Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Ugyan már mortel! Hideg vér! Mellesleg mi van veled? Olyan régen hallottam rólad utoljára. Mesélj! Szerintem nem csak engem érdekel, hogy mi van veled!!!

Köccike, ez jól esett. Megvagyok köszönöm, túl vagyok életem első ZH-ján ami kettes lett hála az égnek :D Voltunk Gegével Liveon Füreden Dark Zala színeiben. Más semmi különös..

Gem, Crow, Sneer: legközelebb is megyünk és akkor ajánlom, hogy gyeretek Live-ra

Link a hozzászóláshoz

Darun: no comment :oops: :oops:

(kb így néztem ki, amikor elolvastam a soraidat, vagy mégrosszabbul...:))

nos, nem az keresztény, aki meg van keresztelve, hanem aki hisz. és itt nálam le van zárva a téma. Nem a megmelegített víz teszi hívővé az embert, hanem a szíve, és kész. Ha a szíved, már hisz, akkor már joggal mondhatod kereszténynek magad. aki pedig képmutató, és írástudó az egyszerűen csak elkezd hencegni, az olyanokkal, hogy bebe, én meg vok keresztelve, sőt le is konfirmáltam(kiv. katolikusok!) lalala. Nem kell az ilyennekkel foglalkozni, a lényeg az, hogy tudd, hogy ki vagy, és mit hiszel. punk-tum. :lol:

Dragonnak pedig ne essetek neki, vagy megharagszok! :) ő is csak a véleméynét mondta el. Szíve, joga.

ja, és :

SZIA NEFI!!!!! :D

jó téged néha itt látni.

Link a hozzászóláshoz
Szia Nesi már 151 van. Nagyon tepersz. Csak nem üldözöl valakit. A szobrok mindent elrontanak mi? De csak azért mert azt szeretnék ha rendes gyerek lennél:))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Arról, hogy rendes gyerek legyek, már legalább husz éve lekéstek :)

Node sebaj... Azért igyexem én megfelelni minden alkotott létformának :)

Dragon, nézd, még van egy párfogod is. ;) Ugy látszik, neked van Valakid ;) Hiszen aki itt védelmez téged, nem akárki, már régóta valaki :)

Link a hozzászóláshoz
Nesi neked mit mondhatnék azért vagy olyan jó mert rossz vagy:))))))

Oh, ilyen dicséretet nem is reméltem... jajj, mindjárt pirulok, meg irulok is :) S hogy nekem mit mondhatnál? Semmit... minden szónál ékesebben beszél minden tetted Dragon, tudom kellek neked...hogy örök ellentétet adjak neked. ;):)

Hiszen nem lennének angyalok ördögök nélkül...és nincsen élet halál nélkül ;)

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Kösz Valaki, ezt jól megmondtad, bár én amúgy sem érzem magam kereszténynek. Tudom, hülye vagyok, de megmaradok ősmagyar szellemimádó szinten. Az legalább én leszek. És megígérem, hogy nem cseszegetem Dragont, csak azért, hogy titkoljam, hogy irigylem a tehetségét (szigorúan KM-i szinten) De ezt ő úgy sem tudja. És bocs, nincs erőm kötekedni, ezért inkább viszakozok. Amúgy meg ...ööö... na neee! Szóval úgy néztél ki, vagy mégrosszabbul? Na, ezt megérdemeltem. Persze ez van, ha dark az ember.

Darun

Link a hozzászóláshoz

Dragon: ne fogalmazz ilyen bonyolultan, mert nem értem meg a lényeget, de azért köszi... :lol:

Darun: ez most naon vallásos lesz:

szellem=lélek=Isten egy darabja, lényegtelen, hogy-hogy hívod. Én így hívom, te monjuk, úgyhogy Õsapa v. máshogy. lényeg azt, hogy tud, ő vigyáz rád, és segít az utadon... :wink:

ettől te még az maradsz, aki vagy.

Nes: én mindenkit pártfogolok, már aki kéri, és szeretné... :roll:

Link a hozzászóláshoz

Valakiben, egy igazi Valaki, vagy valami veszettel, és ez mondhatni nem semmi, hanem inkább valaki, vagy valami. Én pedig remélem, ha Valaki nem is de valaki azért megérti amit valamiről most valaki kérésével ellentétben hablatyolok.

Remélem Valaki nem sértődik meg ezen a valaki-valami koncepcióban felépülő általam írt valamin.

Azt azért köszönöm Darunnak, hogy valakinek tart, persze nem annak a Valakinek aki konkrétan a Valaki, hanem, hogy úgymond olyan valaki ami valami.

Na pá mindenki elszáltam.

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Valaki: kösz és igazad van, bár rajtam nem segít az Istenem (és még is) csak elintézi, hogy mulathasson rajtam. Hááát, Darton már csak ilyen.

Dragon: azért ne essünk túlzásokba!!! Ha már egyszer Valaki megvédett, akkor megtisztelhetnéda annyival, hogy viccelődsz a nick-jével!!! Darton nevében!

Darun

Link a hozzászóláshoz

Ahoy,

azé' a vallás ás hitkérdés nem feltétlenül intelligencia függő. A Hit olyasmi amit nem lehet megérteni, csak átélni lehet megélni. Minden amit mások mondanak valójában csak az ő torz elképzelésük mindarról aminek kívül kéne lennie szerintük. Ja, igen és ha valami alak (mondjuk valami csaj) azzal jön hogy megtalálta Jézust vagy rátalált a békére gyorsan kezdj el futni mert szakítani akar. Ezért mondom ezt én, férfi mert senkivel nincs módom, kedvem, energiám és legfőképp időm szakítani.

Link a hozzászóláshoz

Darun: Isten, Darton, Uwel, Bárki, nem azért tart a gyermekáének, hívőjének, hogy bolondozzon rajtad. A te Dartonod csak tréfákkal, vagy annak vehető dolgokkal próbálja megmutatni az előtted lévő utad. Játékosan terel előre, hogy tanulj. Lehet, hogy bolondságnak veszed, és mindent hülség, de én így gondolkodom. Ha Darton szemszögéből nézzük, azért olyan kegyetlen nem lehet, hogy megöli a szüleidet, csak azért, mert rosszat tettél, hanem inkább a tréfákhoz nyúl, hogy tanuéj. Isten hasonló,. csak ő még megiratott egy könyvet, hogy írásos nyoma legyen tanításainak, olyan sulitankönyvszerű, csak a suli maga az élet... nah, ez nem baromság, tom....

Dragon: kezdek hozzászokni, most csak kétszer kellett újra átolvasnom...

Dragon és Darun: nem vezsek zokon semmit, nyugi...

Link a hozzászóláshoz

Ahoy,

azé' a vallás ás hitkérdés nem feltétlenül intelligencia függő. A Hit olyasmi amit nem lehet megérteni, csak átélni lehet megélni. Minden amit mások mondanak valójában csak az ő torz elképzelésük mindarról aminek kívül kéne lennie szerintük. Ja, igen és ha valami alak (mondjuk valami csaj) azzal jön hogy megtalálta Jézust vagy rátalált a békére gyorsan kezdj el futni mert szakítani akar. Ezért mondom ezt én, férfi mert senkivel nincs módom, kedvem, energiám és legfőképp időm szakítani.

lehet, hogy off lesz, de mi van, akkor ha veled talált a békére, hm?

Arra nem gondoltál...

elvégre a férfi, és a nő alkot egy testet és lelket...

hi

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Valaki: ez szépen hangzott. Bár igazad lenne! Régebben én is hittem ebben. De akkor még voltam valaki. Bocs, ez nem szóvicc volt, talán helyesebb, ha shadahint mondok, csak azt nem biztos, hogy értitek. Egyébként igazad van. De nekem nagyobb büntetés az, ha másokat látok szenvedni, mint az, ha én veszítem el a szüleimet. Tudom, ez szívtelenül hangzott, de hát ugye első az őszinteség. Tehát nem gondolom, hogy hülyeséget mondtál volna, épp ellenkezőleg. Maga is ezt mondtam volna. És lehet, hogy te nem veszed zokon, de én igen. Nem miattad, vagy miattam. Darton nevében!

Amund: én már félek nővel szóbaállni...

Darun

Link a hozzászóláshoz

Ahoy,

Valaki: ebben a szituációban nincs olyan lehetőség hogy az jöjjön ki hogy veled (már bocs: tehát ha pasi vagy: veled) talált rá a békére. Ennek vannak más módjai is amiket nem mondok el mert szerintem te is legalább úgy, ha nem jobban ismered az összes aljas női trükköt mint én. Lehet hogy OFF de az a topic lényege.

Darun: félsz szóba állni velük? Miért? Mit tesznek? Kihasználnak, kifacsarnak és eldobank mint egy rongyot? Igen, de mi képesek vagyunk túlélni mindezt és még többet is. Ha hadjuk hogy ezek a szenvtelen és hazug lények a fejünkre nőjenek akkor már úgyis régen rossz. Ha meg tetszik egy némber akkor odaállsz és közlöd vele. Tudod, mint a nyulak: "Jöttem. Tömtem. Megköszöntem." Ez azonban kicsit szélsőséges eset lenne nálam. Rég láttam olyan nőt ami megfelelt volna. Mindegyik a belső értékeknél bukik el. Amikor azt hiszik van nekik olyan. Megsúgom: nincs. Ja igen, nem ilyen a hangulatom. Nálam ez az alapállapot.

Kézcsókom minden hölgynek... :wink:

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Amund: veled tényleg jó beszélgetni! Nem azért félek tőlük, amit ők tehetnek velem, hanem azért, amit én tehetek velük! Ez talán nem egyeztethető össze a te nézeteiddel, de én úgy érzem, hogy alapból nem állok szóba olyannal, aki teljessen ellenszenves. Az odaállás és közlés azt hiszem megtörtént, bár hiányos a memóriaegységem, így ezt nem állítom 100%-ra. Egyébként Õ belső értékek terén, gyanítom hogy még neked is megfelelne!!!! De ez csak az én véleményem. Egyébkén én ebből a szempontból szerencsésnek érzem magam, mert én rengeteg értelmes lányt/nőt ismerek. Pedíg alig ismerek valakit. És hülyeség, hogy pont én mondom, hogy megválogatom a barátaimat!

Darun

Link a hozzászóláshoz

Ahoy,

Darun: nézd, ez csak játék. Addig megy amíg meg nem látsz egyet és leesik az állad, kidülled a szemed, kiöntöd a kedvenc piád, meggyullad a kedvenc könyved és elveszted a lábad alól a talajt. Na ott derül ki milyen az igazi férfi. Aki ilyenkor is meg tudaj mondani a nőnek a lényeget akkor az valaki. Az elmondásodból ez sikerült. Az a rohadt nagy mázlijuk hohy szükségünk van rájuk, egyébként amilyen életképtelenek mindent elrontanának. Visszatérve hölgyedre feltételezem még csinos is. Akkor hol a gond?

Link a hozzászóláshoz

Ahoy,

amit mondok azt mindig komolyan mondom. (ez min. 100%, néha megy fölé is csak akkor vér folyik) Én hiszem magamról hogy van fantáziám de rád való tekintettel nem asszociáltam ki hogy mi is van a háttérben. (és nem azért mert sok pszíbe kerül) A lényeg tehát hogy akkor nem ebben van a baj hanem (merészelek ilyet állítani) benned vagy szíved hölgyében. De ha túl durva viszonyításnak érzed ezt akkor ossz meg valamivel többet a háttérből. No persze ha méltatsz bizalmadra.

Link a hozzászóláshoz

BÉKE mindenkinek!

Olyan régen voltam erre, meg hát a géphez sde volt nagyopn szerencsém, mert vagy időm nem volt, vagy el volt foglalva. Sajnálom.

Ti nemsokára táborba mentek...én meg itthon ülök és várom a nagy szerencsét, hogy mikor tűnik elő egy ismerős ember.

Végre nincs suli /vagyis ma még van/ és azt csinálhatok amit szeretnék. Eddig a tanulás és az edzések elvették az erőmet. Nem is voltam már szórakozóhelyen több mint 1 hónapja, kivéve az őszi ifi bált a sulinkban, de ott is kötelező ruhatárosságom volt. meg hát a betegségem, amiből még mindig nem lábaltam ki, egyszóval sok minden, de remélem, hogy most szünetben ,,szervesebb része" tudok lenni a forumnak.

BÉKE

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Amund: most van egy olyan félelmetes érzésem, hogy beleolvastál abba, amit otthon írtam. Tudom, ez lehetetlen, de akkor is. Csak mert most sem értem, hogy miről beszélsz, vagy inkább én vagyok nagyon hülye. Mind1. Egyébként a következő hsz-emet még otthon írtam tegnap este, miután olvastam a reakciódat. Egyébként bizalmamra méltatnálak, a kérdés az, hogy nyakadba vennél-e ekkora felelősséget? Ha igen, akkor persze örömmel válaszolok kérdéseidre. Egyébként elmondanád, hogy a:

Én hiszem magamról hogy van fantáziám de rád való tekintettel nem asszociáltam ki hogy mi is van a háttérben. (és nem azért mert sok pszíbe kerül) A lényeg tehát hogy akkor nem ebben van a baj hanem (merészelek ilyet állítani) benned vagy szíved hölgyében

részt konkrétan mire/hogyan értetted? Köszi. Tisztelettel:

Darun

ui.: bocs Venes, de kapkodok. Jobbulást és kívánok neked előre is kellemes ünnepeket!!! Meg valami jó bulit is. Nem azért, de ha nekem sikerül ilyet találni, akkor nem látom be, hogy neked miért ne sikerülne! És örülök, hogy visszatértél!!! Én sem leszek táborba, (:cry: ) de remélem, hogy azért ide fel tudok majd nézni. Puszi!!!!!

Darun

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Pár sor erejéig szerettem volna kitérni a mai napra, de ez most elmarad. Sokat gondolkoztam ma is. Bizonyos szempontból jogossan neheztelek rátok, de ez már hiábavaló. Amund. Fogalmam sincs, hogy amit elmondtál, az miért lenne igaz. Mi pasik, mennyivel vagyunk különbek a nőknél? Az éremnek mindíg két oldala van. Nem hiszem el, hogy annyira vakok lennétek, hogy ne lássátok be, hogy igazam van. Mert létezik a szerelem. Amíg kicsi voltam, érdekessen álltam hozzá. Először féltem, hogy nem fogom tudni, hogy mikor vagyok igazán szerelmes. Aztán középiskolában azt hittem, hogy a magam ura vagyok, hogy nem leszek szerelmes olyan lányba, akit nem akarok. Aztán megtetszett egy lány. Természetessen nem tudtam irányítani az érzéseimet. Talán fél évig, ha tartott. Akkor megfogadtam, hogy soha nem leszek szerelmes. Persze, hogy nevetségessen hangzik, így utólag. Elgondolkoztam azon, hogy mennyi az esélye annak, hogy találkozok az Igazival? Mekkora az esélye, hogy egy országban, egy kontinensen, egy földrészen élünk? És egyáltalán, mekkora az esélye, hogy időben is megfelelő legyen a doog. Olyan kicsi rá az esély, hogy joggal hittem benne, hogy kár is foglalkozni vele. De az élet közbeszólt. Csak hogy a dolgok nem olyan egyszerűek, mint amilyennek látszanak. Óriási hiba volt, hogy hittem valamiben, amit ti talán igazságnak mondanátok. És még is, nem mondhatom azt, hogy értelmetlen volt az egész, mert h visszatekintek, rájövök, hogy a dologk nyílvánvaló következménye/előzményei egymásnak. Ezért hiszem azt, hogy van még remény. Tudom, furcsa ezt az én számból hallani, de nem vagyok olyan pesszimista mint amilyennek kinézek/szerettem volna kinézni. Sneer feltett nekem egy kérdést, hogy vajon megéri-e? És ne vágjam rá, hogy igen, hanem gondoljam át. Persze már az első szónál tudtam a választ, és nevettem. Igen, megéri! Mert különben mit keresek én itt, ezen az átkozott bolygón? Látszólagos üres életemnek csak Õ ad értelmet. Tudom, nagy szavak egy kis embertől. De ha jól belegondoltok, akkor belátjátok, hogy igazam van, mert ha van igazság a Földön, akkor ez az. Még ha szánalmas civilizációnk ki is forgatta mára ezek értékét. Nem véletlenül írtam le mindezt. Mikor elolvasok egy könyvet, mindíg agresszív hangulatba kerülök. A fentiek alátámasztására javasolt irodalom tehát a könyv, melyből az erőt merítettem, ajánlom minden érdeklődő figyelmébe: Fred Hoyle: A Fekete Felhő. Köszönet érte Sneer-nek és a könyvtárosunknak. Remélem írásom a jelenlévők okulására szolgáll majd! A hozzászólásokat továbbra is várom, és köszönöm azoknak, akik véleményükkel mindannyiunk épülését szolgálják e témában. Tisztelettel:

Darun

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...