Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Alternatív szerepjáték est


Recommended Posts

Sziasztok!

Idén az alternatív szerepjáték est szervezői támogatással fog zajlani, ez annyit takar, hogy már a tábortájékoztatóba bekerül, hogy ki milyen mesével készül és táborban lehet majd a mesélőhöz feliratkozni ténylegesen játszani.

Ebbe a fórumba várom a vállalásokat, ötleteket és kéréseket!

üdv. Z

Link a hozzászóláshoz
csatlakoznék: ED jó, én anno nagyon kedveltem amikor volt alkalmam hosszabb ideig játszani vele.

továbbra is áll, hogy igény esetén egy (max 4 fő) Marvel belefér, street-level karakterekkel. Ez kb az X-men/Daredevil/Spideman környék.

pár apróságot ehhez itt (http://daelon.uw.hu/marvel.htm) megtalálni...

Én csak félig merem feltenni a kezem - néha beadom a kulcsot, és csak a semmit tevésre van időm :D, valamit eligérkeztem SirTom-os játékra is, mert az már hagyomány :) -, de már nagyon régóta érdekel ez a szerepjáték.

Link a hozzászóláshoz
Én csak félig merem feltenni a kezem - néha beadom a kulcsot, és csak a semmit tevésre van időm :D, valamit eligérkeztem SirTom-os játékra is, mert az már hagyomány :) -, de már nagyon régóta érdekel ez a szerepjáték.

okay, akkor 1 fő megvan :) karaktert lehet egyeztetni előre, legalább nem ott megy az idő :) *psziüzi/mail/msn/yahoo/gtalk*

Link a hozzászóláshoz

Megtisztelő a felkérés Felon! ;) Még nem merek rá "igen"-t mondani, mert valami egészen mást tervezgetek a tábor alatt (tán nem csak azon az egyetlen alter éjszakán) lemesélni. Persze még agyalok rajta, hogy érdemes e ennyire ismeretlen vizekre eveznem, vagy hogy lesz e rá jelentkező. Szóval ha a félelmeim felülkerekednek, vagy elhatározásom tuti tetté ér, akkor jelezni fogom! ;)

És, hogy mit mesélnék? ... az egyenlőre legyen meglepi! :mrgreen:

Link a hozzászóláshoz

Az alternatív estet úgy terveztük, a múltkori megbeszélésnél, hogy minden este lenne, ha vannak rá Km-ek.

Ez persze bármi lehet és nem kötelező mindenkinek minden nap mesélni. Az a lényeg, hogy akik játszani jöttek :D még többet tudjanak játszani.

Vállalok mesélést, rendszer még függésben van. : M.A.G.U.S. Régi rendszer vagy UTK, Shadowrun(kérdéses), Alien (kérdéses)

Link a hozzászóláshoz

Nem tudom illene-e ide, de máshova talán kevésbé..

Rayen felvetette tavaly, hogy alkalmas a terep live-ra. Ez talán hosszabb előkészületeket igényel, de volt már precedens viadalra, és elég nagy sikerű is volt. Lenne kedvetek aréna jellegű párbaj-összecsapáson (kard, bot, lándzsa, pajzs) részt venni?

Link a hozzászóláshoz
Az alternatív estet úgy terveztük, a múltkori megbeszélésnél, hogy minden este lenne, ha vannak rá Km-ek.

Az alternatív estet úgy terveztük a múltkori megbeszélésnél, hogy 1 este lesz rá, amikor az előre leszervezett KM-ek mesét tartanak. 8)

A mesélők és játékrendszerük bekerül a tábortájékoztatóba, jelentkezni pedig előzetesen a KM-nél, avagy a helyszínen feliratkozással lesz lehetőség.

üdv. Z

Link a hozzászóláshoz

De akkor ebben az esetben mindenkinek csak egy játékban való részvételre lenne lehetősége... Persze érthető, hogy így más programokat kiszorítana...

Azért kicsit szomorú vagyok, mert több játékban (több, mint egyben) is részt vettem volna... Így viszont nekem marad a már tradícionális SirTom-os játék.

A KM-nél történő jelentkezést godolom privát üziben nyugodtan le lehet bonyolítani...?

Link a hozzászóláshoz
Nem tudom illene-e ide, de máshova talán kevésbé..

Rayen felvetette tavaly, hogy alkalmas a terep live-ra. Ez talán hosszabb előkészületeket igényel, de volt már precedens viadalra, és elég nagy sikerű is volt. Lenne kedvetek aréna jellegű párbaj-összecsapáson (kard, bot, lándzsa, pajzs) részt venni?

Üdv!

Volt komolyabb Live is, azt hiszem 2005-ben. Ahhoz kell egy komolyabb szervezés, de szerintem nem kizárt. A Live viadal viszont tényleg érdekes lehetne!

Üdv!

Link a hozzászóláshoz
Venes, honnan veszed, hogy Tom azon a napon jön, amikor az alternatív est lesz? :shock:

Nem tudom... csak... nem tudom. :)

Bár még nincs kint a részletes program, nem? Addig nem is érdemes tervezgetnem... Nem tudom miért gondoltam, hogy ugyanazon a napon lesz az alternatív szerepjátékok estje, mint amikor SirTom jön.

Volt komolyabb Live is, azt hiszem 2005-ben. Ahhoz kell egy komolyabb szervezés, de szerintem nem kizárt. A Live viadal viszont tényleg érdekes lehetne!

2006-ban volt, Királyréten. :) Megmaradt bennem nagyon Andoron és Shalafi küzdelme. Még fotóztam is valakinek a gépével. :) Meg a párosok sorsolásához pyarr istenek jelképeit ,,használták".

Jó lenne egy ilyesmi idén is, csak tavaly is meg volt ez említve, és kb. csak 4 ember hozott cuccot. S ez 2009-ben is kb. így volt. Tetra vs Zoli. :)

Bárcsak idén úgy létrejönne a Live viadal, mint 2005-ben. Nagyon látványos volt, és sokakat vonzott. ^^

Link a hozzászóláshoz
2006-ban volt, Királyréten. :) Megmaradt bennem nagyon Andoron és Shalafi küzdelme. Még fotóztam is valakinek a gépével. :)

Nem Királyréten volt, hanem Selypen. :) Andoron bottal, Shalafi buzogánnyal. Egálban maradtak, nem lehetett eldönteni. Ahogy te is írtad:

Bárcsak idén úgy létrejönne a Live viadal, mint 2005-ben. Nagyon látványos volt, és sokakat vonzott. ^^

:)

Amúgy csak többet kell hirdetni szvsz. Illetve előkeresem majd a képeket és belinkelem. Rayen biztos hoz majd cuccot, az már +1. Illetve Tsöppie-ék is szerettek "kardozni" ;):)

Link a hozzászóláshoz
De akkor ebben az esetben mindenkinek csak egy játékban való részvételre lenne lehetősége... Persze érthető, hogy így más programokat kiszorítana...

Azért kicsit szomorú vagyok, mert több játékban (több, mint egyben) is részt vettem volna... Így viszont nekem marad a már tradícionális SirTom-os játék.

A KM-nél történő jelentkezést godolom privát üziben nyugodtan le lehet bonyolítani...?

Venes: tessék mást is hagyni játékhoz jutni... :-PPP

egyébként meg itt csak a tábortájékoztatóba bekerülő hivatalos játékról van szó... ezen túl helyben mindenki azt szervez, amit akar, meg amire talál társaságot... csapatot... KM-et, stb. :)

Link a hozzászóláshoz
2006-ban volt, Királyréten. :) Megmaradt bennem nagyon Andoron és Shalafi küzdelme. Még fotóztam is valakinek a gépével. :)

Nem Királyréten volt, hanem Selypen. :) Andoron bottal, Shalafi buzogánnyal. Egálban maradtak, nem lehetett eldönteni.

Nah igen... először én is így emlékeztem, és nem is néztem utána. Aztán módosítottam a beírást, mert nem emlékeztem, hogy hol volt... Vagyis a nagy területre igen, de olyan meg Királyréten volt. De már tudom, hogy hol volt Selypen, most hogy megnéztem a képeket... Csalóka, már nem így néz ki, vagyis igen, de sokkal sötétebb. :) Nem tudom, másabb... De első táboromban kellett lennie, szóval tényleg 2005, mert még nem ismertem senkit sem... Meg segítettem az istenek jelképeiben. ^^

Nah ennyi... megbuktam mint kalandozókos, keverem a dolgokat. 2006 esti live volt...

Link a hozzászóláshoz

Üdv

Milyen sok jelentkező van akkor én is bővítem a kínálatot CoC avagy Call Of Cthulhu-t horror szerepjáték mesélést tervezek. Megfelelő jelentkező esetén (3-5 fő) nekiállok a modul megírásának és néhány H.P Lovecraft regény elolvasásának hangulat végett. Ezért előre szeretném a biztos jelentkezőket.

Üdv

Ia! Ia! Cthulhu fhtagn!

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...