Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Líthas!

Valaki: EH!!! Legyen. Még talán jobb is, mint amit én mondtam. Egyébként, ha elmész, akkor egyrészt jó nyaralást, másrészt: visszavárunk!!!

Darun

nincs szerencsétek, ugyanis egyhamar nem megyek el:)

De azért köszi, ez jól esett:)

Lenne egy kérdésem hozzátok:

Miért van az, hogy egyeseknek, ha nagyon csúnya az idő(esikstb fantáziátokra bízom), akkor tök jó kedve van, ha viszont süt a nap, meg egyéb jóidő, akkor pedig lent van a kedve???

Ti nem vagytok ilyenek?

(Ezek az egyesek én vagyok, és most jóidő van, tehát süt a nap...:( )

Link a hozzászóláshoz

nos, nem én vagyok a szakértő, de magam is kezdtem régi rendszerben kyrt, és elmondom, hogyan csináltam:

- nem kap semmiféle tulajdonság módosítót

- alapképzettségként esetleg megkaphatja a kyr ősi nyelv alapfokát, de csak akkor, ha erre szán némi időt (1 évet...)

- kasztok:

harcos

gladiátor (km)

fejvadász (csak északi)

lovag (toroni vagy erigowi)

bárd (toroni vagy erigowi)

tolvaj

boszorkány (toroni vagy erigowi)

BM (csak toroni)

varázsló (iskola csak toroni, de mag. mest. lehet más is, de csak észeki)

meg ha engeditek neki, hogy tápoljon, akkor a pusztító kyr típusa, de az... hmm.. nos, gondolom nem nehéz kitalálni, mit akartam oda írni

ennyi

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Valaki: már azt hittem, hogy szerencsénk lesz, és elmész... :lol::lol: Na jó, ez rossz vicc volt, elnézést! A kérdésedre most válaszolok én: nem tudom, de én is ilyen vagyok. Amíg Arel úrnőnket tiszteltem, addíg természetes volt. Talán azért van ez, mert az emberek nem szeretik, és ilyenkor frankón egyedül lehet az ember. Én pl. ha a páromhoz megyek Pestre, akkor mindíg örülök egy kis esőnek, mert a Margitsziget ilyenkor kb 10perc alatt ürül ki. Apukám is esőben szeret strandolni, mert akkor övé a medence. Szóval örülök neki, hogy "közénk" tartozol, még ha te ezt átoknak tartod is. Nálunk is süt a nap. :(

Darun

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Valaki: sajnálom, ígérem most egy darabig nem kell elviselned. Egyébként elég rossz hangulatban vagyok, talán ezért bántok meg mindenkit magamkörül. Még egyszer elnézést!

Venes: akár hiszed, akár nem, de engem is érdekel, még ha most egy darabig off is leszek. Legalább tudom, hogy olyan emberek növelik a hozzászólásaik számát a fórumon, mint te vagy Valaki. És Mazsinót idézve: "A lányok azért nem jönnek táborba, mert ilyenkor megrohanják a fórumokat, és a fiúkat lealázzák a hozzászólások számában!!!"

Mazsinó: bocs, hogy nem tudlak szó szerint idézni, de hát én már csak ilyen looser vagyok!

Darun

Link a hozzászóláshoz

Az sose rossz......mindenki ide tartozik....aki egyszer már volt itt.....

Most jön egy kis érzelgős rész, mely MINDENKINEK szól:

Csak ezért írok most, hogy kifejtsem amit érzek és hogy megköszönhessem azt hogy befogadtatok és hogy tagja lehetek ennek a tényleg remek társaságnak. Úgy érzem, hogy az itteni emberek azok kevesek közé tartoznak akiknek fontosak az ember belső értékei és akiknek számít a másik véleménye. Ez nagyon jó és sajnos nagyon ritka is. nagyon sajnálom viszont azt, hogy nem találkoztam még veletek és ígérem, hogy amint lehetőségem nyílik rá azonnal élek a lehetőséggel és jól megnézek magamnak mindenkit. Itt annyi normális és emberséges emberrel találkoztam, hogy talán egész életemben nem fogok ennyivel találkozni, pedig az én életemből még van néhány év, jóval több év mint amennyi a többségnak, ugyanis 8 nap és 17 éves leszek. Ezzel a korral pedig az ,,új generáció" tagja vagyok.

Zárásként remélem, hogy ha talákoztok is velem, nem fogtok csalódni bennem és hogy még sokáig fogom keseríteni ezen a fórumon az életeteket.

Mégegyszer köszönöm hogy részese lehetek az életeteknek és, hogy része lehetek ennek a társaságnak-feltéve, ha része vagyok!

BÉKE

UI.:Bocs a helyesírási hibákért.

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Venes: szerintem nekünk kéne megköszönnünk, hogy társaságoddal emelted az oldal színvonalát. És mellesleg jegyezném meg, hogy mivel saját témád van a fórumon, az én szememben legalább is, már ide tartozol!!! És MINDENKI nevében köszönöm, majd átadom neki! :twisted: Na jó, nem! Egyébként nem minden ember emberséges ember! (itt most magamra gondoltam). Ami meg a kort illeti... ööö ... inkább még se. Egyébként nem is tudtam, hogy te azért vagy itt, hogy keserítsd az életünket! Vagy ezt valamelyik moderátor írta a hsz-edbe viccből??? :twisted:

Darun

Link a hozzászóláshoz

Darun: Ez nem igaz......te is nagyon emberséges vagy. Nem tudom, hogy ki gondolja ezt másként, rajtad kívül, de ajánlom neki, hogy ne találkozzon velem egy sötét sikátorban... :twisted: Na jó ezt inkább nem írom, mert minden embernek van egyéni véleménye, amit tiszteletben kell tartani.

És köszönöm azt amit írtál....és mi van a korommal????

Link a hozzászóláshoz

Venes: és mondcsak, ki mondta, hogy te nem tartozol közénk???

de azért jól estek a soraid:)

Darun: nem kell aggódnod, nem vagyok sértődékeny, sőt már dícséretnek vettek a szavaidat:)

És nehogy elmenj hosszabb időre, mert akkor tényleg megsértődök :evil:

és nálad jobb embert nem lehet elviselni:), ööö bocsánat gonoszabb:)

@huszár:szvsz te senkit sem zavarsz...max egy szálkányit:)

no, csacso, mert nem tom, hogy mikor jövök legközelebb, lehet, h már csak suliidőben láttok...(többen fellélegeznek, h szerencsére:) :wink: ), bár...

Link a hozzászóláshoz

Valaki: Bánom, hogy nem ismerlek még annyira....Mármint egy kicsit persze ismerlek, de nem annyira mint más itt lévő embereket, nem mintha őket is nagyn ismerném....na szóval érted de, attól függetlenül is , hogy szökke vagy... :)

de az utóbbi egy fontos dolog :wink:

Lassan, de biztosan fűzöm anát, úgyhogy lehet, hogy én megyek, majd valamikor egy találkára:)

addig is, elég ha a fórumon láttok:)

Venes: még valami: szvsz még meg fogsz ismerni:), "utoljára a remény vész el" Hunter:)))))))))))))

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...