Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Filmek, csak óvatosan!!!! Lehet hogy lelőjük a poént!


Necromancer

Hogy tetszett a Hobbit?  

69 szavazat

  1. 1. Hogy tetszett a Hobbit?

    • Nagyon tetszett!
      38
    • A konyv jobb!
      14
    • Csak egy ujabb fantasy film...
      6
    • Nem tetszett.
      2
    • Nem fogom megnezni.
      0

Ez a szavazás le van zárva, új szavazatok már nem érkezhetnek.


Recommended Posts

Most hétvégén filmmaratont tartottam. Azaz egymás után megnéztem pár filmet:

:arrow: Kung POW: Háát, hatalmas nagy ökörség. Egy igazi keleti akciófilm, nem keleti főszereplővel. Igazából nincsen storyja, de attól még hatalmas nagy film, ajánlom mindenkinek, aki szereti a vígjátékokat.

Jah, és csak nappal ajánlatos megnézni, mert nem lehet aludni a röhögéstől ;)

:arrow: Brian Élete: Aki még nem látta az vessen magára. Majdnem annyir alapmű, mint a Biblia. Még egy kis közös is van köztük ;)

:arrow: ööö, meg még méztem egykét filmet, de azokra nem emlékszem,mert ez a két film túlságosan lefárasztott :D

Link a hozzászóláshoz

nem tudok vele betelni, mármint a 2-vel. :)

Az egyik barátom azt mondta, hogy nem lehet kihagyni. Bár én nem vagyok oda a női fsz-ért de azért meg fogom nézni. Viszont kiváncsi vagyok, hogy mi a véleményetek a Kill Bill 2-ről.

Újból bebizonyítom, hogy milyen béna vagyok.....lehetett volna rá lehetőségem, mert meg volt itthon, de nem éltem vele. Nem tudom, hogy csak én vagyok e ilyen lusta, meg béna, vagy ....vagy nincs. De nekem a Kill Bill1 nagyon tetszett....voltak benne érdekes dolgok, de jó volt.

Személy szerint én a Shrek-et láttam utoljára.....és már vagy 6. alkalommal. :lol:

Link a hozzászóláshoz
hmm... shrek 1 és 2 örök favorite dolgok, elég jól kiparodizáltak mindent... de ne feledjük azért a Horrorra Akadva (Scary Movie) 3 részét sem, azok sem voltak semmik:)

na meg persze a Passion of the Christ az még, ami nekem nagyon tetszett, s nagyon megfogott... vajon miért...

Jaja....de azt hozzáteszem, hogy van egy kis minőségbeli külömbség az első és a másodki rész között....

A Passióról ne beszéljünk...nekem nem ment a végigi nézése....a téma elég érzékenyen érint, úgyhogy én inkább hagytam az egészet.

Link a hozzászóláshoz

Passió

No még csak az kéne. Nem igazán foglalakoztat egy "második Titanic". Õszintén szólva én betiltanám az összes ehhez hasonlót. A vallásokkal együt. Aki a gazdasági életben mozog az tudja.

Vallás=Papok,Hittérítők,Hívők,stb.=Hatalom=Pénz=Gazdasádi hatalom= Totális hatalmi törekvés.

Csak érdekességként írom lehet, hogy nem tudjátok a New Yorki tőzsdén forgó milliárdok 20%-ban a különböző vallási csoportok kezében vannak. A legmulattságosabb, hogy a "római pápa" a legnagyobb befektető (2,5 -%-al)

Bocsi, ha valakit megsértenék.

Link a hozzászóláshoz
Hát Nefadar az izlésünk nem éppen hasonló de sebaj. Én részemről inkább a művész filmeket pártolom...

én is szeretem a művészfilmeket...

Artur: érdekes volt, főeleg azok után. hogy olvastam méár korábban egy 13. századi arturos mű fordítását... Lancelot helyes volt :wink: A film tetszett, bár mást vártam

Hellboy: háátt, néhány helyen jót lehet rajta röhögni

The Gathering - tegnap volt este 9től a HBO-n nagyon misztikus film! miondenki nézze meg!

Link a hozzászóláshoz

A Scooby Doo 2 sem volt egy rossz film, nemreg lattam. Latta valaki a Fekete Lovagot (Black Knight)? Az is egy vicces film volt, sokszor megneztem. Egy masik film, ami meg tetszik az a Valami Amerika. A Ratrace cimu film is nagyon vicces volt, es bar en regen lattam, eleg jol emlekszem ra. Ha valaki nem latta ezek filmek egyiket, akkor annak ajanlom, hogy nezze meg.

Link a hozzászóláshoz
nos, végre kivettem videón a Freddy vs. Jasont...

azt hiszem, hogy a film a horror azon részébe tartozik, amikor nem fél az ember, hanem csak elszörnyed, hogy milyen véres...

azért érdemes volt megnézni

Nem, nem hiszem el...tényleg egy pancser vagyok, ez a film is megvolt, de ezt se néztem meg. nem baj. maga a Janson-os trilógiát viszont láttam. Bár régi film és nagyon szeretem annak ellenére, hogy nem valami rémisztő. Na jó 12 évesen, vagy még annyi se voltam láttam az első részt és annál egy kicsit paráztam...de egyébként a new Yorkos az nem volt valami nagy durranás. de jó volt, de nem az a ,,húúúú de félek" film.

És miről szól, ha szabad kérdeznem???

Link a hozzászóláshoz

noshát, én ezekben a napokban leginkább 3 filmet néztem...

1) jó öreg klsszikus, a Tűzszekerek (Chariots of Fire) amit már csak a zenéje miatt is érdemes megnézni (Vangelis)

2) 2000-es film, a Hazafi (The Patriot) Mel Gibsonnal, szvsz ismét csak egy nem rossz film, van rajta mit elcsodálkozni

3) 2003-as film asszem, a Hideg Hegy (Cold Mountain) egy amerikai polgárháborús film, s igazán van azon is mit nézni, bár kicsit lehetett volna jobb is... a Glory többször jobb annál, bár az más téma...

nah, csak ennyi voltam, majd jön valamikor 1 mozi, (talán) és akkor lesz mit beszámolni

Link a hozzászóláshoz
ma látttam a terminál c filmet, és nekem nagyon teccet, végre egy jó film, számomra, igaz nekem majdnem minden film jó:D de a termninálban Tom Hanks alakít egy hatalmasat, Cathrine Zeta-Jones-sal, és valami fergetegesen nag, jó poénok, van story, szóval mindenkinek ajánlani tudom 8)

Nekem is tetszett a Terminál. Szerintem Tom Hanks ismét bebizonyítja, hogy képes egyedül is lekötni afigyelmet, de C Z-J alakítása szerintem nagyon gyenge volt, nagyon túljátszotta a szerepét.

Összességében érdemes volt megnézni.

SAS

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...