Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Filmek, csak óvatosan!!!! Lehet hogy lelőjük a poént!


Necromancer

Hogy tetszett a Hobbit?  

69 szavazat

  1. 1. Hogy tetszett a Hobbit?

    • Nagyon tetszett!
      38
    • A konyv jobb!
      14
    • Csak egy ujabb fantasy film...
      6
    • Nem tetszett.
      2
    • Nem fogom megnezni.
      0

Ez a szavazás le van zárva, új szavazatok már nem érkezhetnek.


Recommended Posts

Én már nagyon várom az avp2-t és a spiderman kettőt is meg szeretném nézni. De mind2-ről megosztott véleményeket hallottam. De ami naaaaagyonnagyon izgat, az a Stargate SG1 - 8. évad és a Stargate - Atlantis című sorozat. Bár szerintem sokan nem ismerik és csak kevesen szeretik, szerintem (egy barátom szavaival élve) a Stargate (csillagkapu) című sorozat a legnagyobb találmány a pizzarendelés és a wikipédia óta, na persze meg az autómosó slag óta! :D

Link a hozzászóláshoz

Tök faja, akor startol a mozikba a Spiderman 2 amikor a szülinapom van....milyen véletlen :lol:

Megnéztem a Shrek2 és bár az egy annira nem tetszett, ez frenetikus volt. Felejthetetlen. Már fájt mindenem a nevetéstől. Főleg az eleje volt nagyon vicces. Ja és a csizmás a legjobb az egészben, meg a szamár is néha....és szőke... :lol::lol::lol:

Link a hozzászóláshoz

A pókemberről: Az RTL-en vetített rajfilmsorozat Titkos Háborúja nagyon gyatra lett (inkább iszonyatós). Hol volt ott Fekete Macska, vagy a Vörös Koponya. Arról nem is beszélve, hogy Amerika kapitánya volt a hadvezér. Ja meg valmi: az eredeti történetben szerepeltek a bosszú angyalai, a teljes X-men (nem csak Vihar) és ott volt Hulk is. Nem tudom mi van azokkal a forgatókönyvírókkal, de a képregényhez nagyon lamerek. Azt olvastam egy képregényes honlapon, hogy Halle Beryt váltják az X3-ban. Ha valkit érdekel Paul Walker lesz Fáklya (Jonnhy Storm) a Fantasztikus 4-es filmben.

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Daredevil: nekem sajnos kimaradt a képregény, bár a történet valahonnan ismerősnek tűnik. Nekem, mint kezdő hülyegyereknek persze nagyon bejön, bár én is nagy baromságnak tartom, de szerintem még ez a Marvel-es a legjobb. Én igazából utálom Halle Beryt, de ha már az első két részben ő volt, akkor már igazán maradhatott volna a háromba is, nem szeretem a színészváltogatást. Egyébként had kérdezzem meg, hogy a háromba lesz végre Beast és Giant? Csak mer nekem nagyon hiányoztak, főleg hogy Giant a kedvencem!!!

Darun

Link a hozzászóláshoz

Először is: ÜDVÖZÖLLEK A KLUBBAN! Én se bírom Berry kisasszonyt (főleg, hogy saját történetfonalra vágyott, ami Rozsomák, filmes nevén Farkas háttérbe kerülését jelentette volna). Nos Beast (magyar nevén Bestia) szereplése már biztos, de nem zudom kit takar a Giant név (szégyenletes számomra, mer nagy Marvel-fan vagyok). Van egy tippem, de az nem biztos, de azért leírom, hogy mit tudok róla: orosz, nagydarab, a bőrét képes szerves fémmé változtati. A magyar neve Kolosszus. Ha nme talált volna, akkor írd le hátha rá ismerek. A Titkos hábor cím történetet letöltheted egy webhelyen, de adom meg itt, mert sapmmelné a fórumprogi, majd elküldöm egy üziben. Addig is minden jót.

Link a hozzászóláshoz

d3st: én pl. szeretem és szoktam nézni SG-t. Mondjuk úgy, hogy amióta először elkezdték vetíteni még anno tv3-on, és azóta minden alkalommal megnéztem, amikor valahol elkezdik vetíteni :D Mi ez a SG Atlantis?? Ez érdekelne.

Ilyen sorozat mint a SG szvsz csupán egy van még, az pedig a Babylon5. Az is vagy 3* láttam végig :D

Link a hozzászóláshoz

Nos, a stargate sg-1-nak, talán tudod, 7 évada van kész. DE a 8-dsik évad mellé egy másik történetszálon is elkezdtek forgatni egy sorozatot Strgate - Atlantis címmel, ami a földről indul, de egy másik galaxisban játszódik, és nem az sg-1-ről szól, hosszú lenne elmesélni az egész történetet, de azt hiszem, hogy amerikában holnapután adják az első részt, vagy ma? Na mind1 nem tudom.

Amúgy az 5. évadtól kezd igen izgalmas lenni a film!

Richard Dean Anderson egy hatalmas színész, de később beszáll rendezni is asszem a 3. vagy 4. évadtól, ne aggódjatok, játszik tovább. :)

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Daredevil: ez vicces. Egyébként nem Kolosszusra gondoltam, akinek mellesleg az angol eve is, hanem Magus-ra (legalább is a Giantot magyarra így fordították) Õ amerikai, sötét, kiismerhetetlen alak, de álltalában lehet rá számítani, ritkán játszik főszerepet, specialítása, hogy piros ászokat dobál (nem magyarkártyát, de a franciához nem értek annyira) és mellesleg van benne egy kis franciás beütés is, pl. Vadócot mindíg mon Chery-nek szólítja. Hát ennyit róla. Mellesleg a Wolverint szerintem nem igazán farkasnak kéne fordítani, de rozsomáknak biztos nem. De ez csak szvsz. A pm-t megkaptam, igyexem utánanézni.

dio27: régebben én is néztem SG-t, még a TV3-as időkben. Nekem is tetszett, bár a vége felé már nagyon rossz volt. A könyveket is olvastam, legalább is kettőt. Talán ti is láttátok már. Egyébként soha nem tudtam eldönteni, hogy R. D. Anderson ennyire unja a filmet, vagy ilyen jó kijátsz a szerepét??? Tiszteletem!!!

Darun

Link a hozzászóláshoz

d3st: ez jó, teccik, csak vetítenék már M.o-n is :? Majd rákeresek neten. Nem tudtam h pontosan hány évad készült el, de láttam minden részt. Az volt szar, amikor kétszer is félbehagyták ugyanott. Asszem amikor Apofisz hejóját fölrobbantották (először :twisted: )...

Darun: sztem csak jól kijácca a szerepét. Mostanában viszont az a sz*r hogy szinte az összes szinkonhangot megváltoztatták. O'Neilhez pl. naon nem ilik az új hangja...

Link a hozzászóláshoz

Kalíthas!

dio27: hát igen. Nekem is a halálom, mikor a megszokott szinkront lecserélik valami teljessen ellenkezőre. Mellesleg a sokáig futó filmeknek sajnos meg van ez a hátrányuk.

d3st: kösz, már kezdtem félni, hogy az öreg Anderson ennyire unja a filmezést. De ha nem, úgy Dartonra mondom, nagyon jól kijátsza a szerepét! :twisted: :twisted: :twisted:

Darun

Link a hozzászóláshoz

Darun most már értem kire gondoltoál. Õ Gambit. Tényleg van benne némi francia vér. Vihar vagy Ciklon, vagy tudom is én ki (a szinkron mindent eltolt) hozta az X-ekhez. Valamit szerintem félreolvastál.

Lord Rufus!

Te amerikából írsz hozzánk. Szeretném megkérdezni töled, hogy láttad már e a Mogtorlót (The Punisher), és ha igen milyen volt?

Link a hozzászóláshoz

Kalíthas!

Daredevil: ezt nem értem! Mit olvastam félre? Csak mert már 10 éve ismerem az X-ment (akkor láttam először a Pro7-en) és már ott is úgy írták alá, hogy Giant! Ezt mellesleg a FoxKids-en Mágus-ra fordították, szerintem eléggé helytelenül. Mellesleg én nem foglalkozok képregényekkel, csak a rajzfilm érdekel. Persze ezt ne vedd sértésnek, mert elismerem, hogy a képregény az eredeti!

Darun

Link a hozzászóláshoz

Nem tudom, hogy ki hívta azt a fickót (rajdtad kívül, ha meg nem sértelek) Giantnak. A karakter kitalálója (Stan Lee mester) is a Gambit nevet adta neki. Nem tudom, hogy ki nevezte el Giant-nek, de szerintem az illető úgy hülye (mármint a képregények terén) ahogyl van. Darun kedves barátom, ki kell jelentenem, hogy egy áratalmatlan tévedés rabságába estél. Én úgy kb. 7 éve foglalkozom képregényekkel (a Marvellel kezdet) és kijelenthetem, hogy eléggé nagy jártasságal mozgok a Marvel univerzumban. De, hogy Gambit-nek legyen egy másik álneve, ami nem is igazán jelöli a képességeit (Xavier úgy adta a tagoknak a fedőnevet, hogy jellemezze a megjelenésüket és képességeik mibenlétét)? Szerintem, vagy férle hallotad, (bocsánat), vagy a német szinkron írtó rosszra sikeredett. Na a Fox Kidsről ne is beszéljünk. A nevek csak nyomokban emlékeztetnek az eredetiekre. Mi a fenének kell a Túlontúlit Másviláginak hívni? Vagy Bestiát Fenevadnak? Fenegyereket ( ez érintett a legkényesebben) Ördögfajzatnak. Nos nem akarom túlságosan ledegradálni a szinkromosokat, mert tudom milyen munka egy filmet szinkronizálni, de igazán megkérdezhették volna Harza Tomit (a Pókember levelező rovatának a szerkesztője, válaszadőja, mellesleg ő ismeri Magyarorszégon legjobban a Marvel univerzumot), hogy " Bocsánat Harza úr! Nem tudná megmondani, hogy őt, hogy hívják?" Van egy nagyon alapos gyanúm, hogy ez amiatt van, hogy nem volt elég pénz arra, hogy megfizessenek egy "szakértőt". Remélem nem sértettelek meg.

Link a hozzászóláshoz

Lord Rufus!

Te amerikából írsz hozzánk. Szeretném megkérdezni töled, hogy láttad már e a Mogtorlót (The Punisher), és ha igen milyen volt?

nos... láttam, nekem eléggé tetszett, de meg kell h mondjak valamit: kezd elegem lenni ezekből a képregény adaptációkból meg ilyesmi, amiből kaphattunk azért bőven az utóbbi időben... azért még tetszett...

Link a hozzászóláshoz

Hi!

Hát az én képregénymúltam főleg az X-man volt, meg a Pókember..azóta is szivesen olvasgatom ezeket ha a kezembe akad. :)

De volt egy pár Bobo és Góliát is :D , de a nevem nem innen van. Meg Garfield. Esetenként egy két Superman, Batman, Tumak, Niels Holgersson is. :roll: .

De mára leszűkült a Garfieldra, és a bátyám által rám hagyott Kretén gyűjteményére :lol: , bár ez már nem a képregény kategória ha jól sejtem. :roll:

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...