Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Szeretném a ti segítségeteket kérni valakinek a megtalálásában.A neve Pet?fi Zoltán,bejelentkezni régebben a Ranagol nevet használta.Kérésemmel azért fordulok hozzátok,mert sokat forog szerepjátékosok körében.Kérlek titeket,ha tudtok róla üzenjetek a:zsebéné magdi@mizo.hu címre.

Link a hozzászóláshoz
Szeretném a ti segítségeteket kérni valakinek a megtalálásában.A neve Pet?fi Zoltán,bejelentkezni régebben a Ranagol nevet használta.Kérésemmel azért fordulok hozzátok,mert sokat forog szerepjátékosok körében.Kérlek titeket,ha tudtok róla üzenjetek a:zsebéné magdi@mizo.hu címre.

Kedves Brigi!

Én nemrég csináltam egy Pet?fi Zoltánnak névjegykártyát! ? egy grafikai reklám cégnél dolgozik.

M

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Olvasgattam az alapkönyvet és szerintem az Aquril nyílpuska el van írva.... a sebzése nagyon kicsi...nem arányos az árral.... parittyával is akkorát lehet ütni....nem? 1k5 talán?

ti nem fedeztétek még fel?

Vagy ha ez reális érték, magyarázzátok el miért, mert én ezt nem értem... :oops:

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Manndil: az aquir nyilpuska ára (asszem 1000arany) nem elírás. Azért kerül ilyen sokba, mert: "kicsit" nehéz hozzájutni, és mert az aquirok kezében halálos fegyver. A bestiárium 4.kiadásában benne van a sötét elf leírásánál, hogy sikeres sebzés után az áldozat köteles egészségpróbát tenni (ha jól emléxem -6 módosítóval) és ha elvéti, akkor meghal. Remélem tudtam segíteni.

Darun, az Embervadász Klán fegyverszakért?je

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...