Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Recommended Posts

Tisztelt egybegyüllöttek!

Mivel az árverésre szánt portékáim - azaz a csapatom -, senkinek sem kellett, ezért sajnos nem tudok teljes terjedelmemben részt venni a táborban. Kénytelenek lesztek elviselni egy féleszű Dekkert. Természetesen ez a TI hibátok, így még bocsánatot sem kérek. Akinek ezzel problémája van, az kérem még most jelezze nekem, valami ésszerű értékkel mellékelve.

Különben punk-tum!

Link a hozzászóláshoz
Tisztelt egybegyüllöttek!

Mivel az árverésre szánt portékáim - azaz a csapatom -, senkinek sem kellett, ezért sajnos nem tudok teljes terjedelmemben részt venni a táborban. Kénytelenek lesztek elviselni egy féleszű Dekkert. Természetesen ez a TI hibátok, így még bocsánatot sem kérek. Akinek ezzel problémája van, az kérem még most jelezze nekem, valami ésszerű értékkel mellékelve.

Különben punk-tum!

Szóval akkor NyTben sem kaptál semmit a csapatodért, és azért jöttél úgy, ahogy..? :P Sebaj, már megszoktuk.. már úgyis mindegy :D

Csapatomnak üzenem, hogy valami elszeparált helyet foglaljon nekem, mert eztán félnem kell a szobatársaktól :he:

Link a hozzászóláshoz

Jaj, neeeeem, nem mindenki tudna engem bántani, hiszen én olyan kedves aranyos tündibündiédibédi imádnivaló ultraextraaquirkirályosan szeretnivaló lény vagyok, hogy csak a különösen elvetemült, az élet jelleméből kiszakadt, sajátosan furán egyedileg gonoszosos figurák képesek nekem ártani. Õket még puhítani kell.. kondérban, égő tűz fölött, kis sóval, borssal, majoránnával, némi fokhagymával és ízvarázzsal ;)

Link a hozzászóláshoz

Há ott kezdődik ho rákattintasz a vindoz jelre tudod az a kicsi zászlócska a sarokban lenn, aztán nekiász böngészni valami vezérlőpultféleséget aztá ha megvan akkor arra is rákattintasz (elég egyször) aztá mikor a semmibűl előgyün az az ablaknak nevezett cucc akkor abban megkeresed a területi beállításokat vagy a language-t me valami ilyennek kell lennie aztán ott beállítod.Te okostojás nagyvárosi

Link a hozzászóláshoz

SirTom, ez nagyon jó hír. :) Melyik nap jössz/jöttök?

Én szívesen kipróbálnék mondjuk egy szuperhősös szerepjátékot. :) Persze ha a többség mást szeretne, meg vannak más ötletek is, az is mehet. :) (Nekem ez ugrott be, ami már mozgatja a fantáziámat egy ideje, aztán lehet nem kivielezhető egy estére... :? )

Link a hozzászóláshoz

De Sir Tom veled ilyen hangnemben senki nem beszél, ez csak Wolfinak jár mert ez az ő szintje. Veled az ember értelmes dolgokról beszél, és csak értelmesen. Bár ... vannak kivételek. Remélem találkozunk a táborban :) és Venes hozzászólásával értek egyet, egy jó Marvel univers szuperhero esetleg egy félisteni hatalommal bíró Exalted ( nap és hold kiválasztottak) amiben én is benne lennék.

Link a hozzászóláshoz
Valami high-epic cucc tényleg jó lenne. Ha más nem nézőnek biztos beszállok (és találjon ki valaki valamit, hogy fenn tudjak maradni, mert a kávé nekem nem opció).

Nekem sem... :) De elég kevesen kávéznak Oshin kívűl, talán Hókusz szokott még, de ő nem lesz jelen. :S

Opciók: energia ital, fekete/zöld tea, kóla, mate...koffein tabletta. :D

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...