Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Líthas!

Az avatar téma engem mindíg is érdekelt. Pl.: RQ: te miért váltottál? Nem mint ha az új nem tetszene... :twisted: Az viszont zavar, hogy Venes megszokott avatarja helyett egy ilyen kis rágcsáló van. Antail??? Én a magam részéről kérném vissza az avatarod, mert már annyira hozzászoktam. Egyébként mondtam, hogy ez a lila-kék csak az én fura izlésemet illeti.

Darun

Link a hozzászóláshoz

Rágcsáló rulez (habár én nem láttam az előzőt)!

Ilyen van az angol füzetemen is, egy ilyen mosómókus, vagy mi :D Mackóka király!

A pápapápapápából nekem is elegem van... Bár amúgysem nézek tvt, de egyesek jönnek messengeren, hogy "na rakd már ki a keresztet a neved elé!".... Na meg még mit nem... Meghalt és ez a dolga, mint minden embernek! Nem kellene ekkora felhajtást csinálni belőle. (szerintem)

Link a hozzászóláshoz
Rágcsáló rulez (habár én nem láttam az előzőt)!

Ilyen van az angol füzetemen is, egy ilyen mosómókus, vagy mi :D Mackóka király!

A pápapápapápából nekem is elegem van... Bár amúgysem nézek tvt, de egyesek jönnek messengeren, hogy "na rakd már ki a keresztet a neved elé!".... Na meg még mit nem... Meghalt és ez a dolga, mint minden embernek! Nem kellene ekkora felhajtást csinálni belőle. (szerintem)

Mint látod már módosítottam. Kár hogy amit akartam azt nem lehetett megoldani, pedig nagon klasz volt. :cry:

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Venes: szóhoz sem jutok. Talán fel kéne nőnöm végre, vagy csak ezt az avatar-os baromságot kéne elhagynom. Persze az embereket nem az avatarjukkal kell azonosítani, de szerintem egy idő után mindenkinek a részévé válik. Én például nem nagyon mondanék le az enyémről. Persze mindenki életében előfordulhat, hogy valami gyökeres változás áll be, ilyenkor aztán váltás van. De egyre kevesebben vagyunk, akik az eredeti "arcunkat" hordozzuk.

Meran: nagyon vicces, mondhatom! És persze bikinis kép kéne mi???

RQ: természetessen érdekel az eredeti (értsd: teljes) kép. De ha tényleg olyan, mint amilyen te vagy, akkor... :twisted: Érted? .-)

Darun

Link a hozzászóláshoz
Líthas!

Venes: szóhoz sem jutok. Talán fel kéne nőnöm végre, vagy csak ezt az avatar-os baromságot kéne elhagynom. Persze az embereket nem az avataejukkal kell azonosítani, de szerintem egy idő után mindenkinek a részévé válik. Én például nem nagyon mondanék le az enyémről. Persze mindenki életében előfordulhat, hogy valami gyökeres változás áll be, ilyenkor aztán váltás van. De egyre kevesebben vagyunk, akik az eredeti "arcunkat" hordozzuk.

Mi az , hogy fel kell nőnőd végre??? Tudtom szerint egy ,,némileg" szabad világban élünk és azt teszünk, de legfőbbképpen gondolunk, amit ,,úri" kedvünk diktál. Persze vannak határok. Miért ne válthatnék avatart? A régi valami oknál történt valami és nem találtam meg ismét, ez van Aztán 2 napig keresgéltem, hogy mi lenne jó, betettem valamit, egy állatosat poénból, most találtam egy jót és neked mert miért kellene felnőnöd? :roll: Nem olyan fontos az... :wink: A legnagyobb gond, hogy mindenki fel akar nőni. A legsajnálatosabb dolog pedig, hogy a világ is ezt várja el és megint az van, hogy a ,,világ elvárása szerint" élünk. Na jó itt leállok. :(

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...