Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Versekkel kapcsolatos vélemények


Recommended Posts

Argos: mivel senkit sem kímélve , őszintén kinyilvánítod a véleményed az itteni "versekről",kíváncsi vagyok milyen számodra az igazi vers. :roll:

Mitől lesz vers a papírra vetett szavakból :?:

Ha van kedved esetleg elolvasni a korábban beírt "verseimet", megtisztelnél vele ha mondanál róluk is véleményt. Persze csak ha nem gond...Nagyon szeretném tudni mit gondolsz róluk :oops: ...

Előre is köszi

Üdv.Eleinor

Link a hozzászóláshoz

Argos, felkeltetted az érdeklődésemet. Szeretem a kritikus hangvételű emgereket. Jó lenne, hogy ha van egy kis időd, akkor elolvasnád az Életem és vérem -et (Irodalom rész) és mondanál róla vmi véleményt. Bízom benned, hogy ha nem tetszik, azt kíméletlenül megmondod :wink: . Ja igen. A többiektől ugyanezt kérném. Mondjuk ezt már megtettem egyszer, de ezek szerint vagy ennyire unszimpi vagyok, vagy senki nem vette észre, vagy csak senkit nem érdekel...

Előre is köszi.

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

Spartas: ez a "sóhaj"nagyon fájdalmas...fájdalmas,szomorú...és mégis...gyönyörű szép.Vannak "versek"amik utat találnak az ember szívéhez.Az egyik örömmel tölt el , a másik fájdalommal.De hiába járja át a LELKED a fájdalom, újra és újra olvasod, mert nem tudsz menekülni a hatása alól :oops: ...

(nyugtass meg, hogy nem ennyire tragikus a történet :cry: ...)

Üdv.Eleinor

Link a hozzászóláshoz

Ó Jajjj :cry: ...vihar tombol a lelkemben :cry: ...Nem akarok butaságot mondani,így csak annyit mondok, szomorú vagyok most...

"Rosszul van a világ megalkotva:Aki szeret,azt nem szeretik.Akit szeretnek, nem szeret.Aki szeret és viszont szeretik, azt is előbb-utóbb elválasztják szerelmétől...Szenvedünk."

~Romain Rolland~

Eleinor

Link a hozzászóláshoz

Argos: a kedvedért egy kis kronológia :)

dec.01 /9old "Érzelmek" ~Eleinor~

dec.23/10old "Igen,neked szól..." ~Takeda~

dec.29/11old "Miért?" ~Eleinor~

dec.31/11old "Nem lehet válasz" ~Vyergas~

Ezeknek a "verseknek" van egy "kis"közük egymáshoz.Bár mi személyesen nem ismerjük egymást ( illetve, én nem ismerem a srácokat :cry: ), mégis ebből a négy versből, egymás után olvasva és kapcsolatot keresve közöttük kiderül, hogy mégis lehet másnak verset írni...Szerintem :oops:

Üdv.Eleinor

Link a hozzászóláshoz

Vers a kedvesről: a címe alapján másra számítottam, de ahogyan arról a kardról írsz az nagyon tetszik. Egy kicsit jobban figyelhetnél a ritmusra, mert az nem igazán van a versnek.

Te.: érdekes, a kedvesedről írtad, mert engem erre emlékeztet. Ez is szép.

Titok: ez nekem nem tetszik személy szerint, de ettől még tetszik a stílusa. Olyan furcsa sítlusban írsz, említettem már?

Nem érzek én már semmit sem: mintha elvesztetted volna azt akit szeretsz. Furcsa egy kicsit, hogy nem rímekben írsz ls, hoghy nem törekedsz arra, hogy ritmusos leygen, amúgy a vers egészen jó

Egy igaz barát: engem arra emlékeztet, jogy valaki akiben bíztál az elhagyott vagy nagyon megbántott

Vándorlás: egész jó, tetszik

Sors: fantasztikus, mikor olvastam magam előtt láttam minden mozdulatot.Ezt nagyon jól sikerült megírnod.

Magány: megint egy szívfacsaró vers. Megint csak annyit tudok kérdezni, hogy elhagyott a kedvesed vagy csak spontán depi mint az én ilyen verseim?

Rabság: ez is egészen jó, jók a tájképei és a hsonlatai

Csak te létezel: szintén, a szerelmedhez írod őket, mert akkor nagyon szerencsés, hogy egy ilyen fiút talált magának :)

Azt tanácsolom amit nekem is mondtak, hogy próbálj meg ütemesebb sorokat írni és olvasd fel magadnak hangosan őkat. Amúgy szvsz nagyon tehetséges vagy csak még egy kicsit kell fiinomítanod a stíluson.

Nefi

Link a hozzászóláshoz

Hell' mindenki!

Na, csak rávettem magam, hogy begépeljem az igért verseket... Véletlenül sem szeretnék plágiummal élni (így mondják, nem? :roll: ) ezek itt nem az én irásaim ... a hölgy neve Horváth Judit és osztálytársnöm lévén elcsentem néhány 'művét' amik tetszettek... :wink: Címeket nemtom mért nem írt hozzájuk... vagy csak én nem találtam öket? :roll:

Szerintetek milyenek?! Én ugyanis - tökéletesen hülye lévén a versekhez - csak annyira tudok véleményt alkotni, hogy nekem tetszik-e avagy nem...

Link a hozzászóláshoz

Nefi: örülök hogy tetszettek, én nem törekedek a rímekre, igazibol nem is szeretem a rímekre épülő verseket, a kritikám az ilyen versek ellen szólt leginkább, egy versnek nem a buta, erőltetett rímek a lényegei, szerintem...

én ezt a stílust szeretem, ami nem rímekre, szótagszámokra és egyéb

-általam hülyeségnek tartott- dologra épül.

de izlések és pofonok:)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...