Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Filmek, csak óvatosan!!!! Lehet hogy lelőjük a poént!


Necromancer

Hogy tetszett a Hobbit?  

69 szavazat

  1. 1. Hogy tetszett a Hobbit?

    • Nagyon tetszett!
      38
    • A konyv jobb!
      14
    • Csak egy ujabb fantasy film...
      6
    • Nem tetszett.
      2
    • Nem fogom megnezni.
      0

Ez a szavazás le van zárva, új szavazatok már nem érkezhetnek.


Recommended Posts

Hmm.... Idegen, kis lények? Magyarul? :P

Hmm.... Az utolsó rész amire emlékszem, hogy a Twi'lek kiscsajszi előreküldi a jediket, akik meghalnak. Anakin meg felszabadítja azokat a Patkányembereket, vagy miket ^^

(Lehet hogy kihagytam volna az utolsó 2 részt??? Mintha valami hibát írt volna ki a playerem és lehet elnapoltam akkor, hajnal 4kor a filmnézést.... Hmm...) Majd megnézem.

komolyan, elsőre én sem értettem, de utána

"Elrontottad a teszetet...."

"Ezt meg kell beszélni"

haláli :lol:

A szinkron valóban katsztrófa lett :cry:

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Ha már filmek... nekem ez a SW sorozat kimarad az életemből.

Táltos: én már lemaradtam pár Inuyasha részről, de az eddígi legbrutálabb az a múlt hét vasárnapi volt, mert ott olyan "szépen" bevágták a filmet, hogy semmit nem értettem. Ennyit az RTL-ről! :evil:

Egyébként Dexter lab. RULEZ! Én még az eredeti angol CN-ös részeket láttam, ergó angol volt. A szerepjátékos részt én is láttam kétszer, nagyon alázott!!! :-D

d3st: én eddíg a mangáról sok jót hallottam. Ninja Scroll??? Ajánlanám szíves figyelmedbe! (két VI-s hsz között elég jó időkitöltő!)

Nef: nem nevetlek ki, drága mortelem! Távol áljon tőlem. Nekem eléggé felemás a hozzáálásom ehhez az Ani-hoz. Én egy agyatlan nyálgépnek tartom, talán azért, mert hajaz rám. Vader viszont mindíg is kedvenc volt. Engem valahogy nem az rázott meg, hogy lemészárolta a srácokat, azt még el is vártam tőle. Én akkor haltam be, mikor a végén kiderült, hogy tulajdonképpen megölte Padmét. Ezek után meg nyugodtan lehet engem szívtelen akárminek hívni. Én már vártam, hogy sith lovag legyen belőle. Aki hüle, hajjon meg!

d3st: itt említeném meg, hogy a manga nem egyenlő az anime-vel! A DB tényleg nem volt túl igényes, sőt! Néha már kimondottan uncsi/fárasztó volt. Én a német RTL 2-n még láttam pár Cell-es részt, de aztán lemondtuk a kábeltévét. Az Inuyasha egyébként az RTL-en is megy, vasárnap délelőtt kb. negyd tíztől. Nekünk nincs A+...

Visszatérve a SW3-ra... Segitta: valóban, az a két mondat sokat elárult. Ez nekem is kellemes csalódás volt, mert én sajnos most először láttam úgy mozifilmet, hogy nem csak magát a képet láttam, hanem azt is, ahogy készült. Például amikor Windu le akarta tartóztatni a szenátort, Anakin meg az üres terembe várt és nézte a... semmit, hiszen tudjuk, hogy ott csak kék háttér van. És nekem ez a film közbe is nagyon lejött. Ezen kívül még mindíg erőltetettnek találom a párbeszédek jelentős hányadát. De Anakinnak az a vallomása...

Pred: kösz hogy ezt bevágtad, bár meg kell jegyeznem hogy én most olvastam először, a véleményem tehát nem onnan nyúltam!!

Nálunk csak szinkronnal van, és a feliratossat egyébként sem néztem volna meg, mert vagy olvasok vagy nézek, az angol tudásom viszont zéró. De DVD-n lehet hogy megnézem angolul, felirat nélkül, ha már kívülről tudom a szövegét. Ja, és "Order: 66!"

Link a hozzászóláshoz
Egyébként Dexter lab. RULEZ! Én még az eredeti angol CN-ös részeket láttam, ergó angol volt. A szerepjátékos részt én is láttam kétszer, nagyon alázott!!! :-D

Láttam régen, akkor is tettszett az a rész. De láttam pár hónapja megint, akkor mégjobban tetszett ^^ Nem is tudom miért.. nem is tudom.. kemmény. de most komolyan: lehet hogy Tartakovsky szerepjátékos? 8)

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

Nálam utóbbi időben megint Anime rulz és Stargate összes főleg az Atlantisz első season, mindenki nézegesse őket, mert nagyon jó

DexterÛ: én sosem rajongtam érte, öcsém szerette

Inuyasha: fantasztikus

Slayers, a kis...: mindenki nézze, és garantáltan jó kedve lesz és a földön fog fetrengeni a röhögéstől már az első perc után :lol:

Link a hozzászóláshoz

Hehe... Hát igen... A Stargate..... Legkirályabb ;)

Szerény személyem már többször látta az egész sorozatot, kivéve a 8. évadot, ami csak egyszer, az Atlantis szintén a toppon van. Csak úgy érzem mostanában kicsit elszálltak a tudományos fantasztikum felől a fantasztikum irányába, de azért még így sem mondom, hogy rossz.

Mo.n most fogják ki adni elvileg őket DVDre. Hát nem tudom.... A magyar szinkron egészen a szinkronváltásokig jó. O'neil pld az első pár évadban egyszerűen szinte tökéletes szinkront kap, de később egy *brrr* egyátalán nem odaillőt. Ugyanez elmondható a karakterek zöméről... Na és a goauld meg az asgard szinkronok... Elég nevetségesek... Azt mondom, hogy még egy példa ahol a szinkron sokat csökkent az élvezhetőségen az eredeti hanghoz képest.

Link a hozzászóláshoz

d3st: egyetértek, én most angolul magyar felirttal. a szinkronokat én sem szerettem, szinte már semmit sem vagyok képes megnézni szinkronnal, mert katasztrófák az eredetihez képest :( jaja a goauld meg az asgard szinkronoktól mindig is kiakadtam :wink: most írok egy Atlantiszos fanfictiont, fent van itt is a Különféle irodalmi művek alatt, ha gondolod olvasd el :)

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Megnéztem a Chihirot, mert nem volt más választásom. Az elején még tüntetőleg nem néztem, aztán rájöttem, hogy még több mint egy óra múlva megy a vonat és így bekapcsolódtam. Először is ledöbbentem a többiek beszólásain, mert nagyon sértőnek éreztem őket, még akkor is, ha csak poénnak szánták őket. Mert nekem valahogy máshogy jött át az egész, mint nekik. Szörnyű volt. Ott volt pl. az a szellem, aki az elején a hídon állt, aztán a lány beengedte. Senki nem értette meg őt, azt hiszem csak én éreztem át a szereplő tragikumát. Mert hiába igyekezett a lány kedvében járni, az mindíg faképnél hagyta. Persze jó volt a mangasrác is, de azért az árnyék még is csak... EH! És sok fájdalmas emléket is előhozott. És persze nem értünk a végére, mert nekem indult a vonatom, a többiek meg mentek SW-t nézni. Ilyen az élet. Nef: ne szóld le a Dextert! Legjobb!!

Darun

Link a hozzászóláshoz

Ahoy,

Chihiro: nagyon ott van. 3x láttam moziban és emiatt buktam majdnem matekból anno! Aztán a kazettát rongyosra néztük és végül most DVD-n is megvan. (igen jól bírja :wink: )

Dexter: ki szólná le a legkomolyabb rajzfilmet ami jelezném egyben a leghosszabb ideje futó műsör a Cartoon Networkon (leszámítva a lassan idegösszeomlás szélére sodró tapsi-hapsit és a lassan idegőrlő Tom és Jerryt, ami tetszett de mostmár sok)

Episode 3: eddig sajnos csak 2x láttam moziban, de most DVD-n is jól oszt. Egyedül a végén sírtam el magamat (nem mert szomorú volt hanem mert azok a rohadt kék fénykardok egyfolytában teljes vászonszélességgel villóztak és prögtek a sötét háttér előtt).

Viszont nálam a jelenlegi csúcsrajzfilm a Super Dodge. Azon egyszerűen nem bírok nem röhögni (pl. mikor ellopja Tom Jones hangját)

És végül: az elmúlt hetekben a közel 20 éves Robotzsaru filmek bebizonyították hogy még mindig ők a cyberpunk filmek koronázatlan királyai.

Link a hozzászóláshoz

Hali!

Nos megnéztem a Sin Cityt. Tetszett. Nagyon. Nem akarom ragozni, meg kell nézni. Biztos vagyok benne hogy lesz akinek nem tetszik de ízlések és pofonok.

Én a robot. Most jutottam el odáig hogy megnézzem, de nagyon bejött. Úgyhogy megnéztem mégegyszer. És ha nem vitték volna haza a gépemet ma is megnéztem volna megint. :D

Én, Pán Péter. nos először nem akartam megnézni, de megérte. Igaz kicsit érzelgős film, de megérte. Több szempontból is. Először is Jhonny Deepp 8) . Na jó tudom tudom, de nem tehetek róla szerintem akkor is jó színész. Az utolsó fél órát végigbőgtem persze, dehát ilyen is kell. (ja és igaz történet alapján készült, persze kérdés mennyi volt az igaz és mennyit szőttek hozzá)

És végezetül végre megszereztem a Brian életét is úgyhogy kedvemre nézegethetem egész nyáron. :lol:

Ti hogy álltok Monthy Pythonékkal?

Ui.: Chihirot láttam vagy 3X és nagyon tetszik.

Link a hozzászóláshoz

Pokolfajzat rulez :)

Tetszik benne a hős harcos kezelés, a történet ugyan nem kiforrott, de igen jól ellensúlyozták a karakterek kidolgozottságával és a poénokkal.

És érdemes ugyancsak egyszer végignézni, márcak azért is, hogy megtudjátok, mitől lesz szegény hősünknek a legvégén izomláza holnapra :)

Link a hozzászóláshoz

Hali mindenki.

A Stargate téleg igen jó a tv-be nézem és ha igaz nyárra meglesz az öszes évad. De most a Babilon 5-öt nézem ebböl is megvan mind az 5 évad. Igen tetszik érdekes ahogy az emberiséget felvonultatja a fejlett világok között malyd az egyik legfejletteb lesz a végére. És valmi hasonlóság is van a magusal Mimbari=Elf meg kis apróságok. nem tom ki szokta nézni vagy nézte de szerintem érdekes. érdemes idöt szánni rá.:)

By:LcF

Link a hozzászóláshoz

Az Atlantisnak még csak az első seasonja ment le a TVben (folytatás: Júli 15 ;)) És már rég láttam mindet, többször is! :D

Babylon öt tényleg jó, majd valamikor azt is végignézem ;)

Elvileg 2005 őszére lesz majd StarGate - Alliance is, ami egy PCs játék lesz, fincsi cooperative móddal és érdekes singleplayerrel, szóval tessék csak! ;)

Link a hozzászóláshoz

Kedves Nefi

Ok Szivesen elviszem neked jó winyón vagy cd vigyem? És van egy extra évadd is amit tv-ben még saha sem nyomtak. Ez a legelsö It nem John Sheridan a kapitány hanem David Sinclair. Itt alakul ki minden a fö elözmények csodálom hogy ezt nem adták le. Ez az egy évadd feliratos a többi mind szinkronos :)

Link a hozzászóláshoz

Oh, ez igen érdekesen hangzik, kár, hogy nem Sheri marad a kapitány, imádtam, de sebaj, kiváncsian várom majd :wink:

Seaquest: megvan valakinek mind a három season, vagy ha bármennyi az is jó, imádtam. Itt megkell jegyeznem, hogy Jonathan Brandis aki mint tudjuk Lucas Wolenczak-ot (tuti, hogy elírtam, sebaj) játszotta, tavaly év elején öngyilkos lett...

Link a hozzászóláshoz

Hmm... Fordot kiírják a storyból? Biztosan nem! :P És mi ez az előzmény előzményés dolog? Ez engem is érdekelne :P PMben légyszi fejtsd ki, kösz :P

Atlantisnak a bevezető képsora sokkal fílingesebb szerintem, míg az Sg1es bevezető témák inkább olyan klasszikusak SGs körökben ;) ha értitek mire gondolok. De egyébként... hát nem is tudom... mind a 2 sorozatban vannak elég rossz, sőt egy két szánalmas rész is :P DE összeségében, a legkirályabb ;)

Link a hozzászóláshoz
Üdv!

Sin City /eng/: Igényes alkotás, a cselekménybonyolítás kicsit kaotikus, de érthető. Van néhány igen kifinomult halál benne. Színek érdekesek. Néhány jó poén. Összeségében egyszer érdemes megnézni, ámbár több időt szakítani rá nem.

üdv:

Üdvözlet!

Véletlen erre jártam! :lol: És megtaláltam ezt a gyöngyszemet. Ezt csak az érti aki a hejemben van, ugyan is az elmult három hét alatt én 9* néztem meg Robert Rodrigez eme remek alkotását! No és persze ez nem volt elég, tegnap tizedszerre végre moziban is megnézhettem! :wink:

Szeretem a filmeket, és nem tulzok ha azt mondom a legtöbszőr kritikus szemmel nézem végig őket. Ez nem csak szöveg, DVD újságok, kritikák tucatjait halmozom fel a filmekről. És minden hónapban imátkozok, hogy a Sin Cityhez, Hannibálhoz, Farkasok szövetségéhez, Gyűrűk Urához, Equilibriumhoz, Bed Boys2-höz, Megszólít az éjszakához, Pillangóefektushoz és ezekhez hasonló dolgok jelenjenek meg a Mozikban. Ebből is látszik, hogy több kategoriát szeretek, de csak a legjobbakat vagyok hajlandó többszőr is megnézni.

A Sin Cityben még 10. alkalommal sem láttam kivetni valót, és rossz előérzeteim ellenére a szinkron is tetszett. Ezért kénytelen vagyok meghazudtolni Antailt. Ha valaki teheti az nézze meg többszőr is. Nekem még mindig okozott újdonságot, néhány nagyon aprócska részlet, és még mindig nem untam :!: :lol: 8)

Link a hozzászóláshoz

Üdvözletem!

Jártamban-keltemben erre tévedtem, így most idevetem tömören pár rímetlen sorban a véleményem :D.... ugyanis mostanság rákattantam a mozira.tehát a termés:

nem rég (pár napja) láttam a Madagaszkárt; über király, nagyon bejön, hatalmas poénok, iszonyat viccek és a pingvinek a legnagyobb császárok benne.

Sn City: félelmetes látványorgia, egyszerűen hihetetlen hangulatot ad a filmnek ez a fekete-fehér és helyenkét 1-2 szín.A minimális logikai csavar benne pont jó. Kissé durva és annyi vér folyik benne amennyiben kényelmesen megfordul 3 tengeralattjáró is (tehát túl sok ;):D)... de amúgy nekem nagyon tetszett a film.

Galaxis Utikalauz Stopposoknak: hááát hmm érdekes.Természetesen nem lehet elvárni, h ugyanolyan legyen mint a könyv de azért eléggé sikerült megcsinálni (belevinni) benne a könyv hangulatát, megfogni a lényegét.Nagyon eltalálták az alkotók, habár jó pár (sztem) plussz részlet volt a filmben ami a könyvben nem volt és fordítva...kiváncsian várom lesz-e fojtatása.

B13 - bűnös negyed: hát meg kell h mondjam h már a bemutató alapján is vártam vmit a filmtől de nem ennyit.Nagyon király. Igaz akinek nem jön be a luc besson féle mozik, azok meg ne nézzék mert tele van ugrálós, látványos, futásos meneküléssel lövöldözéssel és verekedéssel.De pont ezért is, és nem a "hatalmas és iszonyat csavaros" sztorijáért szeressük ... ;D már aki :D

volt szó itt az SGről is hát egen... nem hittem volmna h ennyi sg fan van ilyen "közel" a környékemen :D ennek kifejezetten örülök, ugyanis az eleddig készült filmsorozatok közül szerintem messze a legnagyobb, legösszetettebb, leglegleg...:D stb. mind látványban, mind szereplőkben, mind a sztoriban, midnig jó, szinte mindig van vmi újdonság vmi váratlan vmi teljesen új fordulat/új mommentum.

Tud vki vmit a nagy filmről?Úgyértem mai majd lesz vmikor?!?

Volt itt említve vmi más elsö season az atlantisról -ezt elmagyarázná majd nekem vki, h mi van vele, vagy mi az???

röviden s tömören ennyi, üdv maradok továbbra az ki vagyok...

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...