett, már amennyit láttam belőle.

Nem volt annyira nehéz a játék, de nekem azért segítettek is a többiek!

Link a hozzászóláshoz

Szerintem, mihelyt megtanultad a szabályokat és már képben vagy a világgal és a történelemmel olvasd el az árnyvadészt, és meglátod az igazi szépségét...

Elárulom, hogy a kasztot csak nagyon tapasztalt játékosoknak írtam... Úgyhogy mindent bele!

szerény véleményem szerint nem jó fejvadásszal indulni, mert nagyon nehéz vele a játék de ez a ti játékotok, és nem akarok beleszólni.

Link a hozzászóláshoz

Hát mostmár éénse bírom ki hogy ne szóljak hozzá. KillerDaemon, neharagudj de úgy születtél szellemuileg alulfejlettnek ahol vagy.

Az hogy te nem találkoztál még jó női szerepjátékossal, nem jelent semmit. Én sem találkoztam még olyan emberrel aki ki tudná játszani pl. a káosz-halál jellemet, mert ilyen épelméjű ember nincs. Ezt a jellemet egy szociopata sorozatgyilkos könnyedén ki tudná játszani, de azok az emberek akiket én ismerek nem.

Egyébiránt támogatom bobot a szánalomban, ha 19 éves fejjel így gondolkodsz. Én idén leszek 17, de szerintem ha körbekérdeznénk pár embert, vagy akár írnánk egy tesztet, jóeséllyel az jönne ki hogy a magam 17 évével komolyabb és normálisabb férfiember vagyok mint te. Ez pedig azért elég siralmas.

Egyébiránt az hogy neked a szerepjáték csak a harcról szól, mindent elárul...Ilyen stílusban azok 10egykét éves gyerekek szoktak nálunk játszani, akik először járnak a klubban, mert meglátták bátyus vagy nővér szekrényében a könyvet és ki akarták próbálni. De azért másfél év alatt még ők is túllépnek ezen a szinte, mert olyan játékosokkal vannak körülvéve akik már játszanak néhány éve. Én konkrétan 4-5 éve játszok, nem számítok tapasztalt játékosnak, mégis a klubban nemegyszer megmondták hogy alulértékelem magam, mert a koromhoz képest nagyon jól mesélek és játszom.

"A lányok NEM TUDNAK J

Link a hozzászóláshoz

Nem tudom ki ez a srác, de nagyon belopta magát a szivembe:)

Azért azt én is hozzátenném, hogy a lányok igenis tudnak jártszani és sokkal szinesebb lesz az egész mesélés is ha ül a csapatban legalább egy képviselö a másik nemből.

Az már egy más kérdés, hogy a topic meg nem erről kellene, hogy szóljon.

Link a hozzászóláshoz

Ahoi!

Esküszöm, kéne nektek egy dühöngő vagy vagdalkozó szoba :) Még mindig áll, amit chaten említettünk a népeknek Antaillal, nem azt kell mondani, hogy hogy nem jó, ha elég profinak érzed magad, hanem azt, hogy hogyan lehetne jobb ;)

Gem Kapocs hozzászólása még egy darabig bent marad, mert abból lehet okulni.

Bye

Con Salamander

ps.

A továbbiakban nem szeretnék sokat moderálni itt.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...