Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Versekkel kapcsolatos vélemények


Recommended Posts

Nos, akkor kezdem...

Felon: :oops: :oops: :oops: , most mit mondjak erre? naon teccik, és valahogy benne meglelem önmagam is...

MagyarGergely: olyan furi, hogy van, akit ilyesmi is megihlet, igazán irigyellek...:)

Venes: talán egy pici javítás, és kész:)

RQ: a komolyabbik versed, naon lenyűgöző, a másik mosolyogtatni való:) :roll: :twisted:

Emberevő Hulla: úgy gondolom, hogy elég leszídást kaptál már, úgyhogy én nem is koptatnám a karaktereket rólad... lehet, hogy tényleg a dühöd miatt vagy néha ( :? ) gombaalfajú, de attól még mi is emberek vagyunk, ráadásul nem profik (sajnálom,de ez a súlyosbító tényező...). ha önmagamat veszem például, akkor bátran mondom, hogy sztem nem vok költő. talán meg vannak a rímeim, talán nincs értelme, de attól még azaz én belső világom, valaki azt, megérti, valaki nem. Ha pedig ezt te nem érted, akkor sorry, de attól még kíméld meg a képernyődet, hogy amikor olvasod a verseket, egyes írókat azon keresztül megfojtasz. Az oké, hogy Sychter versei teccenek, hisz ő régóta alkot a maga stílusában, ami nekem is imponál, de mondjuk itt vok én, Felon, Venes, akik írogatnak erről arról. Itt van Warlock, aki szintén ír, Nefi a nagy hősünk, csak ő most tanul, és sorolhatnám még tovább a többieket mert vannak...

és ha csak egy teccik, akkor mond meg nyugodtan, de attól még ne küldj minket a jófenébe (mert van, amikor már ott vunk a kedvünkkel...)

jaj, bocsi a sok dumáért...

még egy mondat...:

a fene enné meg, nem vok önmagam, nem tok normális verset írni, NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :oops: 8) :twisted:

nah, jó nem hisztizek :wink: :roll:

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Valaki: Tudod, az alapvető személyiségemből még nem fakadna , hogy ilyesmiről írjak verset, és a valós, földi világban szerintem nem is illik a vers műfajához ilyen téma.

De ez egy szerepjátékos oldal, és én is szerepjáték közben, (igazából a kerekteremet formálve) alkottam ezt (ezeket). Ezért is írtam oda, hogy "kinek a verse"

Amúgy más témájú, szebb témájú verseketi is szoktam írni. Na, már csak azértírtam, hogy nehogy ilyen kis sátánista, halottimádó, necrofil stb. embernek gondoljon bárki is. Mert arra TÛZESÕ!

Amúny te is érdekes verseket írsz, bár a rímeket hiányoltam belőle...

Link a hozzászóláshoz
köszi :)

igazából otthol vannak, meg már nem nagyon tetszenek, találok bennük hibát.. amit ugye nem javítok, de ez most jött, és ütött... az érzelmi háttér, ami mögötte van, ugye.. brrr :)

ismerős érzés, én is így vagyok velük :)

nekem meg be kéne gépelnem az idei hetven versemet, de annyira nincs kedvem :evil: és azt sem tudom, hogy itt mi van, mit kéne ide is felraknom a 432ből... nehéz gondok :wink:

Link a hozzászóláshoz
na igen, itt mutatkozik meg, hogy mennyire nem vagyok még otthol ezekben a témákban, de fejlődök! :)

darkfantasy? erről majd mesélhetnél nekem NYTn :)

én szinte mindig csak DarkFantasykat írok :wink:

van világomról is itt az oldalon a Más világok témán belül a Ristanor topic, az is elég Darkos kezd lenni mostanság

amúgy igazáéból Ynevre is beillenének a verseim :)

szeretettel:

Link a hozzászóláshoz

RQ: nagyon-nagyon tetszett az utolsó versed :wink:

Tudom, hogy ez csak a kritikák helye, hisz én csináltam a topicot. így Felon bocsi az off-ért:

Mindenkinek ajánlanám a ezt az oldalt igaz, fizetős havi 200Ft azoknak akik felrakják a műveiket, de nagyon sok tehetség van az oldalon és Titeket is szívesen olvasnálak ott is :) Én is regelvevagyok, ott 330 versem van fent úgyszint Nefadar néven

köszi

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...