Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Nyári Tábor 2011. július 6-10. Selyp


Szeretnéd, ha lenne lehetőség UTK szerint játszani?  

48 szavazat

  1. 1. Szeretnéd, ha lenne lehetÅ?ség UTK szerint játszani?



Recommended Posts

Tessék. MS Paint garantált minőség :mrgreen:

Áááááááá! Nem bírom lementeni a képet, mert olyan kicsi, hogy ilyen kézremegéssel nem tudok rájobbkattintani. Még szerencse, hogy az oldal forrásából ki tudom szedni a linket.

Lehet, hogy Dekker túlvállalta magát, az 1x1es lehet célszerűbb lenne neki ;)

Jól van, most vérig sértettél, de bebizonyítom, hogy nincs igazad! Tetra! Kérek egy 3*3-asat, és azt bemagolom a táborra!

Link a hozzászóláshoz
?Ööö... én csak úgy nagy általánosságban érdeklődnék, hogy mi a helyzet azokkal, akik még nem rendeződtek csapatba és nincsenek kiírva a csapatok közé? Lassan leadási határidő... hogy lesz belőle így csapat előtöri? ;)

Azokat bizony hamarosan összerendezem egy csapatba, csapatelőtörit és bélyegeket a tarkójukra pedig a lehendő kalandmesterüktől kapnak.

Z

Link a hozzászóláshoz

Antail: lenne még egy felkérés, ha megoldható... eddig is volt emlékeim szerint statisztika, hogy milyen fajok, milyen kasztok kerülnek/kerültek terítékre a Táborban, volt-e váltott/ikerkasztos karakter, stb. A kérdésem az, hogy kitennéd majd ezt, ha beérkezett az összes karakter? Gondolom nem csak engem érdekel majd... :)

Link a hozzászóláshoz

Ha már a múltkor is olyan hamar a seggem alá lett tolva minden, abban reménykedem, hogy most is tudtok segíteni...

Elektronikus formában elérhető TITKOS FÓLIÁNSRA, vagy MÁSODIK TÖRVÉNYKÖNYV/HARCOSOK BARBÁROK GLADIÁTOROKRA lenne szükségem, mert kéne a karakterem sürgős megalkotásához. Volt ugyan egy szép példányom, de sajnos az egyik táborban valaki más is úgy gondolta róla, hogy szép. :siros:

Szóval rövidtávon mindenképp elektronikusan kéne, de hosszú távon még jobb lenne, ha valaki tudna egy jó tippet, hogy hol/ kitől tudnám beszerezni szék téglalap alakú könyv formájában. Gugliztam már ezerrel, de úgy tűnik ehhez kevés vagyok. Az az illető is írhat, aki magára ismert a titkos fóliánsom jogtalan birtoklójában, ígérem, hogy ha visszaadja + meghív egy sörre, akkor nincs harag. :pajti:

Ezer hála!

Link a hozzászóláshoz
Ha már a múltkor is olyan hamar a seggem alá lett tolva minden, abban reménykedem, hogy most is tudtok segíteni...

Elektronikus formában elérhető TITKOS FÓLIÁNSRA, vagy MÁSODIK TÖRVÉNYKÖNYV/HARCOSOK BARBÁROK GLADIÁTOROKRA lenne szükségem, mert kéne a karakterem sürgős megalkotásához. Volt ugyan egy szép példányom, de sajnos az egyik táborban valaki más is úgy gondolta róla, hogy szép. :siros:

Szóval rövidtávon mindenképp elektronikusan kéne, de hosszú távon még jobb lenne, ha valaki tudna egy jó tippet, hogy hol/ kitől tudnám beszerezni szék téglalap alakú könyv formájában. Gugliztam már ezerrel, de úgy tűnik ehhez kevés vagyok. Az az illető is írhat, aki magára ismert a titkos fóliánsom jogtalan birtoklójában, ígérem, hogy ha visszaadja + meghív egy sörre, akkor nincs harag. :pajti:

Ezer hála!

Ha dobsz MSN elérhetőséget, megbeszélhetjük. :)

Link a hozzászóláshoz
Ha nem sikerülne amit Dealon megadott, akkor szólj :)

D A E L O N

folyton felcseréled a két betűt az elejében :siros:

Jajajajajajjajajjajajjajajajjajaajj, szegény fejem :( Ezer bocsánat :( Mentségemül szolgálna, hogy a saját nevemben is folyamatosan felcserélem a nap végén már? Szöges korbáccsal fogom csapkodni a talpam estére, ígérem.. :sry:

Link a hozzászóláshoz

Köszönöm a linket Daelon, sokat segítettél!

Daelon és Catsmile megosztva kapják az első helyet nem tudtam eldönteni melyikük volt a gyorsabb, Felon pedig bármennyire jóidulatú volt, pár szegmenssel elkésett, így neki csak a csoki-morzsák maradnak az üres túrórudis-papír sarkából :(

A díjakat a táborban lehet átvenni (amennyiben jöttök) cseppet sem szerény személyemtől (aki nem ismerne meg élőben, csak keresse a világ minden bizonnyal legjobb színészét) 8)

kis segítség: http://www.google.hu/search?q=Alec+bald ... 80&bih=656

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...