Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Filmek, csak óvatosan!!!! Lehet hogy lelőjük a poént!


Necromancer

Hogy tetszett a Hobbit?  

69 szavazat

  1. 1. Hogy tetszett a Hobbit?

    • Nagyon tetszett!
      38
    • A konyv jobb!
      14
    • Csak egy ujabb fantasy film...
      6
    • Nem tetszett.
      2
    • Nem fogom megnezni.
      0

Ez a szavazás le van zárva, új szavazatok már nem érkezhetnek.


Recommended Posts

Nem'tom szombaton ki látta a Pókembert az RTl-en, de hatalmas poént lőttek el a végén. Póki találkozott Stan Lee-vel (ő Pókember kitalálója. Öt percig röhögtem egyfolytában. Nos a Garfield szerintem is réggebben sokkal jobb volt. Akkor még vettem is. Nos nekem képregény téren a Daredevil történetek a kevenceim (szerintem ez nyilvánvaló)., bár a Bosszú Angyalai sem rosszak. Hallotam egy kósza hírt, hogy az F4 filmben a Buffy Angelje lesz Fátum doki.

Link a hozzászóláshoz

Skacok! Holnap jön a Megtorló. Szerintem lehetne beszélgetni egy kicsit róla. Pl.: mert Travolta a rosszfiú (imádom azt a fickót, amikor gonosz), másrészt, mert a nyár nagy akció-slágerének ígérkezik. Nem'tom mikor, de a magyar mozikba kerül majd szép lassan a Hellboy is. Nos láttam az Tra8ilerét és azt mondhatom, hogy lehet, hogy egy jó filmmel fogunk szemben állni. Nos AvP fronton nem'tok semmit mondani, mert még csak egy regényt olvastam, a Prédát. Azért remélem nem cseszik el, mert a két filmet külön-külön nagyon bírom.

Link a hozzászóláshoz

Daredevil: En mar lattam a Hellboy cimu filmet. nagyon elvezetes, akcioval teli film, aminel figyelni kell sokmindenre, mikor nezed a filmet.

Az Underworld-ot latta valaki? Gondolom igen. Vagy meg ki se jott Magyarorszagon? Az is nagyon jo film volt, nekem legalabbis nagyon teccett. Viktor jol nezett ki, legalabbis mikor mar szervalt eleg vert maganak. Szerintetek Viktornak a kardja az milyen kard volt? ugyertem, hogy szerintem olyan volt, mint a Legacy of Kain Soul Reaver-ben a Soul Reaver. Vagy nem? Nektek mi a velemenyetek? Ha nem, akkor milyen kard volt? Nekem teccett, az biztos.

Taxen

Link a hozzászóláshoz

Nos megnéztem a Megtorlót. Nagyon jó film, Travolta megint hozta a mindenre elvetemült rosszfiút, Tom Jane pedig remekül alakította Castle-tt (kedvencem az volt, amikor bombát adott Saint fiának és az felrobbantotta magát). Kár, hogy felíratos volt, de szerintem remek film, bár belátásom szerint kevés alaklommal hordta a halálfejes pólóját.. Szerintem ez a legjobb fedolgozás eddig. Kíváncsi lennék egy Daredevil-Megtorló közös filmre, mert a módszerkülönbségek nagy konfliktusokhoz vezettek e két hős között.

Link a hozzászóláshoz

Pred: a Spongya Bob a nickelodeonon fut, elég jó, csak igen bugyuta rajzfilm.

Daredevil: én megborzongok, amikor a marvel összehozza a hősöket a világában, mert sokszor elég gusztustalan, de mind1.

Pred: a WoD-nek elég szutyok világa van nem? Úgy értem, hogy lakik ott mindenféle varázslatos lény, az emberek meg nem is tudnak róla, hogy az egyik szomszédjuk egy vámpír, a másik egy mágus, a kerti bükkfájuk tetején egy farkasember, a pincéjükben meg manók élnek... Nekem nagyon nem tetszik ez az egész.

Link a hozzászóláshoz

Erdekes film lehet a WoD. Meg kellene neznem. De nemtudom. Itt, nalunk ma a Hellboyt DvD-n is adjak, es aztmondjatok, hogy Magyarorszagon meg nincs is meg moziban? Hat a Dawn of the Dead az van mar moziban? Vagy volt? Az egy jo film lehetett, sajnos nem lattam.

The Village cimu feilmet nezze meg midnenki, aki szereti a horror filmeket. Meg nem lattam, de nemsokara meglatom , es akkor majd beszamolok...vagy ne?

Azt tudjatok-e, hogy a Mumianak lesz egy kovetkezo resze? Mert lesz. Nemtudom a cimet, de az is teljesen jo film. A mumia ott mar egy kicsit lavas, vagy magmas, mert az elozo reszben beleesett a LAVAba.

Csak ennyit...

Link a hozzászóláshoz

Hi!

Tudom hogy nem teljesen fórumtéma, de kívéncsi vagyok bocsi.

Te honnan írsz, ha szabad kérdeznem tanacsado? Mivel, egészen úgy hangzott a hozzászólásod mintha nem Magyarországról írnál. A Dawn of the Dead legjobb tudomásom szerint már megy a mozikban..vagy volt..nem tudom, én nem láttam.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...