Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Líthas!

RQ: ash you wish...

Venes: aranyos??? :twisted: Látszik, hogy még nem találkoztunk! :twisted: Ami késik az nem múlik vagy vonat. Szóval szerinted összeillünk???? :roll: :lol: :twisted: :wink:

Antail: lécci a 69-es szobát ne töröld ki!!! Vagy itt folytassam az elmeháborgásaimat??? Vagy "csak" a Temetőbe kerül???

Darun

Link a hozzászóláshoz

sziasztok! visszatértem, de sajnos nem tudtam az eredeti nevemmel, így újra kellett regisztrálnom sajnos, de itt vagyok és megyek táborba is :wink:

Zoli: majd ez a nevemet ragd be kérlek, hogy tudjak a táborhoz is írni, köszi

Link a hozzászóláshoz
sziasztok! visszatértem, de sajnos nem tudtam az eredeti nevemmel, így újra kellett regisztrálnom sajnos, de itt vagyok és megyek táborba is :wink:

Zoli: majd ez a nevemet ragd be kérlek, hogy tudjak a táborhoz is írni, köszi

Szia Nefi. :)

Éppen pár hete gondoltam arra, hogy már milyen régen nem is láttalak erre és egy kicsit aggódtam. Jó hogy ismét itt vagy és mint láttam ott leszel NYT-n is. Most happy vagyok. :lol:

Link a hozzászóláshoz
sziasztok! visszatértem, de sajnos nem tudtam az eredeti nevemmel, így újra kellett regisztrálnom sajnos, de itt vagyok és megyek táborba is :wink:

Zoli: majd ez a nevemet ragd be kérlek, hogy tudjak a táborhoz is írni, köszi

Szia Nefi. :)

Éppen pár hete gondoltam arra, hogy már milyen régen nem is láttalak erre és egy kicsit aggódtam. Jó hogy ismét itt vagy és mint láttam ott leszel NYT-n is. Most happy vagyok. :lol:

Szia Venes!

Én is örülök el tudok menni, bár emiatt egy kéthetes horvátországi nyaralást mondtam le... Mindegy, szerencsére utána szlovániába megyek gegével kéthétre :)

Hiányoztatok mindannyian és már várom az nyt-t

pusz

Link a hozzászóláshoz

Kalíthas, mortel!

Én is örülök, hogy visszatértél. És látom a régi "személyiséged" is sikerült visszakapni. :wink: Heti 4-5 nap??? Csak??? Nekem meg szinte már sok a heti három alkalom is, annyira nem történik semmi. :cry: Remélem veled együtt az élet is visszatér az oldalra! :D Puszi!

Darun

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...