Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Filmek, csak óvatosan!!!! Lehet hogy lelőjük a poént!


Necromancer

Hogy tetszett a Hobbit?  

69 szavazat

  1. 1. Hogy tetszett a Hobbit?

    • Nagyon tetszett!
      38
    • A konyv jobb!
      14
    • Csak egy ujabb fantasy film...
      6
    • Nem tetszett.
      2
    • Nem fogom megnezni.
      0

Ez a szavazás le van zárva, új szavazatok már nem érkezhetnek.


Recommended Posts

No láttam a punciser, izé megtorló vagy mi a szösz.

Hát....

Voltak jó részei... kevés...

De a holtak hajnala az tetszett. Én a régi változatot nem láttam. Vannak benne röhejes részek de alapjában véve jó. Talán egy kicsi a 22 nappal későbbre hajaz.

Ma elmegyek, és megnézem a drogtanyát- no az állat lesz szerintem.

Majd beszámolok

Üdv.:

Dragon

Link a hozzászóláshoz

Csak egyet tudok érteni Daredeville. A pokember egy kifejezetten jól megkomponál mozifilm a mai tucatszarságok között. Nem csak ütömverem volt benn, hanem szól is valamiről az egész. Nem mondom, hogy művészfilm, de szerintem senki nem várja tőlle ezt. Én nem olvastam a képregényeket, és nem is az én világom, de a film nem volt rossz....

Link a hozzászóláshoz

Hát Nefadar az izlésünk nem éppen hasonló de sebaj. Én részemről inkább a művész filmeket pártolom. Ennek megfelelően szeretem, ha szól is valamiről egy film, nem csak bumm,bumm,pif,puf,stb , és nem néhány riherongy röhögcsél, és vitatja meg a szokásos tinimarhaságokat. Részmrőlén ebből már kinőttem, nem mintha benne lettem volna valaha is...

Link a hozzászóláshoz

Szerintem olvass el néhány pókembert. A régebbiekben pont ugyanez volt, csak a vágyálmot nem Mary Janek, hanem Gwennek hívták. Mellesleg ha már itt tartunk, szerintem men igazán egyezik z ízlésünk. Lehet, hogy ha a Titkos háborút megfilmesítenék az se tetszene neked, pedig egy fordulatos és csavarokban gazdag történet, de nagyon sokszor felmerültek benne a morális kérdések is.

Link a hozzászóláshoz

Nos emberek most láttam az Arthurt....

Hát nem is tudom, szerintem, egy igazán ötletes feldolgozás. Nincsen agyonnyomva a harci jelenettek őrületével. Egyszerű a sztori, de a színészek vártnál sokkal jobbat hoznak ki magukból. Ez végre egy olyan film megint amit, ha egyszer lesz házimozim (mármint lesz rá 5-6 millióm, hogy tényleg korrekt legyen) akkor megveszek DVD-n, és meg is fogom néha nézni.

Link a hozzászóláshoz
Hát nekem a Sötétség Krónikája nagyon tetszett attól függetlenül, hogy sztori az tényleg nincsen benne. De ez a második film a Rómeó és Júlia után, aminek nem hepiend a vége. :) Na ezért tetszett nagyon. :D

Ez szép hozzá állás...de a Titanic és a Moulin Rouge sem happy end...:)

Titanic: az valami nagyon nyálas izé film, nekem azért nem jön be, a Moulin Rouge-ra meg majd sort kerítek, eddig nem is hallottam felőle, de most hogy mondod, megjöt hozzá a kedvem :)

Link a hozzászóláshoz

A M.R.-t nem láttam, de nem is vonz igzán. A Titanicnak csak a vége jó (szegény calippó, vagy mifene...). Nem szeretem, ha egy film csak a költségvetésében tud nagyot felmutatni. Aki igazán jó, és egyazon kategóriáju filmre vágyik nézze meg az Óceánjáró zongoristája címü remekművet. Csak annyit róla, hogy ellehetetlenítették azt, hogy ugyanakkor kerüljön a mozikba mint a Titanic. Vajon miért??? Ha megnézed rájössz.

Egyébként kíváncsi lennék, hogy ki látta a Csokoládé című filmet, mert szerintem benne van az első 30-ban.

Link a hozzászóláshoz

lelkes olvasója lévén a topicnak hozzá is szólnék annyit, h láttam a garfield-ot, ami nem egy nagy szám, és aki ismeri egy kicsit a képregényt is annak kifejezetten csalódás - szerintem.

láttam a riddick című alkotást is, ami nekem nagyon is tetszett, habár a szotija nem volt egy nagy durranás.ellenben nagyon szépen látszódott benne a belső idő

Link a hozzászóláshoz

Nos csak egyet mondok

The shadows of the vampire

Ajánlom mindenkinek. John Malkovic, és William Dafoe (remélem jól írom) fantasztikus szereplésével.

A stori röviden:

Egy rendező egy vámpírfilmhez egy igazi Nosferatut bérel fel, és a szereplők szép lassan elkezdenek fogyni....

A fekete-fehér betétek, a karakterek alakítása (főlleg a Noszi), a szövegek egyszerűen állat. Én DVD-n néztem meg egy haveromnál. A mozik szerintem nem játszák, de biztos beszerezhető.

Link a hozzászóláshoz
A garfield-et én nagyon megakartam nézni, mert már a képregényért, meg a prajzfilm sorozatért is odavoltam...De aztán sajnos egy, két dolog miatt nem jött össze és még nem láttam....de még megy a moziban! :lol:

Ha meg akarod kímélni magad egy csalódástól, szerintem ne nézd meg. :( A képregényhez képest kicsit érdekes dolgok vannak benne, de a poént inkább nem lövöm le...

Link a hozzászóláshoz
Madovick, hogy te milyen gonosz vagy. Miért a képregény más volt? Szerintem az is színes, és egy macska a főszereplője, vagy esetleg tévednék. Bár ott nem voltak ekkorák a képek.....

Hát én csak arra gondoltam, hogy ugye a filmben Jon jóképű, a végén összejön az állatorvos Lizzel, Garfield meg megmenti Ubult és jó haverok lesznek...

Hááát... Szerintem azért ilynek nem voltak a képregényben, legalábbis szvsz. De ez csak az én véleményem, nekem nem tetszett, lehet, hogy másnak azért bejön.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...