Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

miért leszel kórházban Nefi???

kivizsgálásra kell bemennem, mert február vége óta szinte nincs olyan nap, hogy ne lennék lázas és ne fájna a fejem, plussz még három hete egyfolytában szédülök és többször össze is esek, és nagyon magas lázam is van :cry:

Uhh, Nefi, ez nagyon vacak... jobb is ha kivizsgálnak, akkor hátha meg tudják mondani, mi a gáz...

Gyogyulj meg mihamarabb!!!!

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Mindenkinek gratulálok, jobbulást, jó pihenést és további sikeres vizsgákat kívánok. Én a magam részér?l most meglehet?ssen elfáradtam, ígyekszem majd méltóképpen búcsúzni az oldaltól, hisz megérdemlitek. És hogy nehogy leszólhassatok, hozok v.kit magam helyett. Tisztelettel:

Darun

Link a hozzászóláshoz
Líthas!

Mindenkinek gratulálok, jobbulást, jó pihenést és további sikeres vizsgákat kívánok. Én a magam részér?l most meglehet?ssen elfáradtam, ígyekszem majd méltóképpen búcsúzni az oldaltól, hisz megérdemlitek. És hogy nehogy leszólhassatok, hozok v.kit magam helyett. Tisztelettel:

Darun

kérlek ne tedd ezt, miért mennél el? senki sem szól le csak elf tette, de ? már elment. Kérlek maraj, nem akarom, hogy itthagyj minket, mire mennénk nélküled kellessz erre az oldalra, Darun kérlek tudod, hogy sokan szeretnek és én is

Link a hozzászóláshoz

Bocsi, de most már elég... ha Darun azt mondta, hogy nem olvassa a fórumot, akkor minek írtok neki fórumra?? az utolsó 15 hosszászólás kb mind arról szól, hogy "Darun ne menj!!!!!!!"

Én nem nagyon ismerem Darunt, csak párszor beszéltem vele chaten... ez, amit most írtam nem Ellene szól, hanem Nektek! Tudom, hogy kedvelitek Darunt, de amit idenyomtok, az már felesleges és értelmetlen.

Inkább privibe írjatok neki, oks? (vagy email, stb)

üdv,

TAO

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Nagyon szépen köszönöm, de TAO-nak igaza van! Természetessen nem azért megyek el, mert nemkedvellek benneteket, hanem mert kissé elfáradtam. És azért jól esett a sok "jó" szó, de azért ennyire nem vagyok nélkülözhetetlen, még fontos se. A NYT-n meg úgy is találkozunk!

Darun :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Nagyon szépen köszönöm, de TAO-nak igaza van! Természetessen nem azért megyek el, mert nemkedvellek benneteket, hanem mert kissé elfáradtam. És azért jól esett a sok "jó" szó, de azért ennyire nem vagyok nélkülözhetetlen, még fontos se. A NYT-n meg úgy is találkozunk!

Darun :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

neeee, léégysziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...