Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Versekkel kapcsolatos vélemények


Recommended Posts

Nefi: örülök hogy tetszettek, én nem törekedek a rímekre, igazibol nem is szeretem a rímekre épülő verseket, a kritikám az ilyen versek ellen szólt leginkább, egy versnek nem a buta, erőltetett rímek a lényegei, szerintem...

én ezt a stílust szeretem, ami nem rímekre, szótagszámokra és egyéb

-általam hülyeségnek tartott- dologra épül.

de izlések és pofonok:)

Link a hozzászóláshoz

Igazad van, ízlések és pofonok. Egyébként én szvsz jobban szeretem a rímekkel megáldott (/átkozott) verseket. Persze csak akkor, ha az a rím nem erőltetett... Nálam lehet, hogy néha annak tűnik, de azért törekedem rá, hogy ne az legyen. Egyébként hosszú idő után elolvastam a többiek műveit. Mindegyik tetszik. Csak így tovább mindenki :wink:

Link a hozzászóláshoz

Látod, tévedtem. Nem olyan egyszerű ezt abbahagyni. Tudjátok tök fura. Amikor nem írtam semmit, egyáltalán nem hiányzott, hogy kiadjam magamból a dolgokat. Csak néha. Egy ilyen alkalommal írtam meg az első versem. És azóta egyszerűen nem tudom abbahagyni. Épp az imént tartottam egy hoszabb szünetet és azt vettem észre, hogy hiányzik...

Link a hozzászóláshoz

Én :?: :oops: Én már nagyon rég nem írok...Amúgy sem írtam sokat, hogy milyeneket azt láthattátok...Egy-kettő ami mostanában született, nos azt csak a pillanatnyi helyzet "szülte".

Szóval én inkább olvasni szeretem a verseket :wink: Ami nem megy igazán az embernek azt nem viszi túlzásba,nem erőlteti.Persze, néha, ha már végképp nem bír magával, próbál papírra vetni "szavakat".Aztán megnyugszik, és vár...Ill.olvas :) :wink:

Üdv.Eleinor

Link a hozzászóláshoz

Nefadar: öcséd östehetség :lol::lol::lol: családi örökség a költöi véna? :wink: tartalmilag tökéletesen pank, csak a rimeket butitsa le egy kicsit... meg mi az, hogy kijön a szótagszám? hát szabad ilyet? :twisted: ha pedig a zene 5 hangnál többöl áll, hát tényleg eláshatja magát... az ilyen müvészi jelleget már nem veszi be az ember gyomra :lol: Amúgy ha Lukács Laci irta volna, már tutira fenn lenne a VIVA-n... illik is az Adjon az ég klippje... :wink: az úgyis olyan Puddle of Muddosra sikerült... :evil:

Link a hozzászóláshoz

Valaki: OK, csak egy a gond. Az irodalomtanárom még nem látta őket... Eleddig még nem igazán mertem megmutatni neki őket. Nemtom. Nem tartom magam egy nagy durranásnak. A verseimet meg kifejezetten nem tartom igazán jónak. Persze az is lehet, hogy túl sok József Attilát olvastam... :roll:

az enyémeimet látta 1szer, és azt mondta szokjak le a "megölni" szóról... hát így jártam...

Link a hozzászóláshoz
Nefi, gangler, Vyergas + a többiek: ha én lennék mindannyiótok irodalom tanára, akkor alapból dics.5-ösök lennétek nálam(ez azt jelenti, hogy nagyon tetszik a vers)/ezt nem azért írtam,hogy... cask, mert rajtam van megint a dili... :roll: :twisted: ./

Valaki: nagyon aranyos vagy, bár szerintem nem érdemelném meg a verseimre az alapból ötöst, de amúgy is az vagyok :) csak nyelvtanból nem, mert a helyesírásom pocsék, de hát mit tegyek, ha a számítógépen van helyesírás ellenörző és többet írok géppel, mint szabadkézzel...

Link a hozzászóláshoz

Nefi... te egy irodalom-zseni lehetsz ;) költő-író egyszemélyben. A történelemtudásodról ne is beszéljünk. Egy ilyen humán beállítottságú embernek illene azért helyesen írni, nem?? :) Mellesleg emellett reál téren is otthon vagy, hisz a Műegyetemre akarsz jelentkezni műszaki informatikusnak... a szerepjátékos lányok is ritkák, és te ezek közé is tartozol. Szóval mindenhova tartozol, mindenhez értesz kedves Nefi... épp ezért nincs olyan halmaz, amellyel te diszjunkt viszonyban lennél, így nem elveszel a tömegben, hanem pont kiemelkedsz, egyedüliként. ;)

Most már csak annyit kell észrevenned, hogy Life is worth living.

Valakinek és a többi leányzónak :D :

Tulajdonképpen minden lány egyedi, sőt minden ember az (igen még a csúúúúnya fijúk is! ). Mindenki másképp az. Ne arra törekedjetek, hogy ti legyetek az átlag, hanem pont ellenkezőleg... Valaki, veled konkrétan chateltem is, és nagyon örültem neki, mert egy különleges lányt ismertem meg személyedben. Illetve dehogy ismertem még meg... :lol:

Üdv,

TAO

Link a hozzászóláshoz

Direkt nem reagáltam rá, mert ha ezt gondolod akkor ezt gondolod. Köszönöm szépen, hogy ezt mondod rólam, nem érdemlem meg egyáltalán. De azért köszi. és ha lehet innen majd priviben folytassuk, hogy ne kelljen chatelésért törölnöm a beszólásainkat.

Kedves Fórumozók!

Válságban vagyok, már múlt hét szerda óta egy verset sem írtam, ha ez megmarad akkor sem maradtok majd vers nélkül, mert akkor majd régieket teszek fel.

Nefi

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...