Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Nálunk lesz, már megbeszéltük... A csapatunk is már meg van, úgyhogy a KM-ek készüljenek fel egy nagyonkemény játékra. Három fejvadász (ebből kettő árnyvadász és egy niarei fejvadász), egy tolvaj egy boszorkány és egy morgenapapnő..

Bár azon a tolvajon erősen gondolkozom...

Régen én is jártam mesélői továbbképzésre az akkor még a nem megalakult Ezüst rendhez. Ha bonyolult kalandokat írnának versenymodulra, ahogy Mazsit, Dragont és Ganglert ismerem (bocs többiek) akkor számíthatunk városos modulra. (ez az én teóriám, ezt ne vegyétek készpénznek)

Link a hozzászóláshoz
Nálunk lesz, már megbeszéltük... A csapatunk is már meg van, úgyhogy a KM-ek készüljenek fel egy nagyonkemény játékra. Három fejvadász (ebből kettő árnyvadász és egy niarei fejvadász), egy tolvaj egy boszorkány és egy morgenapapnő..

Niarei fejvadász, árnyvadász??

Mire mentek srácok? :) Sárkányvadászatra, vagy Elátkozott vidékre, ibolyát szedni ? :)

Link a hozzászóláshoz
Úgy ahogy mondod Venes :D

Tehát készülj ;)

Nagyonagyonjóparty lesz!!!!!!!! :D

Sztem meg van a taktika... A három fejvadász kihúzza a partyt a keményebb helyzetekből, és a két csaj boci szemekkel pislog a Km-re, aki maj elmegy a gyönyörtől... Simaügy kéremszépen.... :D

Na persze...:lol:

Dejó lesz. Köszönöm, hogy a csapatodba lehetek, meg szóval hogy így felkínáltad a lehetőséget, meg minden. Köszönöm szépen. Mit kérsz érte cserébe?

Link a hozzászóláshoz

Cserébe nem kérek én semmit... Talán annyit hogy gyere Liveozni de erre amúgy is megkértelek volna. Örülök hogy veletek játszhatok és hogy ilyen jól összejött a csapat. :)

Úgyérzem meg kell célozni azt a dobogót!!!!!! ;)

Na jó nem érdekel a helyezés csak hogy végre táborban legyek, túllegyek az érettségin és a holnapi nyelvvizsgán.. 22-e 13:30-kor... :shock:

Már nagyon izgulok... :oops:

Link a hozzászóláshoz
Cserébe nem kérek én semmit... Talán annyit hogy gyere Liveozni de erre amúgy is megkértelek volna. Örülök hogy veletek játszhatok és hogy ilyen jól összejött a csapat. :)

Úgyérzem meg kell célozni azt a dobogót!!!!!! ;)

Na jó nem érdekel a helyezés csak hogy végre táborban legyek, túllegyek az érettségin és a holnapi nyelvvizsgán.. 22-e 13:30-kor... :shock:

Már nagyon izgulok... :oops:

Sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok ...... x végtelen+1 sok szerencsét. :wink:

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Venes: igen, tudom hogy "némileg" szabad országban élünk és hogy mindenkinek joga van a neki tetsző avatarhoz! De tudod én aki már elég régóta járok ide és a szokások rabja vagyok, nehezen tudom magam átállítani egyik napról a másikra az új avatarokat illetően. Pedíg mindenki egyre-másra váltogatja őket, csak egynéhányan tartunk ki az eredeti mellett. Egyébként ha kell, akkor mail-ben szívessen átküldöm neked a régi avatarod, valahol biztos megtalálom. Van itthon belőle pár darabom! .-) Szóval ha csak ezen múlik, akkor szólj. De ha azért váltottál volna, mert meguntad a régit, akkor :-( lennék. Ami meg a felnőttséget illeti... nos, az élethez nem árt felnőni. Tudomásul kell venni, hogy nem maradhatunk mindíg gyerekek. Hidd el, én szeretnék gyerek maradni. De nem lehet. Valóban a világ kényszerít rá. Ez van. El kell fogadni. Peace with you...

Darun

ui: Bahamuth: remélem meg van a nyelvvizsga!!!

Link a hozzászóláshoz
Líthas!

Venes: igen, tudom hogy "némileg" szabad országban élünk és hogy mindenkinek joga van a neki tetsző avatarhoz! De tudod én aki már elég régóta járok ide és a szokások rabja vagyok, nehezen tudom magam átállítani egyik napról a másikra az új avatarokat illetően. Pedíg mindenki egyre-másra váltogatja őket, csak egynéhányan tartunk ki az eredeti mellett. Egyébként ha kell, akkor mail-ben szívessen átküldöm neked a régi avatarod, valahol biztos megtalálom. Van itthon belőle pár darabom! .-) Szóval ha csak ezen múlik, akkor szólj. De ha azért váltottál volna, mert meguntad a régit, akkor :-( lennék. Ami meg a felnőttséget illeti... nos, az élethez nem árt felnőni. Tudomásul kell venni, hogy nem maradhatunk mindíg gyerekek. Hidd el, én szeretnék gyerek maradni. De nem lehet. Valóban a világ kényszerít rá. Ez van. El kell fogadni. Peace with you...

Darun

Hát, ha átküldenéd akkor megköszönném. :)

Szerintem nem lehet minden ember ugyanolyan. Én tuti, hogy rajzfilmeket fogok nézni és csokit fogok enni még 30, sőt, reményeim szerint még 40 évesen is. :lol: de sajnos már mostanság látom a változást magamon. Kezdek komolyodni. Már nem vagyok olyan mindenen mosolygó és mindenre nagyívben sz*ró alkat. Régen nem érdekelt ha pl. az öltözködésem miatt vagy éppen a viselkedésem végett megnéztek. Sajnios mostanság egyre inkább érdekel a körülöttem lévők és tőlem független, engem nem is ismerő emberek meglátása.

Link a hozzászóláshoz

Venes ez így teljesen jó, egy egézséges szintig. Nyílván nem helyes, ha -ahogy Te si írtad- nagy ívben lesz*rod a körülötted élők, és a Téged nem ismerők véleménytét. De az sem, ha csak azt tartod figyelem előtt, és aszerint cselekszel, élsz. Arany középút...

Engem pl. csak azok véleménye érdekel, aki valamennyire közel áll hozzám, és ismer valamilyen szintig...

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Elvileg átküldtem, de nem biztos hogy a te címedre. De ha megkapod, annak örülni fogok. Ami meg ezt a felnőttes dolgot illeti... Engem még mindíg nem érdekel, hogy mit szólnak mások az öltözékemre. Az a lényeg, hogy jól érezzem magam benne. Bár most én is változok, hiába, ez a tavasz ilyen. Én viszont már régóta csak mértékkel eszek csokit. Tehát ez nem a felnőttség jele!!!! :wink: Puszi!

Darun

Link a hozzászóláshoz
Líthas!

Elvileg átküldtem, de nem biztos hogy a te címedre. De ha megkapod, annak örülni fogok. Ami meg ezt a felnőttes dolgot illeti... Engem még mindíg nem érdekel, hogy mit szólnak mások az öltözékemre. Az a lényeg, hogy jól érezzem magam benne. Bár most én is változok, hiába, ez a tavasz ilyen. Én viszont már régóta csak mértékkel eszek csokit. Tehát ez nem a felnőttség jele!!!! :wink: Puszi!

Darun

Meg is nézem a mail-emet, hogy jött e rá valami, de szerintem jóra küldted.

És ha megjött akkor előre is köszi. :wink:

És igen, a tavasz az nagy változásokat képes hozni... :roll: Mondjuk nekem eddig csak rosszat hozott....bár, inkább azt mondom, hogy főleg rosszat.

Link a hozzászóláshoz
Venes ez így teljesen jó, egy egézséges szintig. Nyílván nem helyes, ha -ahogy Te si írtad- nagy ívben lesz*rod a körülötted élők, és a Téged nem ismerők véleménytét. De az sem, ha csak azt tartod figyelem előtt, és aszerint cselekszel, élsz. Arany középút...

Engem pl. csak azok véleménye érdekel, aki valamennyire közel áll hozzám, és ismer valamilyen szintig...

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

A pofám leszakad!!! Majdnem megkérdeztem, hogy megkaptad-e. Hát azért gyerekek... Ez már betegség! Szóval azért észrevettem ám, hogy már a régi van!! :wink: És amit idéztél RQ-tól, az jó, nekem is tetszik!

RQ: megkaptam a levelet, de elkövettél egy óriási hibát. Megfenyegettél, engem??? :twisted: Ember! Látszik, hogy nem ismersz. Majd megírom, hogy mit kellett volna mondanod. Azért jó gyerek vagyok ám! :wink:

Puszi!

Darun

Link a hozzászóláshoz
Úgy ahogy mondod Venes :D

Tehát készülj ;)

Nagyonagyonjóparty lesz!!!!!!!! :D

Sztem meg van a taktika... A három fejvadász kihúzza a partyt a keményebb helyzetekből, és a két csaj boci szemekkel pislog a Km-re, aki maj elmegy a gyönyörtől... Simaügy kéremszépen.... :D

Hát, hacsak nem kaptok női km-et ;)

Egyszer még megeshet :D

Link a hozzászóláshoz

Kösz Nes.. bocs hogy így hívlak csak ezt szoktam meg... ;)

nah túlestem rajta és még szívesen dumáltam volna ott németül.. Én mondtam minenfélét, vagy így vagy úgy de megoldottam a feladatot. Már csak azeredményt várom... :)

De nem iszom előre a medve bőrére. :)

Ha bekapunk egy női KM-et ami kizárt, mert az ezüstrendben nincsen női mesélő tudtommal, akkor tényleg gáz van, mert akkor a pislogásnak lőttek és valami iszonytató boszorkányügynökkel fog megszívatni minket... Úgyhogy nemajállom! :twisted:

Link a hozzászóláshoz
Líthas!

Venes: millió puszi, nem miattad van. Miattam. De ez nem lényeg, csak zavaró, hogy nem vettem észre azonnal, hogy már váltottál is avatart. Szóval látjátok???? Ahol a szükség, ott a segítség. Avagy egy Darun is lehet olykor hasznos. Egyébként még életemben nem flood-oltam ennyit.... Puszika!

Darun

Huh...most nagy kő gördült le rólam....jó nehéz volt :lol: .....tudod, előfordul, hogy valamit nem veszünk észre azonnal, sebaj :)

Link a hozzászóláshoz
Venes képe a régi, mondjuk nekem tetszett az ez előtti rubintündár is, illet a lyányhoz...:)

Na igen.....az egy kicsit jobban illet hozzám. Most nagy fejfájást okoztál nekem.... :lol: De lehet, hogy valakinek megy így vagyok olyan ,,venes"-es. Ezt szokták meg, de tény ami tény, igaz amit mondasz, deves Andoron kisasszony.... :P:lol:

Most tanácstalan vagyok, máshogy monva, döntésképtelen....

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...