Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Egyéb programok


Recommended Posts

A hivatalos eseményeken (tábornyitó/záró, modulverseny, Kalandozok.hu kvíz, stb) kívüli opcionális programok. Visszatérő dolgok, és új kitalációk.

Pl.: egyéb szerepjátékok, vérfoci, kártya, catan, citadella, munchkin, foci, kosár, ping-pong, vérpistizés, szituációs verseny, ...

Várjuk az ötleteket, valamint programot szervezőket, azokra jelentkezőket. :)

Link a hozzászóláshoz
Hello!

Olvastam a táborkiírásban, hogy valamiféle live játék is lesz. Ha volt az előző években, írnátok róla pár sort, hogy hogyan működött is ez? Milyen felszereléssel, milyen szabályok között, ilyesmi...

Előre is köszönöm.

Live játék az viadalt szokott jelenteni az Ostromjáték szabályai szerint fedett, hozott fegyverekkel. Ha van elég érdeklődő akkor idén kicsit komolyabb helyet kap a táborprogramban. :-)

Link a hozzászóláshoz
más: elvben lesz szitus verseny is, a tavalyihoz hasonló, akik votlak tudják, reményeink szerint tudunk majd bővíteni és fejleszteni is - a rendszer kialakulás alatt :)

Ha szeretnétek, szívesen segítek a szöveg stilizálásában, formailag, helyesírásilag, külalakilag :) Csak szóljatok :)

köszi - még meglátós a dolog, amint lesz valami és nem bírjuk szólok :)

Link a hozzászóláshoz
Üdv!

Live játék az viadalt szokott jelenteni az Ostromjáték szabályai szerint fedett, hozott fegyverekkel. Ha van elég érdeklődő akkor idén kicsit komolyabb helyet kap a táborprogramban. :-)

Elolvastam az Ostromjáték oldalon lévőket, és az lenne a kérdésem, hogy a szivacsozott kardot, vagy a fa felületűt preferáljátok?

A burkolt fegyverek sokkal kevésbé balesetveszélyesek. Általában azok fordulnak elő a táborban!

(Most kezdesz hozzá a gyártásához?)

Link a hozzászóláshoz

A burkolt fegyverek sokkal kevésbé balesetveszélyesek. Általában azok fordulnak elő a táborban!

(Most kezdesz hozzá a gyártásához?)

Igazság szerint van egy készletnyi polifómmal bevont ütőfám, ami egy régebbi live-ról megmaradt. A hosszú kardok megfelelnek az Ostromjáték szabályainak, de a pallos 120 cm pengehosszal bír.

Fa fegyverekből szintén van egy készletem, de azok nem hiszem, hogy kibírnák a komolyabb terhelést...

Link a hozzászóláshoz

Szép napot...

Most már jó előre szeretném kiírni, hogy lesz Krimi-Live a szervezésemben, ami sajnos télen elmaradt. Szóval ha valaki érdeklődne, azt a itt lehet, a szereposztás meg privátban történik. Néhány nap, és meglesz a kerettörténet, amit a gyönyörű helyszínhez igazítok, és a szerepkiírás, amikből lehet mazsolázni.

A játék egy alternatív 1800-as években játszódik Vidocq és Pokolból filmek hatásával, illetve Agatha és Holmes féle történettel bírnak. A játékhoz tartozik egy kérdőív is, amivel kicsit konkrétabban tudunk krimi-hatást elérni, illetve megbecsülni a játékoshoz tartozó karaktereket.

Köszönöm...

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Szeretném megkérdezni, hogy az "igény szerinti más szerepjáték"-ba befér-e egy rövidebb kaland ÚTK rendszerrel?

Már jó ideje megvan a könyv, de még nem lett felavatva sajnos...

Illetve nem tudom istenkáromlás-e, de ugyan ez a helyzet fennáll az új WoD, Werewolf kiegészítőjével is. :) (Ez utóbbit, még sosem próbáltam, de a fordítással úgy ahogy megvagyok.)

Link a hozzászóláshoz
Üdv!

Szeretném megkérdezni, hogy az "igény szerinti más szerepjáték"-ba befér-e egy rövidebb kaland ÚTK rendszerrel?

Már jó ideje megvan a könyv, de még nem lett felavatva sajnos...

Illetve nem tudom istenkáromlás-e, de ugyan ez a helyzet fennáll az új WoD, Werewolf kiegészítőjével is. :) (Ez utóbbit, még sosem próbáltam, de a fordítással úgy ahogy megvagyok.)

Simán. Bármilyen rendszer és világ belefér, amire csak találsz vállalkozó kedvű játékostársakat. (Mint fentebb láthatod, KrimiLive is szerveződik, ha van rá igény.) Játékosokat kereshetsz előre is (fórumon, pm-ben, emailben), ha már meglesz a résztvevők listája, illetve esélyesebb, hogy majd a táborban, élőben tudsz verbuválni csapatot.

Link a hozzászóláshoz
ööö... vérpisti versenyre lehet készülni, vagy idén is elmarad? ;)

Engem is érdekelne, akár meg is rendezném, ha lenne rá időm (de nincs).

Egyetlen reményem van csak etéren: talán részlegesen vagy kicsit más formában beépül a szituációs versenybe (pl.: JK(k) vs. sárkány vagy valami :twisted: ). Jó lenne arról a versenyről is kapni valami infót a rendezőktől :)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...