Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Cigi, pia, nök/pasik... etc...


Érdemes eme ez a téma a továbbiakban?  

100 szavazat

  1. 1. �rdemes eme ez a téma a továbbiakban?



Recommended Posts

Hali.

Sokban igazat adok neked Nesire, de beláthatod hogy nem olyan ha egy csaj mondja hogy keféljünk, mint ha egy fiú mondaná. A fiúk nem tudják megálni a dolgot úgy mint a lányok, ezért megértm Vortexet is. Megasztán én sem vagyok szent. Én már 15 éves koromban megtapasztaltam a dolgok mikéntjének hogyvoltját, de nem bántam meg mert úgy érzem, nem úgy ugrottam bele a dolgokba, hogy "gyere keféljünk", hanem olyan csajjal feküdtem le akit tényleg szerettem és akivel aztán több mint 3 évig együtt voltam.(sajnos nemrég szakítottunk.) Úgy érzem a sex nem kor hanem érettségfüggő, ha valaki nem csak azt látja benne hogy egy jót keféltem, hanem, felfogja a szeretkezés lényegét akkor elég érett lehet hozzá akár 16 évesen is (Bár ez ritka). Van aki huszonévesen sem fogja föl ezt.

De ez csak az én véleményem.

Üdv.

Link a hozzászóláshoz

8)

Üdv!

Nesire amindig a lány választ :evil: :!: :? .De néha jobbb ez igy....

Én nem irom be mikor "kezdtem" de nem ma...SAJNOS!

Nagyon jó a szex, de nem mérhető a SZERELMESkedéssel :!: :!: :!: (kicsit ős nek tünik a szó de kifejező)

Erre kéne törekednie mindenkinek, és igen is lehet nemet mondani egy fiunak is én már nagyon...nagyon sokszor... mondtam nemet... (de nem elégszer mert 10-20 probálkozásután...huhh bevallom nem birtam tovább belementem...de soxor megbántam...Mert épp azért nem akartam mert jobban tudtam mi is az igazán mint az aki Felkínálta magát...)

Most ennyit :wink: !

U.I:ne csak szeretkezz , henem SZERELMESKEDJ!!!

De min. napi 3* :!: :twisted: 8) :!:

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

Ehhez most én is szivesen hozzászólnék, de nem biztos, hogy mindenki az én nemi éltemre kíváncsi :roll: (de amúgy én Nesire-el vagyok :wink: )

BYCS: az én értelmezésemben a szeretkezés sem egyenlő a dugás, a kefélés és hasonszörü szinonimáival... a felelötlenség pedig talán nem csak a szülök hibája, mint ahogy az abortuszt is meg lehet előzni ha védekezel.

[...] volt egy csajom, aki terhes lett (16 vagyok). Már a szívinfarktus kerülgetett, mikor kijelentette, hogy nem tőlem van.

Nemtom, ti hogy vagytok vele, de szerintem ez a gázabb... :roll:

Link a hozzászóláshoz

8)

Üdv!

Igen ze valóban nagyon gáz... Sajnos nekem is volt hasonlo..megvallom...De az csak Para volt mert késett a "dolog" a lánynál...

De hányszor volt már igy velem.. mindig gyözködöm utána magam..:

ÉN még egyszer nem...!

de a végén ez lesz belöle:

..DE-DE-DE--DEEEE!

sajna... de ez mint már irtam csak ritka ha nem a szerelmem...

Ennyi

8)

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

Félreértettetek. Nem azt mondom, hogy ha meglátok egy csajt, akkor azt megpróbálom egyből ágyba vinni,, hanem azt, hogy ha már járunk mittudomén hány hónapja\éve és akkor áll oda elém hasonló kéréssel, akkor azt nem fogom visszautasítani. Bár, lehet, hogy az elején sem utasítanám vissza, de az olyan csaj, aki egy kapcsolat elején így kezdi... hát arról megvan a véleményem, ami nem túl pozitív. A kapcsolatokban igenis fontosak az érzelmek és a romantika is, ám nem hiányozhatnak a belsőséges beszélgetések sem. Érettségfüggő? Lehet benne valami, de azt, hogy ki mikor érett rá, azt szerintem Õ magának kell tudnia\éreznie. Nem tudom írta-e valaki, de az tény, hogy a szex sokkal jobb, ha szerelemből csinálják és nem csak a testi vágy sarkallja az embereket efféle tettre. Bár az utóbbi is jó tud lenni, de annak semmi folytatása nincs és igen rosszul végződhet. Utólag is szeretnék elnézést kérni mindenkitől, akit megbántottam pontatlan, esetleg elhamarkodott kijelentéseimmel, legközelebb igyekszek pontosabban fogalmazni, továbbá véleményeim következményeit felvállalom, ha valakinek\valakiknek nem tetszik megbeszélem vele\velük, és ha neki\nekik adok igazat, akkor módosítom, esetleg visszavonom azokat.

Link a hozzászóláshoz

Érdekes figyelni ahogy a véleményed változik a mi hatásunkra... hm... :)

És ezek a szavak? mintha idézted volna öket... pár sorral fentebbről:)

Egyébként van egy kis ellentmondás.. ha egy csaj 2-3 hónap után ugy áll eléd, hogy "Gyere, keféljünk..." háááát, én megkérdezném tőle, hogy tényleg szeret-e..

Viszont ha ez lenne az a romantikus dolog... nos... na mindegy :)

Lehet megint félreértettünk téged.

Az érettségről meg már kifejtettem a véleményem, és biza egyre inkább arrafelé hajlok, hogy te nem voltál elég érett...:)

Bocsánat az őszinteségemért.

Link a hozzászóláshoz

Hát, most egy kicsit belekötök abba, hogy 1-2 hónap után még korai a szex.. van olyan pár, ahol egyszerüen nem tudnak az érzelmeknek ellenállni, parancsolni a szenvedélynek, és jóval hamarabb megtörténik... persze ez nagyon ritka.. mármint hogy az ilyenből aztán tartós kapcsolat legyen, de én már éltem meg ilyet.

Létezik az a varázs, az az érzelem, amit úgy hivnak "szerelem első látásra". Nem hittem volna, de létezik.. és akkor nem korai... Sőt, akkor olyan, mintha már évek óta ismernéd... és teljesen megbízol benne, ösztönből.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok

Huhhh

Nos mit mondhatna erről egy Dragon:)))))))))

A szex az arra való, hogy két fél (esetleg több:)))) örömét leje benne. Nem az a lényeg mikor, hogyn kivel, és miért, hanem az örömszerzés!!!

Természetesen a kultúrált, ápolt, stb dolgok alapvetőek. Ezzel most nem azt mondom, hogy én naturalista vagyok (fűvel-fával), de nem ítélek el senki azért amit csinál.

Üdv.:

Dragon

Link a hozzászóláshoz

8)

Üdv!

Dragon...Valószinűleg más a asárkényok Nemi Élete , de most az érzelmekkel teli fizikai kontAKTUS-ról beszélgetünk, Amit te mondasz az is Jó persze, de messze nem éri el az RomantikusÉrzelmekkel teli Szerelmeskedés okozta gyönyört.

Nem azt mondom..Mert többen is lehet élvezni a sex-et (Én mint férfi nyilvána több nö 1 férfi felállást választom...) de ez csak sex...

Nos ennyi majd még

Link a hozzászóláshoz

Olvasgattam a fórumot, gondoltam bekukkantok ide is. Hát, nem bántam meg. Érzelmek egész skáláját figyeltem meg, pedig csak az utolsó két oldalt olvastam el.

Én azt gondolom, h mindenkinek szíve joga úgy megélni a szexet, ahogy neki jólesik. Én csak arra figyelmeztetnék mindenkit, h jól nézze meg azt az embert, akivel szeretkezik, közösül, dug, kamatyol, meg nemtom még milyen hasonlatokat vonultattatok itt fel. Ha az az ember nem igényel többet, mint dugás, és ez neked jó, hát nosza, tegyétek meg. De ha az az ember nem úgy gondolkodik, akkor vedd már észre, h mást igényel.

Én egyetértek Nesire-rel. SZVSZ a szex nem az a dolog, amit szabályozni, leálltani tudsz, de csak rajtad múlik, h kivel veszted el a fejed. És ha a megfelelő személlyel, akkor már nem is megkövezendő, mocskos dolog, hanem egy bensőséges, szép élmény.

Link a hozzászóláshoz

Előre is bocsi Felon ,de pont idevág. :D

"Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek."

"Van, hogy a szónál a hallgatás erősebb, s van hogy a hallgatásnál jobb a szó."

Ez akár a véleményem is lehetne.

Amúgy cigizem, néha iszom, és rendszeresen "nőzöm" is. :)

Aki sajnos soknak találja a sexet az életében az nem élvezi. És aki azt állítja hogy még nem akarta csak egyszerűen a magáévá tenni a barátnőjét, barátját, sztem nem őszinte magához.

Majd írok még véleményt, mert hála Dellának nem kell gumibugyiban tengetnem az életem :roll:

Link a hozzászóláshoz

8)

Üdv!

Alysium..Nem erröl van szó van abbaj is jó ha az ember csak "kefél" eegyet (vagy többett), de ez legyen az alapelve! És ha a kedvesednél vagy az meg pláne hogy csak ugy megdöntöd! Mert szereted ha már velejársz! Pl?:én pedig arról beszéltem hogy szeresd( SZERELEMBÕL ), akkor tölem az utcán álva is csinálhatjátok! (javaslom ne télen mert akkor nagyon hideg van...föleg ha fúj a szél..még jó hogy majdenm földig ér a kabátom.. :twisted: )

Nem vagyok szent! (de leszek :lol: ) Viszont meg lehet állni a dolgot.. hogy ne csak "arra" menj.. persze van ijen is de.. azt majd lesz almikor nehéz lesz elszámolni magaddal...

Nos igy hirtelen enniyt..

8) Üdv!

Link a hozzászóláshoz

Alysium.

Ari volt a hozzászólásod, de néhol mosolyogtam, miközben olvastam.

Olyannak tűnik nekem, mintha különválasztanád a szerelmet a szextől. Mi az, hogy : "És aki azt állítja hogy még nem akarta csak egyszerűen a magáévá tenni a barátnőjét, barátját, sztem nem őszinte magához."

Ha valakit szeretek, azt egyértelműen kívánom is, és igen, néhol őrült dolgokat is kitalál az ember, amelyeknek külön varázsa van (lásd BYCS állva-szex példája :)) De attól én még szeretem az illetőt, és az érzelmek nem törlődnek a szex alatt sem, amikor előjön belőlem az állat :twisted: :lol:

És szerintem senkisem írta még, hogy sok lenne az életében a szex. Nem erről ment a duma, hanem arról, hogy mi a különbség a szex és a dugás között, és, hogy meg kék vállogatni kivel dugsz (eh..de ronda szó) és kivel szeretkezel.

Link a hozzászóláshoz

Nade Felon:

Ha valakit szeretek, azt egyértelműen kívánom is, és igen, néhol őrült dolgokat is kitalál az ember, amelyeknek külön varázsa van

Ostor meg bőrruci aztán had szóljon:)))))

Ki ne hagyjatok:))))

A viccet félre tév nem azt mondtam, hogy a szerelem nem fontos. Igenis fontos, de kérdem én mi a szerelem? Az ha hirtelen megszeretsz valakit, vagy, ha 10 perc után, vagy ha 20 nap után???

Link a hozzászóláshoz

Nem akartam félreértetni magam, de akkor most pontosítok 20hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. És őszintén mondom Szerelmes vagyok.

-ezért nem kell a gumi sem.

Köszi. Direkt úgy írtam hogy tudjatok mosolygni. :wink:

A leteperős szexet is azért írtam, mert van hogy nem tudom megállni, hogy ne tegyem újra rendbe az érzelmeimet testileg is. :oops:

És a sok szexet úgy értettem hogy sztem nem élvezi az a lny aki megelégszik heti 1-gyel. Én nem bírnám ki mellette. Gyorsan változtatnék a hozzáállásán.

Szeretkezés-dugás :?: Hát én a szeretkezés szót jobban szeretem, de van hogy ránkjön a "11perc" és akkor cselekedni kell. És be kell valljam, van hogy arra már nem a szeretkezés szó illik. Legalábbis az én értékrendem alapján.

-Remélem volt aki most is tudott mosolyogni egy kicsit.

Link a hozzászóláshoz

Dragon. Jó kérdés. Szerintem azt is szerelemnek nevezhetjük, ami lassan alakul ki. Én, mint hős-romantikus (sosenem gyógyulok ki belöle :? ) a szerelem első látásra esküszöm.. na de ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy nem alakulhat ki a szerelem hosszabb idő, netán évek múlva is. Azt tudom erre mondani, hogy eddig mindig ez utóbbi változatot éltem meg, és mondhatom, ez nem csökkentett az érzelmek komolyságán.

Alysium. Úgy érzem elbeszélünk egymás mellett, de ez nem baj :) Örülök, hogy úgy érzed, szerelmes vagy, és dicséretes dolog az is, hogy megbíztok egymásban (gondolom erre utaltál, amikor azt írtad nem kell gumi) . De nem hiszem el, hogy amikor rátokjön a "11 perc", ahogy te írtad, akkor kikapcsolod az érzelmeket. Ne haragudj, nem támadni akarlak, és lehet, hogy te valóban így érzed, eltérő a véleményünk.

Aki megelégszik heti 1el. Hát igen, az valóban nem nagyon élvezheti..vagy nem megfelelő módon állnak ahhoz, hogy élvezze. Erről ez a véleményem.

Azt írtad, arra a szövegemre, hogy "akit szeretek, kívánom is", hogy nem mindenki van ezzel így. Kifejtenéd ezt nekem? Köszi.

És mégegyszer: én nem támadok senkit, én csak elmondom a véleményem, ami nem egyezhet mindenkiével, de ez van.

Link a hozzászóláshoz

Alysium:

Csak, hogy lásd van aki mosolyog :):):):):):):):):):):):)

Felon:

Na most akkor mi van? Az egyik szavaddal cáfolod a másikat. Hősszerelmes egybőlbelédzúgok, de nagyon vagy. Bár ilyen még nem fordult elő veled :?: :?: :?: Persz nem kötekedésből írom.

BYCS:

Ezzel a szerelem :arrow: barátság bologgal egyetértek. Egy a baj álltalában nem mükszik. Bár én szerencsés vagyok mert 2 ilyen exem is van :):):):)

Link a hozzászóláshoz

Dragon... Nem cáfoltam...én olyan vagyok..szerelmesedtem már bele egyből emberkébe..de nem lett belőle kapcsolat. Attól én még olyan vagyok, attól még szeretném, ha olyan lenne a NAGY szerelem, akarhatom, h így kezdődjön, nem? A kapcsolatok inkább kialakultak, mint egybőlszerelmesedésből lettek volna. Különbenis, azt kérdezted mit nevezünk szerelemnek, én mondtam mit, de az nem volt kérdés, h megéltem-e már. Szóval nem voltam egyértelmű..bocs..

Link a hozzászóláshoz

Alysium:

Én is hogy te hepi :)

Felon:

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Attól én még olyan vagyok, attól még szeretném, ha olyan lenne a NAGY szerelem, akarhatom, h így kezdődjön, nem?

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Ezt a mondatot nem értem. Nem direkt kötözködök ám.

Na de ez se semmi (micsoda szó)

egybőlszerelmesedésből :!: :!: :!:

Fantasztikusakat tudsz írni. Most ezért biztos utálsz engem én meg lenni :(:(:(:(:(:(

:(:(:(:(:(:(

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...