Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Líthas!

Rossz hírem van. A havat letiltottam. :twisted: Nem mint ha nem szeretném, csak éppen vártam valamire. Azért ne haragudjatok rám nagyon.

Hóegér: el se merem képzelni, mi az amire rá vagy kattanva!!! A rajz viszont kétségtelenül jól sikerült! Igazán ügyeskezű a barátnőd!

Sejtettem, hogy nem a te műved, de azért örülök, hogy közre adtad!

Lehet hogy kicsi az egér, de van, aki mögötte áll! (szükség esetén elé!) :wink:

Darun

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Hmmm. Mint ha kétségbe lennék esve. Avagy nem? Bár boldog vagyok, lustaságom miatt semmire nem megyek vele. Itt nem tudok semmi értelmeset produkálni, mert nem jó a floppy-m. Ráadásul nem tudom megnyitni az a r*hadt oldalt, ami most az életet jelentené nekem. És a mail-os ládáimat is telerakják szeméttel! Hát hova fajul ez a világ? Ja, és arról még nem is beszéltem, hogy a klub kihal, a tanítványom meg valszeg büntibe van. Az élet körülöttem zajlik, és én nem látom! AH! Csak nyugtot oh, Uram, nyugtot miért nem adsz???

Darun

Link a hozzászóláshoz

Mostanság engem is hasonló dolgok érnek. na jó azért kicsit más.

A régi kedvenc cigiárúsítom, na meg hubi bolt megszünt. Aztán mostanság minddent rendesen elb*szok, mindennek nekimegyek. nem tudom, hogy mit akarok és persze a mail-es fiókjaim is mindt tele vannak. Csak 3:) A negyedik címemet szerencsére nem sokan tudják...:D

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Új szerepjátékos oldalt készítettem, melyet szeretném ha minél többen látogatnátok, és véleményeteket fűznétek hozzá. Az oldal elsősorban a M.A.G.U.S szerepjátékhoz készült. Elkészítését azért tartottam időszerűnek, mert összegyűlt annyi tapasztalatom, és kiegészítő anyagom, hogy ezt másokkal is megosszam. Bár egyelőre még sok a hiányosság, remélem így is találtok benne hasznos dolgokat. Bár sokan ellenszenvvel viseltetnek a Gportalos forma ellen, jelenleg sajnos nem áll módomban másképp közreadni az összegyűjtött anyagokat. Az oldal címe :arrow:

*spam* -- kattints rá, és olvasgass!

Link a hozzászóláshoz

hümm... szóval nem lehet reklámozni :?

Ezt jól beszívtam... :lol:

Nade sebaj... ha kíváncsiak vagytok az oldalra (az előbbi hozzászólás), akkor pötyögjétek be hogy...

*spam*

csak ékezet nélkül..

de ha moderátor írja át, akkor teljesen mind1 :D

Link a hozzászóláshoz

*spam*

M.A.G.U.S szerepjáték oldal.. azért írtam szóközökkel, mert különben beírja hogy spam... :D

ha meg akarjátok nyitni természetesen a szóközöket el kell hagyni!

De ha moderátor javítja ki, akkor... :evil:

:wink:

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

TAO: én szeretlek téged, de tényleg. Na jó, nem. Már másfél órája rágódom azon amit mondtál, de nem jutottam túl azon, hogy igazad van. Most nagyon felhúztam az agyam és írtóra elegem van, még sem fogok anyázni, meg szidalmazni. Na de olvassuk csak vissza, mit írtál! EH! Na mindegy, már úgy is késő. Egyébként egy pillanatra felmerült bennem, hogy csak pár percre éld át azt és úgy, ahogy és amit én. csak pár percre. Dartonra mondom, vagy bármire ami szent neked, kíváncsi vagyok AKKOR mit mondanál. Ez persze csupán fikció. Még gondoltam arra is, hogy finoman felteszek pár kérdést, de inkább nem. Tudod minek örülök igazán? Nem mi? Gondoltam. Nemrég még én se tudtam. Sajnálom, ha esetleg fárasztalak, de ez mindenki számára jó példa (és most még süsd rám, hogy prédikátor is vagyok!). Van egy osztálytársam, aki rosszabb, mint én voltam. Ez engem meglepett. Õ ugyan is aktív agresszív típus. Pl. ma: nem sikerült neki egy rajz, elronotta. Erre fogta a rajzlapot, apró darabokra tépte, leszórt mindent a padjáról és a rajztáblát a földhöz vágta. Erre msásik oszt. társam: -A vonalzót nem akarod eltörni? Nos, akarta. Még régebben valami nem volt jó a telefonjával. Erre teljes erőből a táblához vágta, addíg rugdalta, amíg minden alaktrész külön nem vált és kiment a teremből. A többiek persze jót mulatnak rajta. Én ennyire soha nem voltam agresszív, nálam ez passzívan ütött ki. Példának okáért én is elrontottam azt a rajzot, amit az imént ő. Én "beértem annyival" hogy lehülyéztem magam, öt percig azon gondolkoztam, hogy hogy a fenébe tudtam így eltolni, aztán otthagytam. Nade térjünk ki rám kicsit részletesebben. Azt hiszem ez még úgy... három vagy négy éve történt. Egy akkori osztálytársam egész nap szivatott a suliba. Egy szünetbe elborult az agyam és nekiestem. Annyira nem voltam magamnál, hogy azóta sem emléxem világossan hogy hogyan és miért történt. Idén történt a mostani osztályommal, hogy eléggé sz*r nap volt, és néhányan (hárman) belémkötöttek az osztályomból egyik szünetbe. Már régóta nem sportolok, láttatok NYT-n, láccik is rajtam, tipikus "számítógépb*zi" vagyok. Õk hárman konditerembe járnak, edzenek, szóval nem éppen gyenge csávók. Ráadásul aki nekemesett kb kétszer nehezebb nálam és van egyfajta testalkata is. Szóval nem véletlenül néz ki úgy mit egy Terminátor. Na jó, mellette kokszol is, de ez az erejét nem csökkenti. Minek szépítsem a dolgot, összehajtogatott, mint a pulóvert, ha nem vagyok madárcsontú, lehet hogy kitöri a karom. De egy pillanatra sem vesztettem el az önkontrolom, pedíg annyira pörögtem hogy utána még vagy három órán keresztül remegtem. De nem fordult meg a fejemben, hogy esetleg ne egy szimpla verés legyen. Nah mindegy, asszem a mondandóm lényege már úgy is elsikkadt. Mindenesetre már értem hogy miért vagy moderátor. Komolyan mondom, hozzád képest nekem még mindíg nincs önkontrollom. Mondjuk asszem nem is lesz kb. soha, az pedíg nem mostanában lesz. Szóval csak azt akartam mondani, hogy rajtad aztán nem látszik, hogy érzelmeket kevernél a dologba, tudsz hideg fejjel logikussan gondolkozni ha kell. Ha nem láttalak volna NYT-n azt hihetném hogy dzsenn vagy... bár azért még lehetsz. Na, befogom a lepénylesőt.

Darun

Link a hozzászóláshoz

Hm...érdekes volt darun-t olvasni.

Az az illetőd nem olyan agresszív, már félek előre, hogy mi lesz ha páran megismernek, én tudok lenni agresszív és semmi önkontrolom sincs. :( Vagyis van, de egyenlő a nullával.

Egy osztálytársam matekdoga után leb*szta a telóját, csak mert ideges volt, az meg széttört és most nem tud írni vele SMS-t, mert a képernyő tropa és kb. az 1/6-a látszik. :lol: Õ sem agressív, közben egyébként meg holt nyugodt ember csak néha hírtelen vannak érdekes kitörései, de mi csak röhögünk rajta.

Egyébként kellemes ünnepeket neked is, ha még leszel itt! :wink:

Link a hozzászóláshoz

Darun...

meg fogsz lepődni, de örülök, hogy ezt megosztottad velem. Nem tudom mit gondolsz arról, hogy én mit gondolok rólad, de nem tartalak hülyének, se "számítógépb*zinak", se hasonlónak. Az, amit az "Valóság igazsága" topicban írtam, csak egy hasonlat volt, egy vélemény, stb. Az volt a véleményem arról, ami abban a topicban ment. De ezzel nem téged, és nem a többieket szeretném degradálni, ezt félreértetted (talán más is), és ezért bocsánatot kérek, ha félreérthető voltam.

Örülök, hogy jobban megismertelek azáltal, amit leírtál magadról. De... én valójában nem tudom, nem tudhatom, ki vagy te, hiszen nem ismerlek. Láttalak már, de nem ismerlek. Ne felejtsd el, hogy ez kölcsönös. Én nem fogok ÚGY átmenni azon, amin te. Nem tudom pontosan, min mentél át, de te sem tudod, én min mentem át eddigi életemben. Nem lehet hasonlítgatni az embereket.

Örülnék, ha feltennéd azokat a kérdéseket, amiket nem tettél fel. És annak is örülnék, ha válaszolnál azokra a kérdésekre, amiket te tettél fel, magadnak, de válasz nélkül maradtak, mert érdekelnének a válaszok.

Üdv!

ps: bizonyíthatóan nem vagyok dzsenn...

Link a hozzászóláshoz

Darun...

HA nem akarod, ne olvasd el amit írok. Nem kötelező. Ez a választás szabadsága. Én viszont akkor is elmondom. Ez meg a szólás szabadsága.

Amit TAO mondott, szerintem helyén van, amit az előző topikban és amit itt irt az is. Érzékeny vagy, nem tehetsz róla...de kicsit elgondolkodhatnál azon, hogy nem lehet egy egész világ ellen lenni. Néha kell kompromisszum, még magaddal is. Én sem vagyok kibékülve magammal, de ha utálnám önmagam, vajon ki lenne olyan hülye hogy kiálljon mellettem?

Nagyon szép egy darabig, hogy játsza mindenki a szerepét. Te is azt teszed. Én is azt teszem. De van egy határ, amin túl nem szabad menni, tudnod kellene hol ér véget a szerep, és hogy meddig lehet menni ezzel a "sötétvagfyokdeengemnemérdekelakkorisrebellismaradok" hozzáállással.

Hogy mik történtek most veled, nem tudom. De látok embereket az utcán... látok embereket a tv-ben... nincs keze...egyik sem, mégis olimpián küzd, mert nem adja fel. Elhagyja a családja, vagy meghjal felesége gyereke, mindenkije...mégsem adja fel, feláll és megy tovább.

És tudod miért? Nem hiszem, hogy a te fordulatoddal éljek. Azért mert az ember nem vesztes tipus. Talán te nem vagy ember...

A kemény szavakért elnézést. Semmi közöm hozzá, ezért még egy elnézést. De már el kellett ezt mondanom.

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Nes: elolvastam, mert érdekel a kritika. És ez tetszett is! EH! Talán még rendessen válaszolni is fogok. Most csak annyit, hogy nem érzem hogy szerepet játszanék, sajnálom, ha ezt te így látod. Én egyenlőre magamnak próbálok megfelelni, nem másoknak. És mondok neked valamit. Csak hogy az én fordulatommal éljek: Tudom miért! :twisted: Mert bennük van kűzdeni akarás, ők bizonyítani akarnak, nem csak másoknak, de főleg maguknak. Példát mutatnak nekünk. Az ember nem csak testileg lehet "fogyatékos". Igen, az ember kűzd. Mert értelmet keres az életének, bármi áron. És igen, nem vagyok ember, mert nem érzem magam annak. Soha nem mernék olyasmit állítani, hogy több vagyok náluk/nálatok. Más vagyok. Engedd meg, hogy én is mondjak neked egy pédát: nem biztos hogy a milliomos gazdagabb. A látszat olykor csal! A világ hazugságok sokaságára épül... EH! Elnézést, ez most valahogy előjött. Nem kell elnézést kérned a kemény szavakért, ne tedd soha, ha úgy érzed igazad van! Ez egy tanács, tőlem. Nem kell megfogadni sem.

TAO: röviden válaszolnék az első bekezdésre. Láttalak a NYT-n és meggyőződtem, hogy nem a levegőbe beszélsz, ennek megfelelően -talán érezted is- komolyan vettem amit mondtál. Nem csak megsértődtem, de komolyan el is gondolkodtam. Mert nem ok nélkül mondtad. És hidd el, én szeretnék megváltozni. De kérdem én, vajon akkor "jobb" leszek? Nem hinném. Én próbálok beilleszkedni a társadalomba a magam módján, de személyiségemből adódóan nincs könnyű dolgom. Ez mindenkinek szól: én nem másokat hibáztatok a bajaimért. Ha még is így tűnik, az az én hibám, nem fejeztem ki magam egyértelműen. De az élet nehéz, és mit jelent helyessen élni? Mindenkinek mást. És én keresem a magamét. És hidd el, életem fele azzal telik, hogy a kérdéseken rágódom és a válaszokat keresem. De nehéz megtalálni a helyes választ. Hiszen minden relatív és ahol két lehetőség van, ott lennie kell harmadiknak is. Attól tartok saját magamnak bonyolítom az életet. Hasonlítgattam embereket??? Ha igen, elnézést, nem állt szándékomban. Most eszembe jutott, amit nemrég hallottam. Az, hogy látszólag íly durván szóltok velem, csak álcázza a segítő szándékotokat. Köszönet érte!

Darun

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...