Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

VII. Kalandozok.hu Téli Tábor - 2009. december 27-30.


Recommended Posts

Ja másik kérdés: felelősségi nyilatkozatot akkor mindenkinek kötelező előre kinyomtatni, kitölteni és elvinni? Csak mert ez sem teljesen így szokott lenni, szervezés szokta szolgáltatni, és csak 1 aláírást szoktunk kérni helyben. Nem ellenzem ezt a megoldást sem, csak megjegyzem, hogy tuti, hogy lesznek, akik elfelejtik, továbbá nyomtatási lehetősége sem mindenkinek van. Ha ezzel számolnak a szervezők, akkor úgyis visznek előre kinyomtatott nyilatkozatot. Ha ezzel számolnak a táborozók, akkor meg úgysem visznek előre kinyomtatott nyilatkozatot... vagy túlgondolkodom a dolgot? :D

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

pont meg fogom látogatni még előtte anyukámat, szóval majd aláíratom vele. :):)

komolyra fordítva, eddig én sem vittem, de nem elfelejtettem, hanem nem is fordítottam rá figyelmet... de Felonnak megígértem a nyáron, hogy most viszem, ha így kellene. :):)

Most látom csak: Az nem okoz problémát, hogy a felelősségi nyilatkozaton 2007-es dátum szerepel? Csak, mert gondolom, ennek az egésznek jogi értelme és vonatkozása van, akkor pedig a felelősségi nyilatkozatot hiába töltik ki, nem erre a táborra fog vonatkozni. Nem lehetne ezt frissíteni? Szerintem nem lenne olyan bonyolult...

Link a hozzászóláshoz
Na akkor kérem szépen.

Még mindig érdeklődnék hogy lesz -e kisbusz esetleg sok extra kocsi amivel lejuthatunk vagy van -e bármi előrehaladás kisbusz ügyben?

Jó lenne tudni hogy kalkuláljunk. Még mindig nem jött meg a kedvem sajnan a 3x i átszálláshoz senem busszal senem vonattal. :(

jelenleg még szervezés alatt... viszont itt a tábortájékoztató... így mindent lehet pontosítani... hamarosan jelentkezem... :)

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Ugyan nem kisbusz, de nálam még van 2 (nem dohányzó) hely, Debrecenből Vinyéig. Az útvonal Debrecen, Budapest (Ezen belül 4-es, Népliget, Lágymányosi híd, majd le a 6-os, 7-esen Székesfehérvár felé), Székesfehérvár, Veszprém, Zirc, Bakonyszentlászló, onnan meg csak meglesz Vinye. :)

Útitárs Oshram és én. Szépen énekelünk. :):)

Útiköltségbe jó szokás szerint milka osztályú (nem epres vagy mazsolás) csokival lehet beszállni.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Most miért? a kekszes csoki finom... :) Bár, nagy átverés, mert a csoki mellé lehet kekszet is harapni, egyben viszont, mivel a keksz térfogata nagy a súlyához képest, egy "nagy" csokiért fizetsz ugyanannyit, meg néha többet (hiszen különlegesség!), ugyanakkor jóval kevesebben kapsz érte az értékes és nélkülözhetetlen csokoládéból. :):):)

Link a hozzászóláshoz

Csak segítő szándékkal: Szerintem 18 év alatt aláírt szülői engedélyt kellet eddig vinni, a felelősség nyilatkozat meg mindenkinek kötelező volt. De utóbbit a helyszínen írtuk alá.

Bár jogilag, amennyiben a tábor kihirdetésében világosan szerepel, hogy a táborban mindenki saját felelősségére vesz részt, és a vagyontárgyakért felelősséget a szervőzesség nem vállal, akkor amennyiben részt veszel a táborban (befizetsz), jogilag ráutaló magatartással elfogadod a feltételeket (ez pontosan olyan, mikor regisztrációkor bepipálod, hogy elfogadom a ászf-et).

Tehát 18 éven aluliaktól én azért kérnék szülő álltal aláírt engedélyt (sőt, egy szülői telefonszámot is, mert bár a felsősséget nem vállalta a szervőzesség érte, azért még baj estén tudni kell, hogy kit kell értesíteni.

["Ketisókolom Anyuka! Pimpikéve történt egy kis baj. Kicsit hitelesen adták elő az orkok támadást, és hát alul maradt... Nem, nem.... jól van! Meg van mindene... Persze... összeszedtük egy zacskóba, és beraktuk a hőtőbe! ... Ne tessék izgulni, alaposak voltunk, fel is címkéztük!"])

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Felon, olyan gonosz vagy...

Egyébként, ha már itt tartunk, ajánlok neked egy részt a TT-re készült előtörténetek értékeléséből...

"Ki szeretném emelni, hogy idén egy zenés előtörténet sem érkezett, az meg egyenesen elkeserítő, hogy senki (!) nem vette magának a fáradtságot, hogy legalább verses előtörténetet írjon! (Ez Felonnak.)" :twisted:

Jó lesz ez a TT. :):) Régi, nyári hagyományokat elevenítünk fel... "Jó napot kívánok... "

Akkor most mit kell vinni? És milyen dátummal??? Ha nekem, felnőtt lévén nem kell szülői engedély, de azért viszek, az is baj? :):)

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

TAO: elvileg nem, az további 350 Ftba került volna, ami nem sok, de van, aki abban nem szeret, és csak hálózsákot hozna, stb. Szóval kavar lett volna, bevallom, én sem bízom a tábori ágyneműkben néhány bolha óta...

Daru: a felvetés jogos, de csak bácsik és nénik jönnek a táborba, kivéve Catsmile csemetéit, de ott meg két féltő szülő is lesz a lurkókra!

MG: A legjobb hiteles szülői engedélyt hozó (akár fel is hívhatjuk ám őket!) bácsit vagy nénit a táborban egy sörrel (persze kizárólag alkoholmentes!) díjazzuk. Harcra fel! Megnézzük ám, milyen az írásotok! Gépelt nem érvényes, aláírást hamisítani bárki tud. Ellenőrzőbe, tollal.

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

Ehhe, ebbe a szülői cuccba én is beszállok :D Viszont félő, hogy anyukám meg igazolást kér viszonzásképpen a szervezőktől, hogy az ő kicsi (!!!!még mindig, bakker!!!) lánya nem szektába jár, ha táborba indul. Ugyanis ő még 5 év után is minden egyes tábor alkalmával elsüti a jellegzetes mondatot: "De ugye nem szektába mész?!?" Azért érthető talán, hogy ezt Zvel nem próbáltam meg igazoltatni.. egy szó Zrogdavarról, és én soha többet a lábujjam se tehetném ki a zalai megyei kis faluból kéremszépen :shock::oops::lol:

Dehogy vagyok gonosz drága kicsi kopasz fekete póni :D

Amúgy meg beígértem neked a zenés előtörit a táborra.. bár inkább hangulatkeltő lesz a karimhoz, ha nem bánod.. szal kicsit még várj azzal a kőkemény hangvételű értékeléseddel :P

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...