Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Recommended Posts

Onnan kukkoljuk a fiúkat, mi? :D Ehhe, nekem voltak vicces eseteim akkor is, amikor simán csak kétbetűsre mentem és ott álltak.. szóval teremt érdekes helyzeteket a koedukált lét..

Amúgy meg csicseregtünk ketten (az én normál hangerőm amúgy sem halk, szakmai ártalom), amikor te ajtónállóskodtál, mégis volt akit ez cseppet se nem zavart :P

Jó, tény és való, hogy már én is sétáltam be úgy a fürdőbe, hogy voltak bent az ellentétes neműek közül, talpig semmiben :D Na de szerencsére pont háttal, és nem volt rajtam a szemüvegem se nem, ergó semmit sem láttam az orromon kívül. Viszont ez azzért volt, mert lepakolásztam a cuccaimat, elsiettem kétbetűsre, és addig valaki lator módon befoglalt, mindösszes cuccaimmal és szemüvegemmel együtt elbitorolta a helyet :) Egyszer csinálhatnánk már egy "Foglalt, nők által" táblát :) Bár amilyen holdkórosak egyesek az átmulatott, akarom mondani átjátszott és átaludt éjszaka után, ez se jelentene megoldást.

Akkor vigyem a serpenyőmet? :) A kétoldalút is? Almát is?

Júúúj, vannak még szegedi emlékeim, amikor életutaztunk, és lehoztad magaddal. Mennit sütöttél és mi mennyit ettünk. Maradt akkor egyáltalán neked, mint szakácsnénak? :D

TAO is biztos emlékszik erre a palacsintás hétvégére... :)

Szóval a lényeg amit nem írtam le :D, jöhet a sütő. Én szeretem az olyan palacsintát. Pancake. :) Nyami. Almát még lehet én is tudok mellé hozni... Vagyis majd eldől, mert TT előtti nap elég sokat kell utazni, minden csak a teherbírásomon múlik majd. :)

Link a hozzászóláshoz

Halihó!

Pólót nem tudnak már csinálni nekünk, ahol én jártam legalábbis, ott nem. Azt mondták, késő, de sajnos most gyűlt össze elég (elviekben elég, még ez sem személyes jelentkezéses volt!) ember hozzá, úgyhogy az idei TT póló elmarad.

Ha esetleg valakinek van kapcsolata, és tud hozni róla adatokat, egyeztethetünk róla.

Más: kéne nagy mennyiségű forralt bort és teát készíteni a táborban. Lányokat kérdezném: van rá kapacitás? Ha van, beszélünk a részletekről psziben.

Hali!

Link a hozzászóláshoz

Királylány, az alma bele kell, nem mellé :) És otthonról viszek hazait :) Nem kell cipekedned, talán Sneer megerősíti, hogy felfér a batárra :)

Forralt bort minden éven főztem eddig a bandának asszem, legalábbis két-három éve ez már hagyomány volt. Ehhez 10 lityó borocskát vittem minden éven itthonról. Persze ha kell, akkor többet is tudok szállítani.. kapacitás van (450l idei), kevesebbet iszik a nevelőfater :D No, persze annyit, amennyit elbírok.. bár ha bevisz tesóm Zegre kocsival, onnan meg Sneerék szállítanak tovább, akkor csak elférési akadálya van :) Ezt a részét tudom vállalni, a belevalót viszont.. szal jöhet a pszi :)

Link a hozzászóláshoz

Igaz nem szeretem nagyon a forraltbort,de a hidegben tuti jol fog esni egy cigi mellet.

Szivesen hozzájárulok én is.

Csak az a baj hogy max pár ezer forintot tudok felajánlani,amit 27 este 6 felé tudok odaadni.

Ugyanis egyenesen Angliábol fogok jönni és vásárolni nem lesz idöm sehol,csomagom meg csak kézipogyász lesz.

És különben sem tudom mi kell a forraltborba boron kivül.

Ugyhogy csak semmi csesztetés,OK?

vagy feláldozok mindenkit Dartonnak.

:gonosz:

Link a hozzászóláshoz
Igaz nem szeretem nagyon a forraltbort,de a hidegben tuti jol fog esni egy cigi mellet.

Szivesen hozzájárulok én is.

Csak az a baj hogy max pár ezer forintot tudok felajánlani,amit 27 este 6 felé tudok odaadni.

Ugyanis egyenesen Angliábol fogok jönni és vásárolni nem lesz idöm sehol,csomagom meg csak kézipogyász lesz.

És különben sem tudom mi kell a forraltborba boron kivül.

Ugyhogy csak semmi csesztetés,OK?

vagy feláldozok mindenkit Dartonnak.

:gonosz:

A forraltborba kell bor, víz, fahéj, bors és cukor. Valamint, a tábor összetételét szem előtt tartva némi bróm. Bevállalósok utólag ízesíthetik vodkával, ínyencek pedig abszinthal.

Link a hozzászóláshoz
Cs enyémmel mi a helyzet?Kell rajta még dolgozni vagy ok lesz?

Xero abszint?Sose próbáltam félek ha esetleg belehalok akkor 1 hétig fogok égni. :tuzes:

Hozd hát!

Darton legyen irgalmas hozzánk.

:gonosz:

Wolfy: azt nem most fogják átnézni, hanem a következő két hétben... :-P

és a végleges értékelés alapján lesz döntés az extrákról, amiről majd megkapod a választ... :)

és utána készítheted és küldheted a karakterlapot... :)

Link a hozzászóláshoz

A borba cukorka kell, fahéj és szegfűszeg.. vagy utóbbi kettő helyett szegfűbors :) Esetleg mindháromból kevéske. Vízzel nem rontjuk el, mert még vízköves lesz a torkunk. Almát cuccolhatunk bele, meg szerecsendijót, vörösbe citromlevet, fehérbe narancslevet, és slussz. Aztán ki-ki maga ízesítheti kedvére a sajátját.

Abszinthoz annyit tennék hozzá, hogy zöldeztünk (mármint az ilyen színű piára gondolok, nem másra :D ), én meg be voltam tojva, hogy majd fel kell törölni velem a padlót, meg stb.. olyan íze volt mint a negrónak, és a kísérő sört is utálom, vissza is akart látogatni azonnal, de hogy semmi bajom se lett tőle az is igaz. Picit többet vigyorogtam, de azt észre se lehetett venni, alapállás. Azért borba nem tolnám :)

Ha már vodka, akkor Fény.. szakmába is illene majd ;) Királylány, mit szólsz? :)

Na és az ínyenceknek jófajta hazai 56 fokos, esetleg mézzel? Nekem az már a "na neeeeee" kategória :D

Illúzijó, felférünk még a batárra? :) Lassan asszem csak a cuccom megy, én otthonmaradok :lol:

Nagyon áldozni akar ezt a dartonita... csak nehogy akasszák a hóhért :P

Link a hozzászóláshoz

Felon csak óvatossan egy SÖTÉT Zalaival beszélsz :tuzes:

Sneer meg CZ és Crow a tudója mi történik ha jófajta itóka van a közelben(Nagybörzsöny)

Amugy milyen cukorkát akarsz te a borba rakni?Mentolost vagy gyümölcsöst?

Cukor még okés lenne na de a cukorka már tul sok a jóbol.

Aki meg engem akar akasztani annak álok elébe 100 kg ami agresszív Dartonita hittérítéssel párosul ehez jönnek még a kólönbözö ajzószerek plusszai

Vodka +2 egészség

Forraltbor +3 Állóképesség

Abszint -4 Inteligancia

Sör + 10 halhatatlanság.

:gonosz:

Link a hozzászóláshoz

Ehhe, te is egy sötét zalaival beszélsz, még ha erről szomorú módon nem is tudsz.. ezért pl. most nyugodtan kérhetsz is bocsánatot, esetleg elfogadom :P Most akkor én is mondjam, hogy óvatosan? :lol:

A cukorka meg.. nos az a cukor becézett formája, ez az éjszakai szőkeségem járuléka, nem kell foglalkozni vele, természetesen a kristálycukorra gondoltam :D

Amúgy meg véletlenül se magamra utaltam az akasztás tekintetében, hiszen mindenki meg tudja erősíteni, hogy én milyen kedves aranyos tündibündi édibédi tünemény vagyok :tuzes: UGYE?! :char::)

Link a hozzászóláshoz
Igaz nem szeretem nagyon a forraltbort,de a hidegben tuti jol fog esni egy cigi mellet.

Szivesen hozzájárulok én is.

Csak az a baj hogy max pár ezer forintot tudok felajánlani,amit 27 este 6 felé tudok odaadni.

Ugyanis egyenesen Angliábol fogok jönni és vásárolni nem lesz idöm sehol,csomagom meg csak kézipogyász lesz.

És különben sem tudom mi kell a forraltborba boron kivül.

Ugyhogy csak semmi csesztetés,OK?

vagy feláldozok mindenkit Dartonnak.

:gonosz:

A forraltborba kell bor, víz, fahéj, bors és cukor. Valamint, a tábor összetételét szem előtt tartva némi bróm. Bevállalósok utólag ízesíthetik vodkával, ínyencek pedig abszinthal.

Én eddig borsosat csak egy kocsmában ittam.... De az úúúú, nekem nem tetszett. Egy másikban meg mentás volt... Hááát. :D

Vízet én is kihagynám, csak ront rajta, nem az igazi úgy. :)

Én a Felonos verziót ismerem. A citrom/narancshéjas Felonos verziót. :)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...