Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Filmek, csak óvatosan!!!! Lehet hogy lelőjük a poént!


Necromancer

Hogy tetszett a Hobbit?  

69 szavazat

  1. 1. Hogy tetszett a Hobbit?

    • Nagyon tetszett!
      38
    • A konyv jobb!
      14
    • Csak egy ujabb fantasy film...
      6
    • Nem tetszett.
      2
    • Nem fogom megnezni.
      0

Ez a szavazás le van zárva, új szavazatok már nem érkezhetnek.


Recommended Posts

Akkor kifejtem egy kicsitt jobban:

a képregényben Jon egy nagy pancser akinek soha nincs szerencséje a nőknél. A filmben jóképű, szimpatikus figura, akivel Liz is szívesen randizik. A képregényben Garfield mélységes lenézéssel kezeli Ubult. A filmben ő menti meg, hogy aztán a végén jó barátok lehessenek.

Tehát: Én azért csalódtam a filmben, mert nem azt láttam, amit a képregény alapján vártam. Annak pont a fentebb felsorolt dolgok miatt volt meg a "fílingje", számomra legalábbis. Tehát a szereplők tényleg ugyanazok, csak a jellemvonásaik változtak meg. Remélem sikerült érthetően kifejezni magam. :)

Link a hozzászóláshoz

na ezek tényleg valahol nem jók, de a népnek happy end kell, szóval nincs döntés...., meg azért én Garfield-ban éreztem egy kis ,,jóindulatot" meg szeretetet Ubul iránt. csak azért ha belegondolunk a képregény nem tudja átadni annyira az író elképzelését....de egy valami tény John egy pancser és anak is kellett volna maradnia, mert az ő figurája így jó, így poén, nem kellett volna rajta változtatni.

Link a hozzászóláshoz

tegnap láttam az I, ROBOT-ot...huhhhuuuu emberek, nem lehet/szabad kihagyni nagyon nagy van egy hihetetlen jó (szvsz) storyja, és hihetetlenül jól is lett megcsinálva...

ja igen egy teljese asimov mániás és egyéb ijen stílust imádó haverommal néztem és ő is mondta, h teljesen rendben van, meg a könyvet is nagyon-nagyon jól áthozták...de én azt gondolom, h télleg egy kicsit akár korszak alkotó is lehet(ne):D

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Szereti ön a jó filmeket? Szereti ön a zombis-UFOs-romantikus filmeket? Akkor ön szereti az UNDEAD-t vagyis az Élőholtak Városát!

Nézzétek meg! Csak korlátozott hozzáféréssel, internetről lehet letölteni, ill. a rosszabb tékákból kölcsönözhető. A hangulat garantált! Mátrixot megszégyenítő jelenetek, Warcraftot alázó sztori. Annyira rossz film, hogy egyszerűen muszály megnézni!!! NE HAGYJ

Link a hozzászóláshoz

Az Antail álltal említett filmegy ujjabb francia remekmű. Igaz úgy 2-3 éves de eszméletlen hangulata van. Ha valakinek bejött akkor ajánlom megnézésre a Farkasok szövetségét is. Legalább ugyanolyan jó.

Ja, és még valami, most láttam, hogy bejött a mozikba a Szigorúan Piszkos ügyek 2. Honkongi remekmű. Még nem láttam, de az első rész messze felülmúlja az amerikai, és európai társait. Melegen ajánlom. Már ha játszák még valahol.

Link a hozzászóláshoz

rég jártam errefelé, de had szólok hozzá rögtön:

lehet, hogy voltmár róla szó, vagy lehet, h még Magyarland-en nem ment ki, de: HERO

a sztorit nem lövöm le, nézzétek meg, és rájöttök, h a sztorit nem lövik le, csak a szereplőket... :twisted:

de ez sem lényeg, nem rossz film szvsz, de a vélemények megoszlanak...

holnap vagy azután megyek, s megtekintem a Resident Evil II: The Apocalypse című nagysikerű horror filmet és a pofájába röhögök a zombiknak... utánna meg az azutáni nap megtekintem valszeg az AvP filmet, s véleményezem...

a macskanőre visszatérve... annyira nem tetszett, hogy már nem is vicces!!! igazából semmit nem szerettem benne a főszereplő nő dolgain kívül (a feszes bőrruci tetszett azért:D)

ennyi, majd véleményezek.

LR

Link a hozzászóláshoz

Én nem tudom.....de valaki írja már le hogy miről szól az a AvP, mert nekünk megvan itthon, meg tudom, hogy van ilyen számtógépesáték, de tényleg....miről szól? Mert én addig nem fogom megnézni amég nem hallok róla valamilyen pozitív véleményt. Na jó azért belenéztem addig hogy mászik fel a csaj a hegyen......ez kb az első 2-3 perc. :lol:

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Venes: nem tudom mennyire nem vagy képben. Azért igyexem rövid lenni. Az Alien nálunk ilyen Nyolcadik utas a halál, meg hasonló rémséges címeken jelent meg. A Predator a Ragadozó volt, és Swarzenegger volt a főszereplő. Én sok könyvet olvastam már, így AvP-t is. A filmek jók voltak, a regények még jobbak, a játékkal meg még most is játszok. Szóval én csak ajánlani tudom. Ha minden jól megy, hamarossan nekem is meglesz. Remélem tudtam segíteni, szia!

Darun

ui: Zombik Városa (Undead) RULEZ!!!

Link a hozzászóláshoz
Én nem tudom.....de valaki írja már le hogy miről szól az a AvP, mert nekünk megvan itthon, meg tudom, hogy van ilyen számtógépesáték, de tényleg....miről szól? Mert én addig nem fogom megnézni amég nem hallok róla valamilyen pozitív véleményt. Na jó azért belenéztem addig hogy mászik fel a csaj a hegyen......ez kb az első 2-3 perc. :lol:

Szia Venes:

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=3752

Ha nem vagy nagy fun, de ismered az előményeket, és nem vársz tőle sokat, még tetszhet is :)

SAS

Link a hozzászóláshoz

itt ócsárolják a népek, de ez csak azt jelenti, h jó film...

na mind1... a lényeg, h tegnap megnéztem a Resident Evil 2: The Apocalipse című nagysikerű alkotást... háááát, elég kegyetlen volt...

mivel az első rész folytatása, nem igen lehet megérteni, ha nem nézed meg előtte legalább 2x az 1.-t, mivel kapcsolódik a két rész... na most a 2 eleje és az 1 vége ugyanaz majdnem, csak most már nem csak a Kaptár zombi, hanem egész Racoon City, az Umbrella meg lezárja a várost, h ne juthasson ki a betegség; benn van persze még vagy 10 ember, akik tele vannak pupuval meg ammo-val, aztán ott van még Milla Jovo meg egy másik csaj és azok játszák a Whack-the-Dead szerepet benne...

aztán valami normális cselekmény is kialakul a vége felé, meg összefonódnak a szálak:D

na persze azért vannak benne pojénok is némelyütt, amit egy feka kivitelezésében hallhatunk: ő a hülye béna benne...

na ennyi, remélem megnézitek, nem rossz

LR

Link a hozzászóláshoz

Itt jut eszembe, mindenkinek ajánlom a Farenheit 9/11-et (Lehet már volt róla szó.

Nem tipikus Akció-horror, de nem rossz ;)

Persze mostanában az emberek ódzkodnak a dokumentum filmektől, hiszen a valóságot nem szeretik nézni, főleg ha hatásosa van tálalva. (Aki meg kedveli a Bush rendszert, egyenesen fel lesz háborodva)

Többet nem árulok el róla.

SAS

Link a hozzászóláshoz
Juhúúú... F 9/11 az minden Bush-t nem szeretőnek alapfilm, s minden Bush támogatónak indexre helyezett mű...

nem igen akarom elmondani, hogy mi volt benne, mert lelőném vele a viccet... de annyi elég, hogy ahogyan SAS is mondta, hogy nem az az akció-horror stílusú

Arra gondoltam, ilyet nálunk is lehetne csinálni, minden politikai ciklus alatt...

SAS

Link a hozzászóláshoz

Üdvözlet!

Nos megragadva az első alkalmam meg is néztem az Aliens versus Predatort.

Nos, én alapetsetben Alien rajongó vagyok, ezért teljesen elfogultan ültem le nézni.

Jellemzés:

Történet - megfelelő, jól össze tudták hozni a dolgokat. Sajnálom, hogy meghagyták a folytatás lehetőségét, nemszeretem a folytatásokat.

Jelenetek - kicsit sötétek és gyorsak, de néhány kifejezetten jó jelenet is található a filmben, ami feltépi a régi Alien rulez sebeket.

Néhány gyenge és színvonaltalan jelenetet is láthattam, de szerencsére nem ezek domináltak.

üdv:

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Tegnap én is megtekintettem az AvP. Én nagy fannak tarom magam, de nagy elvárásaim nem voltak a filmmel kapcsolatban, ami nálam ritka eset. Ennek következtében a film tetszett, bár rövid volt. Én igazából csak amolyan "öt perces novella"-nak mondanám. Tehát világmegváltó dolgok nem derülnek ki belőle, de ismét közelebb kerültünk egy kicsit egy másik lehetséges jövőhöz.

Darun

Link a hozzászóláshoz

No most hétvégén megnéztem a Megszólít az éjszaka című filmet másodszorra. Ugyanolyan para volt mint előszőr. Mndenkinek tudom ajánlani. De csak esti tévézésre. Úgy a tuti. Ha valaki szereti az X-aktákat akkor ezt imádni fogja. Ez annál ezerszer jobb. Ja, és plussz Richard Gere a főszereplő. A legjobb alakítása... nem gondoltam volna róla.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...