Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Nyári Tábor 2011. július 6-10. Selyp


Szeretnéd, ha lenne lehetőség UTK szerint játszani?  

48 szavazat

  1. 1. Szeretnéd, ha lenne lehetÅ?ség UTK szerint játszani?



Recommended Posts

[color=]hmmm kiegyenlítős foci, beerpong, és alcohopoly...

ezeken kívül még van csomó minden vetélkedő de pl a fejen állva focizás közben iq tesztet írni - mint versenyszám sem hangzik rosszul, egy hangulatos kombinációjaként az előttem hozzászólóktól...

de pl az üres sörös dobozokból várépítés versenye - és lehetnének egyéb közösségépítő mókák is...

de pl idénre jó lenne összerakni ténylegesen egy tábortűzzel egybekötött hússütögetést... is

5let sok van meg kell szervezni, és méghozzá úgy, h legyen rá ember legyen rá szervezés - legyen belső kommunikáció :)

Link a hozzászóláshoz

Üdv Mindenki,

Csak jelezni szeretném, hogy élek és készülök a nyári táborra a hétvégi teázáson megbeszéljük, hogy játékosként vagy ismét mesélőként erősítsem a csapatot:) És megpróbálom a lázamat idén nyáron itthon hagyni:) És átnézem a fórumot is lassan, hogy mikről maradtam le az utóbbi 1-2 hónapban:)

Üdv,

Weilon

Link a hozzászóláshoz
Üdv Mindenki,

Csak jelezni szeretném, hogy élek és készülök a nyári táborra a hétvégi teázáson megbeszéljük, hogy játékosként vagy ismét mesélőként erősítsem a csapatot:) És megpróbálom a lázamat idén nyáron itthon hagyni:) És átnézem a fórumot is lassan, hogy mikről maradtam le az utóbbi 1-2 hónapban:)

Üdv,

Weilon

:)

Van pótolni való. ;)

Reméljük idén nem betegen fogsz betoppani NyT-re, de ,,biztos ami biztos" alapon készülök hagymahéjjal. :) Hagymatea mézzel... Csodálatos dolgokra képes. :)

Link a hozzászóláshoz

Üdvicsek!

Szóval kostolgatom az UTK-t mint mesélő, és meg kell mondjam, abszolút játékos függő, hogy milyen party lesz belőle. Mert hogy szerintem össze se lehet hasonlítani az ETK-val meg az UT-vel rendesen.

Egy biztos, aki a "régi" rendszerek diszciplínáihoz és mágiarendszeréhez szokott, annak igencsak újra kell tanulnia. Mesélőként meg a harcrendszert kell nagyon átnézni, figyelembe venni és betartatni.

Részemről talán azért mesélném szívesebben az UTK-ban a modult - már ha egyáltalán megyek és véletlenül megint kellene mesélő - mert a karakterek még véletlenül sem lennének egyenrangúak az NJK-kal, azaz vagy táposabbak, vagy selejtek bármiféle kidolgozott NJK-khoz képest. Így csakis a szerepjáték számíthat, NEM a harc vagy a képzettség és képességhasználat. :)

Link a hozzászóláshoz

Gondolkodtam kicsit. A Paranoia sikerén felbuzdulva meg lehetne próbálkozni egy Kobolds Ate My Baby! (Koboldok megették a gyerekem!) játékkal - persze kicsit magusosítva, hogy jobban érthető legyen. Ötletnek most itt hagyom, nyár előtt még beszélhetünk róla. Aki a D&D-t ismeri, az tudja, hogy a leggyengébb szörny a kobold, amit első szinten is tucatjával ölt a parti. Nos, ebben a játékban őket kell alakítanunk... Magus-ban ez inkább a goblinra jellemző (a koboldok statjai durvák), szóval szép zöld goblinokkal indulhatna a kaland. :mrgreen:

Gondolkodtam egy Castle Falkenstein-en is, de az komoly játék, nem tudom mennyire működne éjjeli mesének (alternatív 19. század, mágiával, kockák helyett kártyahasználattal).

Link a hozzászóláshoz

:) Milyen az a jobban ott? :D

Én alaptartozék vok az ilyen játékokon (igen, hatnak rám az EGOk :P ), de azért jelzem, hogy énisénisénis akarok :)

No és a koboldos elég örült ahhoz, hogy az arasson tetszést nálam, uh röpke voks arra :)

Ezen kívül pedig ugye rávesszük Hullát egy Eartdawn-ra?

U.i.: Sajna telefonról nyomulok, és nincs hosszú némely betűböl. <--- pl ebböl. Gáz ha magam is lektorálom?:)

Link a hozzászóláshoz
Örömmel részt vennék én is, ha nem lettem "problémás személy"-ként taggelve :P

Nyugi, ezért vagyunk itt mi, a problémamegoldók. 8) Meg leszel oldva. A Computer a barátod.

addig még alszom párat, így lehet h egy Marvel mese belefér majd a kedvembe egy este... de ezt senki se vegye ígéretnek :)

Ez is érdekesen hangzik... vállalkozni csakis az idő miatt egyelőre nem merek. :)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...