Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Egyéb programok


Recommended Posts

Azt tudom, a kérdés arra vonatkozott ki szervezi a vérpisti versenyt?

Az önkéntes profi szervezőjelölt önálló, nem kérdez sokat, tudja a dolgát és már részt vett vérpisti versenyen. Emellett határidőre produkál szabályzatot a résztvevők számára, továbbá gond nélkül precízen, hidegvérrel levezényli a játékokat a szabályrendszernek megfelelően. Emellett ötletes, figyelemfelkeltő kampányt csinál a táborlakók körében résztvevők toborzására. Jutalma a szervezőség részéről egy darab sör. :kasa:

Várom az önkéntes vérpisti szervezőt :-)

Link a hozzászóláshoz
Hajjaj, nincs túl sok érdeklődő, pedig a CP jó alternatíva a fantasy után.

Én nyitott vagyok az új szerepjátékokra, szóval meglehet, hogy csatlakoznék! :) Ezt így előre nem tudom megmondani, de van rá esély, szóval egy monológot a játékról mindenképpen meghallgatnék! :wink: Csirió! :D

Hát mindíg jó valami újat kipróbálni, várlak szivesen, ha tudsz esetleg szerezz egy alapkönyvet és nézd át, de az sem baj ha nem.

Link a hozzászóláshoz
Hát mindíg jó valami újat kipróbálni, várlak szivesen, ha tudsz esetleg szerezz egy alapkönyvet és nézd át, de az sem baj ha nem.

Ha tudnál adni egy linket, vagy egy bescannelt szabálykönyvet, vagy akármit - egy amolyan törvénykönyvet/szabálykönyvet, mint a Nagy Zöld a Magusban - és el tudnád küldeni az e-mail címemre, sokat segítenél! :) Előre is köszi! :)

szerk.: wikin fent van angolul, most olvastam el egy részét. Az az igazság, hogy nem igazán vagyok oda a sci-fikért, de van olyan azokból is, ami tetszik, hát ha a szerepjáték is ilyen lesz! :) Mindenesetre elkezdett érdekelni, szóval, ha van egy használható linked vagy valamid a gépen, várom! :)

(megpróbáltam utánanézni a neten is, de csak vaterás linkek jönnek be, én meg így látatlanba nem veszek semmit)

Link a hozzászóláshoz
Lehetne a programokról valami bővebb információt kapni, mint a neve, meg az "olyan, mint tavaly volt"? :) Most megyek először, szóval nem tudom, hogy mi és hogy volt idáig. :(

Köszi! :)

Plusz érdeklődnék a Munchkin verseny szabályairól, már ha kész vannak. :) (Lehet már jelentkezni rá? :D)

Üdv,

http://www.kalandozok.hu/talalkozok/nyt ... oztato.pdf ez a tavalyi tábortájékoztató.

Az idei tájékoztató hagyományosan a második részlet befizetése után kerül publikálásra, mely formájában és tartalmában hasonló lesz a tavalyihoz, ám a programok időpontjai és felelősei kicsit változnak, továbbá az új programok is belekerülnek.

Z

Link a hozzászóláshoz
Rendben, köszi. :)

De ilyen kevés M.A.G.U.S.-ozás lesz? Mert emellett 4-5 Munchkin verseny is elfér :D

Ne aggódj, nem fogsz unatkozni!

Ez a hivatalos versenymodulra szánt időkeret. Ezen felül mindig vannak spontán kalandok, amibe be lehet szállni és ez nem csak MAGUS.

Másrészt különféle társasjátékok is szép számmal elő szoktak fordulni.

Nem utolsó sorban pedig (nem tudom mennyire érint), a tornaterem és vidéke is mozgalmas hely, ahol az eszetlen labdakergetésen túl, spontán ping-pong, kosár meccsek szoktak szerveződni!

Ráadásul szinte minden nap van valami egyéb - közösségi - program, amin érdemes részt venni! De erről, majd ha itt lesz az ideje!

;)

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Két estét átölelő MAGUS-mesélést fogok vállalni, maximum 6 JK részvételével. Ezen helyek nagy része foglalt, de személyesen psziben lehet nálam érdeklődni a részletekről. Fix karialkotás lesz, és elég sok megkötés. Aki még így is vállalkozik rá, az pszizzen.

Valószínűleg első és második este lesz a mesélés, kb 4-4 órában.

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

Hulla: Az a gond, hogy MAGUSban is elég hiányosak az ismereteim, más asztalit pedig még nem is próbáltam, szóval én nem tudok spontán beszállni semmibe se. :) A társasjátékok jól hangzanak. :) A tornatermi cuccok annyira nem izgatnak, mert sem a focit, sem a kosarat nem szeretem, pingpongban max. a full pályásban vagyok jó (amikor az egész teremben játszunk és nem csak az asztalon:D). Tollast pedig még senki sem emlegetett. :( (Táncsszőnyeget lehet vinni? :))

Link a hozzászóláshoz
Táncsszőnyeget lehet vinni? :)
NANÁ! (komolyan) Lelkes közönség garantált.

Gobling pingpong lesz. Az kb. ugyan az, mint amit te írtál, szóval ütőt érdemes hozni. Ha van tollasod, jöhet az is. Partnerek tuti lesznek. Javasolt a tornateremben űzni a sportot, mert ott nem fú' a szé'.

Én úgy gondoltam, hogy ti táncoltok, én meg röhögök rajtatok... :D (Komolyan szólva nem bemutatót szeretnék tartani, mindenkinek kéne táncolnia. :))

Ohh, akkor oké. :D És akkor fel is írtalak tollas partnernek. :P

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...