Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Nyári Tábor 2013. július 3-7. - Gyömrő


Recommended Posts

Bár idén a tábor időpontja miatt, miatt idén nem tudok lejutni a táborba, de azért bepofátlankodok ide. Az elmúlt évekbe hagyománnyá vált, hogy a tábori karakterekről készítenek egy összegzőt. Tudom, hogy ez idén háromszoros munka, hiszen dupla annyi karakter készült el, és ezen felül összesítésben is mutatni kéne jk-njk karaktereket, de azért merem remélni, hogy ez a jó szokása töretlen marad a km csapatnak.

Mindenkinek jó táborozást ! :)

Link a hozzászóláshoz
Nem mondjátok, hogy már csak 22-t kell aludni.. :D

Venes, lesz idén is süti? :P Áh, nem, nem volt célzás, nehogy annak vedd :)

Amúgy.. valaki elárulhatná már nekem, hogy 2006ban kitől kaptam ajándékba a sámánbotot.. :roll:

Neeem, semmiképp se csinálok sütit. Nem szoktam, most se fogok. :)

Milyen sámánbot? Hogy néz ki? (Képeken vissza lehet kutatni esetleg.)

Link a hozzászóláshoz

Hát jó, de KI volt az a sámán? :) Van rólunk (bot és én) kép (pedig én aktívan bújtam pl MG elől is a fényképelési folyamatokat megelőzendő), asszem Tybycsoky követte el.. máig nem értem mé' nem csaptam hókon azzal a bottal cserébe, ha már ott volt a kezemben. :) De hogy ki volt az eredeti gazdája, azt nem tudom.. :( Egyébként ez azóta is folyamatosan lelki sérüléseket okoz, úgyhogy jó lenne megfejteni, különben nagyon mélyen fogom végezni abban a bizonyos pokolban, ha tovább bomlik a mentálishigiénés egységem emiatt. :P Ja és azt már el se merem mondani, csak kétfülközt, hogy elhagytam belőle a kék követ.. valahol úton Zala felé..

MG.. cipőtalpat hozol, vagy fűrészpor-kockát? :) Tudod, hogy mely sütimódozattal lógsz még Venesnek és nekem.. igaz? :) No hát arra még feküdj rá :)

Link a hozzászóláshoz
Hát jó, de KI volt az a sámán? :) Van rólunk (bot és én) kép (pedig én aktívan bújtam pl MG elől is a fényképelési folyamatokat megelőzendő), asszem Tybycsoky követte el.. máig nem értem mé' nem csaptam hókon azzal a bottal cserébe, ha már ott volt a kezemben. :) De hogy ki volt az eredeti gazdája, azt nem tudom.. :( Egyébként ez azóta is folyamatosan lelki sérüléseket okoz, úgyhogy jó lenne megfejteni, különben nagyon mélyen fogom végezni abban a bizonyos pokolban, ha tovább bomlik a mentálishigiénés egységem emiatt. :P Ja és azt már el se merem mondani, csak kétfülközt, hogy elhagytam belőle a kék követ.. valahol úton Zala felé..

MG.. cipőtalpat hozol, vagy fűrészpor-kockát? :) Tudod, hogy mely sütimódozattal lógsz még Venesnek és nekem.. igaz? :) No hát arra még feküdj rá :)

Az is jó, ha leírod, hogy néz ki, bármilyen ismertető segít. Szeretek ,,nyomozni". 5 bot volt abban a táborban. Az enyém otthon csücsül Kecskeméten, ergo az kilőve. (Azt hiszem még volt egy, de arról nincs képem és a gazdájáról se (akkor egyszer volt táborban), csak az emlékeimben ,,él" valami kép...)

Lehet több varázsló/sámán is volt, de nekem csak egy mappányi 2006 NyT-s képem van. :S :(

Link a hozzászóláshoz

Áááh, bocsánat, hogy nem szóltam róla, de nem akartam továbbra is magammal elárasztani ezt a topic-ot.. :S Szóval örömmel jelenthetem be ("Figyelsz? Figyelj! Figyelsz? Figyelj! Apa most elmondja a mágnest." ): Frosty megoldotta a problémát, így újabb okot kell keresnem, ha a mentálhigiénés állapotom bomlásnak indul, és magyarázatot akarok rá adni.. :D Szóval már tudom a nevét a bot ajándékozójának. :)

Majd kitalálom, hogy mit nyomozz le, hogy ne vegyem el tőled az örömet :)

Valaki hozna táborba Sötét nagyurat? Olyan régen játszottunk már olyat.. o.O

Link a hozzászóláshoz

Jól van... Hát kudarcot vallottam. Végignéztem a képeket, de csak a te kezedben láttam azt a botot és feladtam. Nem vagyok jó nyomozó. :S Azért jöhet a következő küldetés. :)

Igen, hozzatok társasokat... :) Bár én a Sötét Nagyurat nem szeretem, csak nézni. Nagyon béna vagyok abban a játékban. :) (Lehet pont ezt jó velem olyat játszani. :) Bár már csak a szabályai is derengnek.)

Link a hozzászóláshoz
×
×
  • Új...