Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Ne nyalj csoki nem javítassz a helyzeteden. Úgyis megeszünk. Végeredményben mindegy ha éhes az ember nem. Egyébkén Tesco gazdaságost már csak elvből nem öntök rája. Hülye leszek a saját kajámat lebaltázni. Én valami jófajtát javasolnék pl.: Lindt exelence. A száját meg ki kell tömni mentával, hogy ne bűzölögjön. És valaki hozzon szalonnát ha már tényleg beirdaljuk.

Nyam-nyam ez egyre jobb

Link a hozzászóláshoz

Nos. Hallom folyik itt a kannibalizmus, emberi jogok sárbatiprása és miegymás igen magas szinten. Csak azon csodálkozom, hogy az állatvédők még nem csaptak le Tibycsoky megkínzóira. De lényeg, a lényeg: Dragon: hogy hogy nem tudsz jönni TTre? Remélem megint mesélsz nekünk egy finálét, csak mostmár tényleg fogok játszani, nem úgy mint NYTn.

Link a hozzászóláshoz

Jézus isten most nyaltok nekem, vagy vasvillával kergettek. Jó lenne már eldönteni, mert régen ettem már, és jó lenne tudni lesz lakoma, vagy nem e????

Jut eszembe volt egy hölgy is a partiban. Mit szólnátok egy kis pipihusihoz. Remek pácolási módokat találhatnánk ki. A TT-ben (már, ha ezek után eljön) esetleg rossz lenne a kaja akkor a menü ötletem a következő.

Pipihusi, tibicsoky-val leöntve, gemkapocsra tűzve nyárson forgatva. D3st elkészíti,

ÉN MEG MEGESZEM

He-he-he

Sajna vicceltem, egy hozzá hasonlatosan vonzó hölgy esetében legfejjebb a tűzkönnyek eregetésére van esélyem......

Link a hozzászóláshoz

A kráni nemjóját, most féljek a haláltól mint darton papja, vagy röhögjön a vakbelem mert egy idő után kivel harcolsz majd ha mindenkit legyőztél.

Tudod az ilyen mindenki behódól előttem embereknek szoktam volt mondogatni, hogy nincs, és nem is lesz olyan lény aki uralná az egész univerzumot, ha pedig lesz nos akkor unalmában önmagát fogja gyilkolászni. Ehhez kíván dragon jó szórakozást. Egyéként háború esetén, én az első repülőre szálok, ha pedig nem lesz hajtogatok magamnak.

A kajáról pedig annyit, hogy nem szeretem ha turkálnak a tányéromban, tehát a hullák egyenek csak zöldségek. Legalább lesz okuk zöldségeket beszélni......

Link a hozzászóláshoz

Hmm, látom jól elszorakoztok, hogy hogyan is kéne engem/bennünket megenni. Bár most hogy így már bűvül az evésre szánt emberek/holtak száma egyre kevesebb ellenállást tanúsítok. Miután megetettek, a Gazdám, úgyis megidés a tulvilágról és újra őt fogom szolgálni.

Viszont te Oshram, aki aMester személyes testőre vagy megkínáltál engem aki a másik nagyhatalmú Arel pap szolgája és tízezredes vagyok... Majd emglátjuk mennyit és az önfeláldozásod eyg zombival szemben :wink: :twisted:

Link a hozzászóláshoz

Tybycsoki írta

Viszont te Oshram, aki aMester személyes testőre vagy megkínáltál engem aki a másik nagyhatalmú Arel pap szolgája és tízezredes vagyok... Majd emglátjuk mennyit és az önfeláldozásod eyg zombival szemben

Te figyelj ezt elmagyaráznád mert nekem magas egy kissé. Tudodm-tudom én vagyok a hülye, de azért mégis. A kajáról pedig annyit, hogy a hullákat nem enni hanem temetni szokás. Már ha marad belőllük valami.

Link a hozzászóláshoz

Elnézésedet kérem, de amikor ezt írtam akkor fáradt voltam, ergo helytelen helyesírással írtam.

A megfelelő megfogalmazás:

Viszont te Oshram, aki a Mester személyes testőre vagy, megkívántál engem, aki a másik nagyhatalmú Arel pap szolgája vagyok és tízezredes is vagyok... Majd megglátjuk mennyit ér az önfeláldozásod egy zombival szemben

Az meg a másik, de az kivételt élvez akit Antail feltámaszt :)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...