Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Recommended Posts

Sziasztok!

Keresnénk egy autóval rendelkező személyt, aki Pestről levinne 3 főt a táborba (természetesen beszállunk a benzinbe), vagy valakit, aki elmondja, hogy vonattal hogy jutunk oda. :)

Van esetleg más is, aki vonatozni fog?

Köszi a segítséget!

Vonattal való lejutásban tudok infókkal segíteni. Ajánlom figyelmedbe az elvirát.

Itt két lehetőség van:

- déliből Vinye (győri átszállás személyre)

- keletiből Vinye (győri átszállás személyre)

Többiben a szervezők segítenek. :wink:

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

plusz harminchat húsz négy öt öt kilenc nulla négy hat - Kovács Dániel - Con Salamander

Ha vinyére beérsz (attól függ, honnan jössz, de egy 3 ágú kereszteződés egyik ága lesz, gyakorlatilag az első ház lesz jobbra. Ha nagyon nem talál valaki oda, menjen el a vasúti sínig (igen könnyű megtalálni), és oda lesétál valaki közülünk.

Az első ebédet a társaság egy része tradícionálisan a Pokol Csárdában rakja magába, így lehet, hogy ott leszünk.

Szobákért is nálam kell jelentkezni, ami biztos:

Az apartman felső részén a Kalandmesterek szállnak meg.

Az épület két hátsó (tehát apartmannal ellentétes oldalon lévő) szobájában a Búval Szexuált Õzgidák illetve Ozim Bandája kap helyet.

Wolfy óhajtott az apartman alsó részén lenni a csapatával, de a csapat erről egyelőre nem nyilatkozott.

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

Magyar Gergely: Nem, mézeskalácsot viszek. :)

Én már nem bízom ezekben a Vinyés leírásokban. Egyszer 3, aztán 7, most meg már csak 2 ház van Vinyén... :D

Con Salamander: Köszi, elmentettem a számod, remélem akkor odatalálunk...max. minden házba becsöngetünk :DDD

A ReTyNA csapat szeretne egy olyan szobát, ahol van 4 hely. (És ha emeletes ágyak vannak, akkor abból legalább 1 alsó legyen.)

Fűtés mennyire lesz?

Link a hozzászóláshoz
Üdv!

plusz harminchat húsz négy öt öt kilenc nulla négy hat - Kovács Dániel - Con Salamander

Ha vinyére beérsz (attól függ, honnan jössz, de egy 3 ágú kereszteződés egyik ága lesz, gyakorlatilag az első ház lesz jobbra. Ha nagyon nem talál valaki oda, menjen el a vasúti sínig (igen könnyű megtalálni), és oda lesétál valaki közülünk.

Az első ebédet a társaság egy része tradícionálisan a Pokol Csárdában rakja magába, így lehet, hogy ott leszünk.

Szobákért is nálam kell jelentkezni, ami biztos:

Az apartman felső részén a Kalandmesterek szállnak meg.

Az épület két hátsó (tehát apartmannal ellentétes oldalon lévő) szobájában a Búval Szexuált Õzgidák illetve Ozim Bandája kap helyet.

Wolfy óhajtott az apartman alsó részén lenni a csapatával, de a csapat erről egyelőre nem nyilatkozott.

Üdv!

Wolfyék velünk (BBÕ :)) lesznek egy szobában. (Legalábbis ezt beszéltük meg velük utoljára...)

Link a hozzászóláshoz
Jah, valami ilyesmit akartam mondani én is, legutóbbi tudomásom szerint TAOékkal megyünk majd egymás idegeire (és most nem arra gondoltam, hogy ő meg én fogunk összeveszni :D)

Áh...neeem. :) Olyan tuti nem lesz... Viszek sütit. :mrgreen: 10 ágyasban sem volt gond...

És akkor megragadnám az alkalmat, ha hamarabb megérkeztek... Két hölgy a BBÕ-ből földszinti ágyat szeretne, de nagyon. Magam nevében tudok csak okot adni, vannak rossz élményeim, ugyanis volt, hogy nem ott keltem, ahová lefeküdtem... És nem volt bennem egy csepp alkohol sem. (Felon pedig megkért, hogy kérjelek meg titeket. :))

Link a hozzászóláshoz

Az a helyzet, hogy én is elég kómás tudok lenni, főleg ha fáradt vagyok :D Szóval nekem is ez az ok.. akadt már rá példa még kollégista időkből, hogy simán csak leléptem az ágyról.. csakhogy a felső emeleten voltam. Nem volt jó élmény.. sem nekem, sem a szobatársaknak, ugyanis az éjszaka közepén érkeztem zuhanórepülésben a kajával és poharakkal igencsak telepakolt asztalra (elég pici volt a szoba, és az ágyunk mellett volt az asztal). Szóval mindenki jól felfogott érdekében lécciléccilécci. :)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...