Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Cigi, pia, nök/pasik... etc...


Érdemes eme ez a téma a továbbiakban?  

100 szavazat

  1. 1. �rdemes eme ez a téma a továbbiakban?



Recommended Posts

Venes ezt biztosan megérti... Főleg azt a nős részt.. Bár emberek! Ez a 21. század a fenébe is! És a srácoknak általában bejön, ha két csaj falja egymást. :P Már bocsi, ne vegye senki magára, ha nem. Viszont szerintem a bor, meg a szivar nem kell bár szivart még sosem szívtam és borban is kevés a tapasztalatom. Na mind1.

Link a hozzászóláshoz

Õrültek...

De pozitív...

Különben meg, fújj, mi ez a soviniszta, nőkizsákmányoló hozzáállás...

Persze ha ők is benne vannak a dologban, úgy egész más... :twisted:

Régi viccel élve csak az a-betűs italokat kedvelem: a sört, a bort, a pálinkát, a...

Szóval jöhet minden, főként sör, abból is a zöld üvegesek nagy mennyiségben. Dohányárú minek? Próbáltam már, de nem látom se értelmét, se élvezetét.

Nő pedig? NAN

Link a hozzászóláshoz

Halika!

Soviniszta???!!!

NEEEMMM én nem, ők is akarják

Tudod

He-he-he

Bocsi lányok (megint vicc)

Nosh,

miután az egyértelmű divattémákon a kedves urak kicsámcsogták magukat, és tisztázták, hogy mindenkinek bejön a 2 nőstény - 1 hím kombináció, amivel esetlegesen csökkentették Venes fenti megnyilvánulásából következő pasik felé irányuló kiismerhetetlenségét, adassék meg nekünk a lehetőség, hogy az érem másik oldaláról is megszemlélhesük a kérdést, avagy röviden:

a lányok mit gondolnak/éreznek a két pasi ill. 2 hím - 1 nőstény kombinációról?

SAS

Link a hozzászóláshoz

Valaki egyszer azt mondta, "vele senki"

Valaki tévedett, mindíg van aki valakivel valamit éppen csinál. Ha pedig valaki valakivel, vagy valami valakivel valamit csinál akkor valakivel valami, vagy valaki foglalkozik éppen. Ennek egyenes eredője, hogy valaki valami, vagy valaki valaki között valamilyen kapcsolat van. Érted!!!

No de, hogy tudd fontos vagy küldtem egy privi üzit is

Link a hozzászóláshoz
Valaki egyszer azt mondta, "vele senki"

Valaki tévedett, mindíg van aki valakivel valamit éppen csinál. Ha pedig valaki valakivel, vagy valami valakivel valamit csinál akkor valakivel valami, vagy valaki foglalkozik éppen. Ennek egyenes eredője, hogy valaki valami, vagy valaki valaki között valamilyen kapcsolat van. Érted!!!

Ez tetszett!!!! :)

Link a hozzászóláshoz
Valaki egyszer azt mondta, "vele senki"

Valaki tévedett, mindíg van aki valakivel valamit éppen csinál. Ha pedig valaki valakivel, vagy valami valakivel valamit csinál akkor valakivel valami, vagy valaki foglalkozik éppen. Ennek egyenes eredője, hogy valaki valami, vagy valaki valaki között valamilyen kapcsolat van. Érted!!!

No de, hogy tudd fontos vagy küldtem egy privi üzit is

*ezt elolvasta... egyszer... kétszer... aztán harmadjára kezdett derengeni... hát szöke tincseit tekergetve bámul ki a fejéböl, majd lassan leesik neki, és kerek szemekkel pillant, lelkesedéstöl kivirulva*

MESTER!!! tanits nyelvészetre és fantasztikus logikádra :)

És hogy a témához is hozzászoljak, nehogy meg legyek végképp lincselve, hogy folyton csak offolok, szoval inkább pasik mint nök, és no pia no cigi, egészséges élet, sok mozgás, ámen, az égiek legyenek veletek:))

És Hare Krishna :)

Link a hozzászóláshoz

Valaki egyszer azt mondta, "vele senki"

Valaki tévedett, mindíg van aki valakivel valamit éppen csinál. Ha pedig valaki valakivel, vagy valami valakivel valamit csinál akkor valakivel valami, vagy valaki foglalkozik éppen. Ennek egyenes eredője, hogy valaki valami, vagy valaki valaki között valamilyen kapcsolat van. Érted!!!

No de, hogy tudd fontos vagy küldtem egy privi üzit is

mintha a barátnőmet olvasnám csak fiúban, vagy inkább sárkányban???

válaszoltam a privire, választ várok.

Ui: még kéne szoknod, általában ilyen vagyok. Csak néha rám jön a dili, de akkor naon :D

Azért köszi, jól esett, hogy van valaki még mellettem. És igen, lehetsz az egyik. :twisted: :twisted: :D annyira nem kell félre érteni. annyira...

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...