Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Dumaterem


Gem Kapocs

Recommended Posts

Venes: Igazából te is tudhatnád hogy pont én vagyok az az aember akinek a szívára nem szabad adni, ez az egyik. A másik meg hogy ha én ezt komolyan is gondoltam volna akkor nem ilyen hangnemben mondtam volna el. Különben is felesleges aggódni bármi miatt, hisen ahogy az indián mondás is tartja: "A Múlt emlék, a jövő titok, a jelen ajándék." Mindenkinek tanácsolom hogy minden tekintetben eszerint éljen és akkor biztosan kihozza az életéből azt, amire vágyik.

Link a hozzászóláshoz
Venes: Igazából te is tudhatnád hogy pont én vagyok az az aember akinek a szívára nem szabad adni, ez az egyik. A másik meg hogy ha én ezt komolyan is gondoltam volna akkor nem ilyen hangnemben mondtam volna el. Különben is felesleges aggódni bármi miatt, hisen ahogy az indián mondás is tartja: "A Múlt emlék, a jövő titok, a jelen ajándék." Mindenkinek tanácsolom hogy minden tekintetben eszerint éljen és akkor biztosan kihozza az életéből azt, amire vágyik.

Nem vettem vér komolyra, de azért megjegyeztem. És még viccből sem szabad ilyet írni. Más rést, meg van olyan ember aki ezt komolyan gondolja. Bár tudom hogy nekem ettől nem kell félnem.

Link a hozzászóláshoz

8)

Üdv!

Én is majd mindig megnézem a nőket, de még is a végletekik hűséges vagyok, és engem sem zavar ha a párom megnézi mert milrt ne?!

Amugy is minden gyerek tudja hogy a tiltott gyűmölcs a legédesebb...

Szeretem a különleges szépségeket ehhez hogy felfedezd "nyitott" szemmel kell járni, szinte mindig nálam a dig. fényképező és ha valmi tetszik.. azt "megszerzem"! :twisted: :wink:

Pl: Most is láttam egy lányt akinek olyan átlagos (Az az szép hisz itHON a legszebbek a nők a világon) arca volt de szép Vörös (mint a reklámokban...) vállára omló haja és hozzá fekete szeme (mint az araboknak teljesen fekete)

Annyira különleges és szép volt, noha a lány testileg is "átlagos" volt, nekem nem is tetszett még az arca se, de különleges volt attól szép...

És ezt pl megbeszéltem a barátnömmel is mert mondtam neki hogy én ilyen vagyok ez van.. ha nem jó akkor is ez van . És meg lehet beszélni mert egy igazi pár mindent meg tud beszélni és részesülnek egymás örömében, megpróbálják ugy is látni ahogy amásik fél. És ő látta hogy ez különleges és értékelte.

Szerintem nem jó a féltékenység... A zöldszeű szörny már több áldozatot szedett mint az atombomba...

Persze félteni kell a másikat, és ovni stb (ez olyan "férfi" dolog) de nem kell féltékenykedni... persze van amikor az értékrendemben jobbak látszóval beszél vagy találkozik a kedvesem az előcsalja a "szörnyet" de hamar legyőzöm.. 1 kézzel is :wink:

Ennyit

Üdv!

Link a hozzászóláshoz
Nem vettem vér komolyra, de azért megjegyeztem. És még viccből sem szabad ilyet írni. Más rést, meg van olyan ember aki ezt komolyan gondolja. Bár tudom hogy nekem ettől nem kell félnem.

Hát azért vicesen sem vetted... :roll: Venes mondd, beszélgettél Te Gemmel 2 szót is? A fickó nem százas, lökött a csávó teljesen (:lol:) nehogy már 1percig is elgondolkodj szavahihetetlen szavain... De most kamion. Zártosztályról szabadult pszichopata, aki a kukából halássza a csikket ha nincs cigije, mit vársz... ? :P 8) :lol: :twisted:

bocs Gemi, de csak az igazat írtam... :)

És ezt pl megbeszéltem a barátnömmel is mert mondtam neki hogy én ilyen vagyok ez van.. ha nem jó akkor is ez van .

Azért kíváncsi lennék, ha a barátnőd adná elő (akit mellesleg szeretsz), hogy "látott egy barna hajú fiút a suliban, úgy 22 lehetett. Valami nagyon megfogta benne, isteni kisugárzása volt, és a szeme... pár pillanatig egymásra tapadt tekintetük, aztán tovább mentek, a fiú még a számát sem kérte el, de csak mert nyuszi volt. De az a pillantás, én mondom valami hihhhetetlen kisugárzása volt, épphogycsak nem szerettem bele, még jó hogy téged szeretlek kedvesem! De azért izzasztó percek voltak. Képet is csináltam, de csak hogy Te is lásd, mert amúgy is mindent megbeszélünk. Szóval drágám ne cidrizz, maradok veled..."

Jó ez kicsit túlozva volt, de azért megnézném meddig bírnád ki anélkül a bizonyos 'megvédelekezilyenférfidologszétveremabarnafejét' effektus nélkül... :roll: :)

Üdv:

Link a hozzászóláshoz

Gem: Lehet, hogy veszélyes egy barátnő, de milyen édes, és élvezetes :P 8)

Amúgy meg én pl nem vagyok afunkcionális prosti (sorry, de ez a szó finomabb változata, de ezt gondolom tudjátok)...funkcionális meg pláne nem :) Nálunk ez úgy néz ki, hogy ha nekem van pénzem, akkor én veszem a metró, és buszjegyet, ha neki van pénze, akkor ő. Szerintünk ez így korrekt :D

más: Szerdán levették a gipszet, hogy az izmaim ne sorvadjanak el mégjobban, de iszonyatosan fáj, pedig igen csak sok FP-m van, de napi 3-4 Apranaxot szedek. Totál nyomorék a kezem, úgyh elkezdődött a fizikoterápa meg a gyógytorna. Olyan mértékü a fájdalom, hogy torna közben csorogtak a könnyeim :cry: de anya vett nekem kinder maxikinget vígasz képp :roll:

Az orvos felsorolt még pár diagnózist: kidrült, h lágyrészek is sérültek, meg izületek, meg minden ami egy kézben van :(

Valaki küldjön egy papot, aki pár Mp-ból rendbehozza :?

Link a hozzászóláshoz

Ahojja!

A'frad: tetszik amit írtál a 'pénzbeosztásról'. Szerintem ez így korrekt ahogy Te is írtad, nem tom a pasik ezt miért ragozzák túl... A büszkeség vagy mifene, sosem értettem... Mert biztos így érzik sokan magukat nyeregben vagy mi... Pedig ez is csak ennek a bugyuta világnak egy még bugyutább szüleménye. Mmint a pénz. :)

Jobbulást a kezednek, de szerintem koncentrálj a jó dolgokra, ne ezzel foglald le magad. Hidd el, tapasztalatból írom, a jó dolgokra figyelj. Tényleg jobbulást.

Üdv:

Link a hozzászóláshoz

Ne szapuljátok szegény Gemet én is zöld szemű vagyok mésem szőrny. És pl.: ha "RQ-nak nem én vagyok Adonis" akkor kérdezze meg Gemet a Debreceni hadi játékokról, egyébként ilyen esetben én megkérdem az illető hölgyet "miért van velem és miért nem a gyáva Adonissal?" De térjünk vissza a TT vad világába és vált válnak vetve győzzük le a szörnyeket. :D

Link a hozzászóláshoz

Az a gond, hogy nem tudok nem gondolni rá, mert minden egyes mozdulatnál eszembe jut, mivel fáj. Valamint időtúltengésben szenvedek. Most nincs, ami kitöltse azt az időt, amit az alkotással töltöttem. De már találtam 1-2 olyan dolgot, amihez nem kell túl ügyesnek lenni, mint pl a gyertyaöntés. Csináltam is egyet Condoriusomnak. Az nagyon rpg-s :D zselégyertyából van, és dobókockákat tettem bele, és mindez egy üveg teáscsészében van, a CD-Fű miatt 8)

Mikor jobb kedvemben vagyok, akkor nem foglalkozok a kezemmel, de mikor rosszabb a kedvem, és túl sok az időm....akkor sajnos igen..... Node most jókedvemben vagyok, úgyh majd csak rendbejön :D

Link a hozzászóláshoz
Ahojja!

A'frad: tetszik amit írtál a 'pénzbeosztásról'. Szerintem ez így korrekt ahogy Te is írtad, nem tom a pasik ezt miért ragozzák túl... A büszkeség vagy mifene, sosem értettem... Mert biztos így érzik sokan magukat nyeregben vagy mi... Pedig ez is csak ennek a bugyuta világnak egy még bugyutább szüleménye. Mmint a pénz. :)

Üdv:

Ehhez csupán annyit, hogy ez:

:arrow: 1: Fiúfüggő. Nem minden fiú/férfi ilxen. Vannak olyanok, mint jelen esetben Condorius.

:arrow: 2: Akicsinálja is, had tegye? Nem mind1, mit csinál a pénzével? pláne ha rád költi? Annak csak örülnöd kéne, hogy ilyen "áldozatot" képes hozni azért akit szeret. Egyébkét nem, nem érzem magam nyeregben attól, hogy meghívom a barátnőmet egy pohár italra, vagy bármire. Nem, máskor szoktam magam nyeregben érezni :wink: . Azért csinálom mert az én értékrendem megköveteli, hogy ez ILLIK, ennyit megtehetek érte, ha ő veszi a fáradságot, hogy elviseljen engem :roll: .

A más neműek megtekintéséhez is csak annyit tennék hozzá, hogy had tegye. Ha téged zavar akkor meg lehet beszélni. És vagy tudsz hatni rá, vagy nem. Ha nem tudsz de szereted akkor előbb-utóbb úgyis megszokod, ha meg nem, akkor sry. És ez nálunk (legalábbis nálam) amolyen ösztönös dolog :), melyet el tudok folytnai, ha tudatosan arra koncentrálok, vagy valami ilyesmi. De ha a lány megkér, akkor arra hogy te tegyem, akkor nem rteszem. De ha nem, akkor valszeg nem zavarja, vagy nem veszi észre vagy nem mer szólni, akkor meg miért ne? :D

Maradtam tisztelettel:

Link a hozzászóláshoz

Nah akkor elsőnek pár kérdés. Miről kell engem megkérdezni DHJval kapcsolatban??? A'frad: mikor mondtam én hogy veszélyes egy barátnő??? Andoron: Mien képet???

Aztán egykét megállapítás.

A'frad: A kezed előbb utóbb rendbe jön, nem érdemes vele töbet foglalkozni mint amennyit muszály. Mikor nekem szétment a bokám, nem zavartattam magam különösebben, begipszelték és másnap már másztam nagymamámnál a fára, pedig napi két apranaxot én is szedtem. A gyógytornában hála istennek nem volt részem, mert mikor levették a gipszet a doki megállapította hogy tulajdonképpen alig sorvadtak az izmok, annak ellenére hogy lábszárközépig gipszben volt a lábam.(Valószinüleg ez annak köszönhető hogy mint említettem különösebb módon nem tudott érdekelni hogy áj a lábam). Egyszóval jobbulást, fel a fejjel és csak annyi figyelmet szentelj a dolognak amennyit feltétlenül megkövetel.

Venessel ugyan élőben még nem sok alkalmam volt beszélgetni de cseten valóban sokat kommunikálunk. Egyébként a zártosztályt és a pszichopatát megcáfolnám, az teljese igaz hogy ha nincs cigim a kukából is halászok. Hát istenem, ha az ember elcsövezik egykét hetet egy évben akkor megszokja hogy nincs mindig minden előtte és rájön hogy ez nem lealacsonyító dolog. A szükség nagy úr! A is igaz továbbá hogy nem szabad komolyan venni, ugyanis pár éve már szokásommá vált hogy az egész hülye nagyvilágon meg minden kis marhaságán csak röhögni tudok, attól nem lesz jobb ha idegeskedek miatta. Persze azért az én agyam is el szokott szállni miokr az emberi hülyeség már kiszakítja a plafont, ebben sajnos gyakran van részem.

A megnézésről annyit hogy szerintem teljesen normális és egészséges dolog, nem kell ezért senkit elítélni, egyéb iránt Tybyvel értek egyet.

A fizetősdiről. Kibe mennyire nevelték bele. Belém a szó átvitt értelmében 10 éves koromra belémnevelték az etikettet és az illemet, talán azért választottam "öregedő" fejjel ezt a szakadt életet, mert nem értek egyet mindennel amit az illemmegkíván. Annak ellenére ha valakit szeretek akkor pár forint nem fog visszatartani attól hogy kedves legyek, valamint azokat az illemszabályokat, amiknek van értelme, mind a mai napig betartom, ennek köszönhető például hogy teljesen lényegtelen hogy egy nő/lány/ifjú hölgy mennyire húzza fel az agyamat, mennyire akadok ki rata, maximum elküldöm, vagy megmondom neki hogy kapja be a hajamat, tettlegesen bántani nem fogom. Jó példa volt erre miokr egyik csajal összevesztünk bulin, ő ütött rúgott(acélbetétesben szó-szó azért fájt) én meg álltam egyhelyben, megvártam amíg abbahagyja aztán elmentem.

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

RQ: amit Gemnek címeztél, nos, hidd el, hogy egyszer meg fogja érteni a saját gondolkodását. Ami meg az ismerkedést illeti... érdemben egyetlen egyszer találkoztam vele, és nem éreztem úgy, hogy meg akart volna ismerni. :-)

Andoron: ami a lovet illeti... :cry: Anyám! Már te is kezded???? Én elég gyakran nézem a lányokat, csak úgy. Régebben azért, amit te is mondtál, most meg csak úgy megszokásból. Sajnos azt kell mondjam, hogy erre nem nagyon van mit nézni! :-(

A'frad: én is mindíg azt szoktam mondani, hogy a zseni átlátja a káoszt. Ez így persze nem igaz, hiszen olyan messze vagyok a zsnitől... szóval elég messze. De ha benyulok a kupacba, akkor tudom, hogy mit fogok előhúzni. Ennek ellenére én is azt mondom, hogy jobb, ha rend van. A könyveim például soha nem gyaláznám meg olyasmivel, hogy kupacban tárolom őket. Persze a tankönyv az más. Azért azt jó lenne tudni, hogy hol a számológépem... Féltékenység. Ez jó! Már mint nem jó, és az sem jó, hogy "ez van". Szerintem ez mindenképpen egy nagyon rossz dolog. Meg tud ölni egy kapcsolatot, az már biztos! Féltékenykedni egyébként (szvsz) a gyenge jellemű emberek szoktak. Ráadásul ez egy eléggé becsapós dolog is, mert az illető azt hiheti, hogy ez csak azért van, mert szereti a másikat. Ez így rendben is van, de a féltékenység két alapvető mozgatóereje a gyanakvás és az egoizmus. Furcsa, hogy a legtöbb ember teljessen alaptalanul féltékeny.

Ami a nő vs. pasi témát illeti... nos elvileg egy kapcsolat kezdete az ismerkedés. Az ismerkedés pedíg azért van, hogy áthidalja a két nem közötti különbségeket. Persze ez nem ilyen egyszerű, egy embert nem lehet ennyi idő alatt megismerni teljessen. De ez alatt mindenki el tudja dönteni, hogy érdemes-e tovább folytatmi avagy sem. Ezen kívül Salamander hsz-éből kiindulva, talán helyesebb, ha kettévesszük az embert érzelmei és gondolatai alapján. A nők érzelmei egyszerűek. Talán ezért is van az, hogy azt mondjuk hogy a szívük vezérli őket. A gondolkodásuk azonban bonyolult, legalább is előttünk az. Mert nekik természetes az, hogy egyszerre több dologgal is foglalkozzanak egyszerre, és ezt a férfi agy nem képes követni. Ezért van az, ha a férfiak félnek a nőktől, mert ők jobban átlátnak dolgokat. A férfi ennek az ellenkezője. Egyszerű gondolkodás és bonyolult érzelmek. Hogy ez mennyire így van, azt úgy is mindenki tudja! :-)

És még valami: A'frad, ne az a baj, ha megbámul egy nőt, hanem az, ha utána fordul! .-)

Darun

ui.: kissé megkésve, úgy látom, de hát ugye aki nem lóg fenn minden nap...

Link a hozzászóláshoz

Gem: Én is aktívkodtam a kezemmel amennyire a gipsz engedte, pl jártam edzésekre. És mivel igen csak depis vagyok, ezért nem is tudom pozitívan nézni, és ezért belesüllyedek szépen az önsajnálat posványába, node ma egész jó kedvem van, úgyh ma úgy látom, hogy csak jobb lesz.

A rehabilitáció továbbra is szörnyű, és ma azt mondták, hogy még jó sokáig csinálni kell.

És kitaláltam, hogy mi a megoldás arra, hogy ne kelljen abbahagynom a capoeirát :D Kifejlesztek egy új stílust, ami úgy fog kinézni, hogy mindent vagy félkézzel, vagy kéz nélkül kell csinálni 8) 8) 8) 8) Nagyon Izgalmas lesz egy ilyet kidolgozni, és tök jó, hogy az utóbbi egy-két napban megcsillantak a reménynek azok a bizonyos kis szikrái :D:D:D És egyébként az is jót tesz, hogy itt is mindenki próbál támogatni, meg tanácsot adni :) Szóval köszönöm mindenkinek :oops: :D

Akik jönnek a TT-re, azoknak meg is fogom hálálni :D

Link a hozzászóláshoz

Üdvözletem a Mélyen Tisztelt Publikumak!

Ha már fórum és nyílt, akkor én is beleszólnék.

Előszőr is köszönöm, h válaszolgattak az emberek a hsz-emre kb 3 oldallal ezelőtt.

Másodsorban ez a megnézegetős dolog. Itt mindeki elmondja a nézetét ezzel kapcsolatban, hát én is megtenném. Tehát feltűnt, a hsz-ek olvasása közben, h úgy lett megközelítve az a probléma, h a séta közben a pasi megnéz egy (másik) lányt az utcán, miközben a barátnőjével van. Tehát eleddig csak az lett górcső alá véve, h az így rossz, meg úgy rossz. De mi van ha csak olyasfajta összehasonlítás miatt nézi meg a másik lányt, h egen az ÉN barátnőmnek jobb alakja, harmonikusabb mozgása, keményebb feneke, stb van :?: Mert szerintem ez a helyzet jónéhány esetben. Pusztán összehasonlítás, ami az alapvető emberi természetből fakad, h nekem jobb akármim van mint másoknak. :D Ezzel minki így van.Szerintem.

Na most viszont mennem kell.

Üdvözletem mindenkinek,

@ - én a senki semmije

Link a hozzászóláshoz

Helló mindenki!

A meglátásom azzal kapcsolatban, hogy megnézünk valakit, kimerül annyiban, hogy az ember 2 dolgot vesz észre, & néz meg:

1: a nagyon csúnyát, de ez szerintem nem zavarja a nem létező barátnőmet :oops:

2: a nagyon szépet...ez már zavarhatja ugyan, de személyes tapasztalatból mondom, a lányok is megnézik a SZÉP lányokat.

Ez olyasmi, mint amikor látok egy szépen kidolgozott férfi testet,-félre ne értsetek, hetero vagyok- azt én is megnézem. Itt szerintem az a lényeg, hogy megnézzük-e... sokkal inkább, h hogyan nézzük meg.

A féltékenységről csak annyit, hogy a leggusztustalanabb dolog, a pókok után. Szerintem a bizalom hiányát tükrözi, & bizalmatlanságra nem lehet kapcsolatot építeni.

Link a hozzászóláshoz
lányok is megnézik a SZÉP lányokat

valaki mintha kimondta volna a varázsszót!

Ez egy elég jó meglátás PH Gold. Én egy csomó csajt ismerek, aki hamarabb felhívja a figyelmemet egy jó(sexy, csinos, széparcú) csaj jelenlétére, mint ahogy én felfigyelnék rá. Utána meg elkezdik mondogatni, hogy milyen szép arca van, milyen formás a feneke, stb

Ez fakadhat abból is, hogy a nők alapvetően irigyek egymásra, vagy pedig abból, hogy mibdegyikükben van valami rejtett leszbikusi hajlam. :mrgreen:

Ezt a meglátásomat nem kell teljesen komolyan venni, én hiszek ebben, aki meg megsértődik, az vessen magára. :roll:

Link a hozzászóláshoz

Én egészséges mértékben féltékeny vagyok, de nem érzem magam gusztustalannak. Vagy úgy ismert meg valaki, hogy az lennék?

Féltékeny vagyok a kedvesemre, mert szeretem, és mert igen csak női szemre való emberke. Azt tudom, hogy soha nem csalna meg, de az rettentően idegesít, ha az exnője sms-t ír neki.

Szerintem nincs olyan ember, aki ne lenne féltékeny. Aki meg azt mondja, hogy ő nem féltékeny, akkor vagy nem szereti a párját, vagy hazudik magának, és a külvilágnak is.

Akkor a következő téma lehetne ez: Gusztustalan vagyok mert szeretem a kedvesem?

Link a hozzászóláshoz
Akkor a következő téma lehetne ez: Gusztustalan vagyok mert szeretem a kedvesem?

Ezt most komolyan írtad? Ez rondább volt enyhe iróniánál' date=' vagy nem tom. Van aki iylen "témáról" szeretne beszélgetni?? Erről nem is lehet beszélgetni, nincs is semmi háttere, alapja... :roll:

Nem az egézséges féltékenység gusztustalan, nem. Én részemről leírtam mi az, s mi tehet tönkre egy kapcsolatot... Ha nem egézséges, hanem beteges etc.

Inkább beszélgessünk inkább arról miért süt a nap kék az és és fű a zöld vagy mitomén.

Vagy: ki mivel dobja fel magát olyan rossz napokon amikor picit maga alatt van vagy ilyesmi... sz*r a kedve meg ilyenek. (Persze azok írjanak akiknek nincs párjuk, mrt akinek van az nem kérdés... :P )

[/color']

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...