Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Chat - host: hunnet.ath.cx port: 6667 szoba: #kalandozok


Recommended Posts

hát igen Gem!

És javaslom, hogy a továbbiakban is mell?zük a csalásokat, mert Elf szeme midnent lát. Különösen a olyan egyszer?eket hanyagoljuk, hogy 1 bet?, 1 szünet, és így tovább, mivel van "legtöbbet használt szó" stat is. Akinek más 5letet van csítelésre, az szóljon nekem! : :lol:

Cseteljünk nyugodtan!!!

Jahh, és most mondom, hogy szeretnénk péntek estére szervezni egy IRC találkozót.

A lényege abból állna, hogy mondjuk kéthetente összejövünk egy vitaestre, ahol a fórum helyett a cseten lehetne vitatkozni, mindig egy adott témában.

Most péntek este az oldalról lenne szó, kinek hogy tetszik, mib?l kellene több, stb..., Valamint a d20 rendszerr?l beszélgetnénk. Kinek mi a véleménye, ki szerint lesz jó, ki szerint lesz rossz. Mi lesz rossz, mi lesz jó...

El?re láthatólag 8 és 10 óra között lenne.

Ez egyel?re egy alap ötlet, még finomítgatunk rajta, és idejében szólok/szólunk ha lesz valami fejlemény. Kinek hogy tetszik az ötlet, vélemények?

Üdv; Thapsshy

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Antail: csak felvetés szintjén óhajtanám megérdekl?dni, hogy nem lehetne e véletlenül olyan chat-et csinálni, hogy ne kelljen letölteni? Szeretném megjegyezni, hogy nefi nem kapta meg a mail-emet, és Mad Dog privát üzijét sem kaptam meg (? se az enyémet). Remélem miel?bb válaszolsz.

Nefi:megkaptad a mail-t?

Darun

Link a hozzászóláshoz

Üdv:

A chat nem letöltés alapú csak engedélyezni kell, hogy futtatható elgyen ezért kérdezi meg az elején, hogy "Megbízol e...." Igen-re kell kattintani és már el is indul. Ez minden java-t használó belépéses chatnél ígyvan, régebben egy másik fajta volt ami cgi alapú, azzal az volt a probléma, hogylassú volt és megbízhatatlan. Most egy Yes-t kell áldozni a biztonságért és akkor már m?küdik is.

Beüzemel?dött egy másik JAVA alpú chat elérés számunkra ami az alábbi link alól elérhet?.

CHAT

Itt is el kell fogadni.

-

További lehet?ség, hogy ne kelljen elfogadni azt a yes-t:

Mirc program letölthet? a súgó linkek alól!

A Trillian nevezet? kis program ami a trillian.com -ról érhet? el, nos ezzel is hozzá lehet férni. A szükséges beállítások részletezve vannak, a chat menüpont alatt ill. eme fórumon.

-

Mail: Az ingyenes szolgáltatóra küldött mailek nem minden esetben érkezhetnek meg mert lehet, hogy a mail server pl. a freemail. servere reklámnak nézi és kisz?ri, azaz letörli. Ez ellen sajnos nem lehet mit tenni.

-

A privát üzenetek, nem mászkálnak sokat a világhálón, így ezek nincsenek kitéve veszélynek. Ennek, hogy nem m?ködik oka lehet a teli levelesláda, de azt jelzi. Ill, hogy lassúbb internetkapcsolatnál a böngész? nem úgy kezeli.

Itt ajánlok egy beállítást amivel biztosabbá lehet tenni a PÜ sikerét.

Internet Explorer: Eszközök - Internetbeállítások - Adatvédelem - Közepes szint, vagy alacsonyabb, belátás szerint.

Remélem tudtam segíteni.

Üdvözlettel:

Link a hozzászóláshoz

"Hogy miért nem megy a chat?"

Az irc szerverünk, amin a chat működik szolgáltatót cserélt és ezért most amíg a szervert átrakják addig volt kimaradás. Lehet, hogy még mindig van de rövidesen elmúlik a hiba.

Ha valaki sűrűbben szeretne chatelni annak ajánlom, hogy a mirc nevű programot szerezze be, beállításait megtalálja a fórumban is ill. a chat fül alatt.

A mirc program elérési útja a súgó/linkek menüpont alól elérhető!

üdv

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Gem: néha a chat.hu-n is lehet találni közűlünk néhány elvetemült egyént. (pl: engem) Sok oan ember van, akit csak így tudunk elérni, mert az oldalakat aktívan nem látogatja. Az IRC is jó, és mint ha v.ki megígérte volna nekem, hogy megszerzi Ranagol mail címét. Na mind1.

Antail: a ládám kb 10%-on van, és ADSL van nálunk, így a privit még mindíg nem értem. Na mind1, nem ez a lényeg. Ja! A chat-en jelenleg csak én vagyok 1értelműen szerepes, bár sok embernek a nevéből lehet következtetni a valódi "kilétére". Jó chat-elést, és sok flood-ot.

Darun, the ChatDaemon

Link a hozzászóláshoz

Üdvözletem minden Chates számára!

Új rendszert vezettünk be, a fogadóőrség vezetőjével, ezentúl csak a lányok fognak voice-t (+v) kapni, mert már elég sok lány van ahhoz, hogy mehessen eme dolog! :D

Az új határozat abban az esetben megváltoztatható, ha valaki rendetlenkedik, mert annak a jobbik esetben szokásosan kick (kidobás) vagy moderated (lényegében elhallgattatás) jár vagy rosszabb esetben kitiltás, bár ez csak időszakos.

Szóval Remélem örültök az új rendszernek! :twisted:

Üdv:

Link a hozzászóláshoz

Nah, Zoltan keresere masolom be ide :)

[16:58:18] =<Vico>= szerintetek mennyi péznt kap egy fejvadász kezdésként?

[17:14:18] -<9@Zoltan>- mondjuk k6 :)

[17:14:30]-<9@Zoltan>- dobj :)

[17:14:30] =<Vico>= !d 1d100

[17:14:37] -<@Zoltan>- ne 100al

[17:14:39] -<+Enerla3>- Vico : Enerla has rolled 1 pieces of 100 sided dice: 1

[17:14:45] -<@Zoltan>- Végzetes hiba! >:)))

[17:15:08] =<Vico>= !d 1d6

[17:15:08] -<+Enerla>- Vico : Enerla has rolled 1 pieces of 6 sided dice: 1

[17:15:21] -<@Zoltan>- ok, van egy aranyad.

[17:15:22] =<Vico>= ez az enerla egy balfasz :)

[17:15:37] -<@Zoltan>- !d 1d100

[17:15:37] -<+Enerla>- Zoltan : Enerla has rolled 1 pieces of 100 sided dice: 98

[17:15:42] -<9@Zoltan3>- :P

--> ez az én formám :)

(kockaszimulátorral 1.re 6ot dobtam K6-tal!)

Link a hozzászóláshoz

No, a chatet érdemes mirccel használni, sokkal kényelmesebb mint a java. De akad pár dolog.

Mivel a top10 lekérdezés hibája az volt, hogy lehetett vele szépen fagyasztani a botot ha nem jó triggert írt be valaki ezért innen a top10 listát csak weben lehet lekérdezni, ezért nem válaszol. Ellenben két új játék is készül, az egyik egy quiz a másik egy számkitalálós a chatre.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Szóval a chat. Miért van az, hogy néha a mirccel sem megy a chat? Jó fennáll a lehetősége annak, hogy én vagyok a béna, de akkor mire kéne jobban figyelnem? És mi lett a webrádióval? Mert amellől néha még sikerült fellépnem a chatre. Nekem a java nem nagyon jön be, mert nekem mindíg azt írja ki töltsem le, aztán meg azt, hogy telepítési hiba történt. :(

Hát egyenlőre ennyi.

Egyébként bobo003 voltam, alias Thya. :wink:

Sziasztok!

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...