Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Cigi, pia, nök/pasik... etc...


Érdemes eme ez a téma a továbbiakban?  

100 szavazat

  1. 1. �rdemes eme ez a téma a továbbiakban?



Recommended Posts

Én sem értem meg azokat az embereket, akik isznak vagy dohányoznak meg hasonlók. Szerintem akinek be kell rúgnia ahhoz hogy jól érezze magát egy társaságban az loozer. Az is az aki dohányzik. Most mondjátok meg; miért jó naponta 600 forintot elkölteni bagóra, hogy teletömjed kátryánnal a tüdőd, hogy elsorvaszd az ereidet és koszorúsér szűkületben meghalj? :roll: Szerintem ez nem mókás. :shock: Az az igazság hogy a dohányzás az egy olyan dolog ami ellen nem véletlen indítanak emberek hadjáratokat. Dohányozni nem helyes, fújj, rossz, csúnya, ütök a kezedre, ha rágyújtasz! :P

Link a hozzászóláshoz

Helló!

Cigi? csak módjával... ami nálam még egyetlen szálat sem jelentett, de aki cigizik, tegye.

Pia? öhö... hát megesett hajdanán, de csak ritkán. Egy ideje már az sem :wink: :wink:

Pasik/nők? hát legyen az előbbi, bár érdekel a dolog, milyen lehet egy másik nővel. Na most lehet engem ledérnek nevezni, de komolyan így van :lol::lol::lol:

a pasik azért jobban izgatnak...minden szempontból.

Link a hozzászóláshoz

RQ :) lol.. mi a mano... habostorta szexrandi ide is utat talalt? :)

hmm... nekem azt mondjatok meg miert van h a lanyok tobbseget ez igenis nyugtalanitja.. ellenben kerdezz meg egy sracot hanyszor abrandozott egy masik sraccal valo egyuttletrol :D

Egyebkent meg hajra csajok :) vigyetek az elkeszult home videot NYTre hadd csorgassak a nyaluk a tobbiek :D

Ha lenezek ugyis a parommal teszem ;) o is csinalt mar ezt-azt hmm ;)))

majd velemenyez benneteket :D

Cigi... well... en vagyok az aki agall a cigi ellen, bar oszinten szolva evi fel-egy doboz nekem is elfogy ;) Bulik alkalmaval elszivok neha egy ket szalat, a tobbit nagyvonaluan elosztogatom :) Ettol fuggetlenul.. h valaszoljak fentebb miert a cigi..

mert az agy oromerzetert felelos kozpontjat aktivalja, ha nem is tul drasztikus modon.

emlekeztek pavlov kutyaira nem? ;) jutalmat kapott ha jot csinalt.. mig ra nem szokott (mondjuk h megtanulta) mit kell tennie.

Ugyanez van a cigire szokottakkal.. egyreszt a nikotin beepul a sejtszerkezetbe, masreszt a folyamatos jutalmazassal (orom) pszihologiai fuggoseg alakul ki:)

Ropogtassatok helyette inkabbb szaraz kutyakajat :)

Link a hozzászóláshoz

bitu: köszönjük ezt a kis biológiai felvilágosítást a cigivel kapcs. :wink: én ilyenekre nem figyelek dohányzás közbe, csak szívom, mert kö a nikotin, és boldogabb se leszek tőle, max ha vki mond közbe egy jó viccet :roll: :wink: :lol:

nem megyek nyt-re, így csajszis homevidejo sem készülhet...ööö... meg persze ha mennék sem!... :roll: :lol:

bitu: akkor most hivatalsona is meg kérdezlek:

-hanyszor ábrándoztál egy másik sráccal valo együttlétről? :)

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

A cigarettától tüdőrákot kaphatsz meg érszűkületet, a piától májzsugort. A homoszexualitástól aranyeret és aids-t. Egyébként piálni nem lúzerség, szeretem a sör ízét és nagyon jól oltja a szomjot egyébként más szeszesitalt szinte nem is fogyasztok, csak alkalmanként bort az meg egyértelműen megintcsak finom és ünnepélyes.

Link a hozzászóláshoz

Hyy

:D

ogondoltam én inkább nem írokk idde, aztán mégis csak rávettem magamat :D

cigi:hmm brrrr...még életemeb nem próbáltam ki, és ezt tartanis is akarom, ellenben ha greenday van az más :D....

pia: ehmmm izzééé, nooo comment:D éjjenek a koktélok, kombók, és a tequila mindenke felett :D

nők: hátt hmmm.... szinte minden mennyiségben, de nincsen velük vmi nagy szerencsém.

csak tudnám mért???:D:D:P :shock: :roll: :D:D

hátt iggen; vajon mennyien álmodoznak két csajról és mennyien két srácról....?az előbbi az a pasik 90%ának mindennapos álma, a 2. hátt hmm erről nem tok adatokat :wink: ...

nahh byezzz!!

Link a hozzászóláshoz

Cigi: egyszer próbáltam, de nem jött be. Nem is hiányzik.

Pia: Nem szoktam inni, csak ha kell, legutóbb például Szilveszterkor 1-2, talán három pohár pezsgőt... :roll: Emellett d3st-tel értek egyet: nekem nincs szükségem alkoholra ahhoz, hogy jó kedvem legyen.

Leszbik: Hááát :roll: A homoszexualitást semmilyen formában nem támogatom, de nem is ítélem el őket. Ha lehet én inkább egy hetero csajt kívánnék magamnak :)

Link a hozzászóláshoz

1 szál cigi 2 perccel rövidíti meg az életedet,

1 üveg alkohol 4 perccel,

1 munkanap 8 órával.

Sylvanus

Nos nekem ehhez még hozzáfűzték azt is, hogy fél óra sex 8 perccel. B*sszatok az életetekért! ;)

Venes: helyes! ;) Jól teszed! Amúgy meg érdekel, hogy mit sportolsz.

Lezboszizmus = királyság 8)

Az előbbit kiegészíteném, kiragadva egy fontos részt szubjektív módon:

A cigarettától érszűkületet kaphatsz, az alkohol tágítja az ereket. Csak a megfelelő arányt kellene eltalálni....

Sylvanus

LOL 8)

Uhh RQ.... Te aztán.... bevesztek engem is? Csak filmezgetek ott csendben, észre sem vesztek.. :D Persze kérésre beszállhatok, vagy lemoshatom a hátatokat meg minden. :D

Link a hozzászóláshoz

d3st: )ezért kapok a fejemre, de mindegy....:lol:)

Kézilabdázok. és nagyon szeretem.

A nőkről meg annyit, hogy a nőitest sokkal esztétikusabb, szóval szerintem azért nem minden szempobtból jobbak a pasik. De nehogy itt valaki félreértsen és megszóljon...én még az erősebb nemhez vonzódok, de tény ami tény.

Link a hozzászóláshoz

8)

Üdv!

Bár igen szebb a női test ezt nem vitatom, de szerintem attól, hogy a valami tetszik, még nem akarom kiprobálni..:

Pl. Tetszik a Husdaráló.. de nem próbálnám ki...

:lol:

No persze ez picikét más..

De akkor is azt mondom, mindenki álmodozzon az ellenkező nemről!

Én bevallom Elitélem a Homosexualitás Minden formáját de föleg a férfiakét!

Undoritó, Természetellenes, és Gusztustalan, no meg egészségtelen(AIDS)

LEgszivesebben kitaposnám a belüket, föleg amikor már szinte a pofádba röhögve mondják:

Hogy a mi (heterok) Sexualitása az abnormális, mert nem éljük ki magunk!

Undoritó, és baromság!

Mert vannak szadita hajlamaim, nem megyek az utcán láncfürésszel a kezemben vidáman dalolászva és lemészárolva azt aki velem szembe jön...

Nem lehet ezt "betegség" ként kezelni mint amit állitanak ezek a degeneráltak! :x

Nos most ennyit!

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

BYCS: akikről Te írtál, azok kérlek a gusztustalan b*zi köcs*gök (már elnézést)... A homoszexuális férfiak, homoszexuális párok nem mondanak; tesznek ilyet... hanem úgy élnek mint egy normális heteroszexuális pár,etc.

Solar: sztem senki nem értett félre, és senki nem hiszi hogy biszexuális vagy leszbikus lennél... csak beindult a perverz kisz paszik perverz fantáziája... :wink: :)

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

Hát számomra fontosabb a hatékonyság mint az esztétika, a külsőmre csk annyit adok hogy fenyegető legyen bizonyos elemek számára, és hatékony. Természetesen nem lenne rosz hatékonyan vonzónak lenni de aki akar az megtalál aki meg csak azért mert a fajtám mintapéldánya lennék az egyébként is rossz helyen jár. De csatlakozom ahhoz, hogy a női test esztétikusabb :twisted:

Link a hozzászóláshoz
BYCS: akikről Te írtál, azok kérlek a gusztustalan b*zi köcs*gök (már elnézést)... A homoszexuális férfiak, homoszexuális párok nem mondanak; tesznek ilyet... hanem úgy élnek mint egy normális heteroszexuális pár,etc.

Solar: sztem senki nem értett félre, és senki nem hiszi hogy biszexuális vagy leszbikus lennél... csak beindult a perverz kisz paszik perverz fantáziája... :wink: :)

Üdv!

most jól megmondtad...

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...