Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Téli Tábor 2004 - Élménybeszámolói


Gem Kapocs

Recommended Posts

gangler: Kapunk ingyen sört? Mert ha igen akkor feltétlen érdemes lenne kimenni. :) Ha én mennék, lehet hogy tudom vállalni a modul egy részét, de ahhoz kéne 1 kis segítség...

Salamander?

még szép... KMnek jó leszek.

Vállalom a kaland térképeit... meg ugye mesélést... mert ez a többmesélős dolog jó cucc. De azt is lehet, hogy nincs váltott KM, csak egy (esetleg 2) csapat. És a KM-ek egy része irányítja az NJK-kat... Én bármit vállalok. de a kaland egészét nem írom meg... mert ahhoz sokat kell gondolkodni. de NJK és térkép jöhet....

Link a hozzászóláshoz

GYerekek ha Pesten lesz a tali akkor én 100%hogy jövök de viszont 95%Hogy nem alszom ott mivel ha kell pest másik oldalára is átmegyek simán...(motorral persze 8) :lol: )tehát engem nem belevenni a szállást ogénylők közé!!

Salamander: :arrow: Én pontosan értem amit mondasz!!!De attól hogy a gladiátorom nem szólt bele igazán a történésekbe mert nem akart marhaságot mondani attól függetlenül mért nem kellet rá halgatni mikor szólt valamit????Mert a JK-m csak annyit kért hogy dobjátok meg őket kővel vagy ilyesmi hogy kiderüljön hogy nem illúzió-e de ti még ezt sem tettétek meg..(kivéve Darun)és én in game is fél órán keresztül ordibáltam(szó szerint) nektek...(Mazsinó a tanú mivel ő még jót is derült rajtam hogy csak kiabálok ott össze vissza)

Link a hozzászóláshoz

Húb*zze'! El is felejtettem!!! - hogy én milyen kis butus vagyok... :oops:

szal, ha a szállás ott lenne ahol én szeretném (értsd: Pest-XVII. kerület, Zrínyi panzió), akkor mittomén 5-6 ember nálunk is elfér, szal nekik még szállást se kell fizetniük... vagy elosztanánk a költséget, hogy mindenki ugyanannyit perkáljon...

Link a hozzászóláshoz
Salamander: :arrow: Én pontosan értem amit mondasz!!!De attól hogy a gladiátorom nem szólt bele igazán a történésekbe mert nem akart marhaságot mondani attól függetlenül mért nem kellet rá halgatni mikor szólt valamit????Mert a JK-m csak annyit kért hogy dobjátok meg őket kővel vagy ilyesmi hogy kiderüljön hogy nem illúzió-e de ti még ezt sem tettétek meg..(kivéve Darun)és én in game is fél órán keresztül ordibáltam(szó szerint) nektek...(Mazsinó a tanú mivel ő még jót is derült rajtam hogy csak kiabálok ott össze vissza)

BAZZE! Az szerinted reális, hogy a karakterek PONT A CSAK HARCHOZ ÉRTÖ, A KALAND SORÁN VÉGIG ALVÓ karakterre hallgatnak bármiben is? hát nem az... és ha megdobjuk kövel, lehet, volt esély rá, hogy a katonák kinéznek, és tudod lopóztunk.... és ha észrevesznek azért az a k10+2+méreg nem tetszett volna, mivel valszeg túl is üt. Én is értettem, mit akartál mondani, csak az NEM SZEREPJÁTÉK ha játékon kívül elmondod, és HOPP! NEKEM IS ESZEMBE JUTOTT... ezt kén e megértened...

Link a hozzászóláshoz
Húb*zze'! El is felejtettem!!! - hogy én milyen kis butus vagyok... :oops:

szal, ha a szállás ott lenne ahol én szeretném (értsd: Pest-XVII. kerület, Zrínyi panzió), akkor mittomén 5-6 ember nálunk is elfér, szal nekik még szállást se kell fizetniük... vagy elosztanánk a költséget, hogy mindenki ugyanannyit perkáljon...

Gangler!

Ugye nem hagyod, hogy a becses KMjeid fizessenek a szállásért? :)

Mert mi igazán....

Ja és ha semmiképp nem érsz rá, akkor én+ Alkyone sztem meg tudjuk írni a modult. De akkor KONKRÉTUMOK KELLENEK. Ja és mindent a tavaszi talinál beszéljünk.

Alkyone (tavaszi talihoz): vállaljuk a megírást, ha kapunk ötleteket?

Mert mind2önknek vannak ugyan egész jó kalandjai, de azt most akarjuk lemesélni...

Link a hozzászóláshoz
Húb*zze'! El is felejtettem!!! - hogy én milyen kis butus vagyok... :oops:

szal, ha a szállás ott lenne ahol én szeretném (értsd: Pest-XVII. kerület, Zrínyi panzió), akkor mittomén 5-6 ember nálunk is elfér, szal nekik még szállást se kell fizetniük... vagy elosztanánk a költséget, hogy mindenki ugyanannyit perkáljon...

Gangler!

Ugye nem hagyod, hogy a becses KMjeid fizessenek a szállásért? :)

Mert mi igazán....

Ja és ha semmiképp nem érsz rá, akkor én+ Alkyone sztem meg tudjuk írni a modult. De akkor KONKRÉTUMOK KELLENEK. Ja és mindent a tavaszi talinál beszéljünk.

Alkyone (tavaszi talihoz): vállaljuk a megírást, ha kapunk ötleteket?

Mert mind2önknek vannak ugyan egész jó kalandjai, de azt most akarjuk lemesélni...

Figyu Con nekem semmi ellenvetésem hogy lemeséljétek nekem a kalandot tavaszi tali előtt...

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Mindenki aki a Téli Táborban digitális fényképezőgéppel készített fényképeket kérem, hogy

ftp://userftp:userftp@www.grafineria.hu/

Erre az ftp elérhetőségre töltse fel, a TTimages könyvtáron belül, ahol csináljon egy könyvtárat a saját nevén.

A képeket *.jpg kiterjesztésben kérném felrakni, mindenféle betömörítettség nélnkül. Itt a rar vagy a zip ill. winace etc.. tömörítőprogramokra gondolok!

Köszönöm!

Üdv:

Link a hozzászóláshoz

Nos én feltöltöttem a képeket legjobb tudásom szerint...remélem jol csináltam :roll: :lol: Most már csak hőn szeretett Antailunkon múlik :wink: hogy mikor rakja ki őket az oldalra...(Antail ha nem jol raktam fel akkor írj Pm-et és megprobalom újra :wink:

Link a hozzászóláshoz
Nos én feltöltöttem a képeket legjobb tudásom szerint...remélem jol csináltam :roll: :lol: Most már csak hőn szeretett Antailunkon múlik :wink: hogy mikor rakja ki őket az oldalra...(Antail ha nem jol raktam fel akkor írj Pm-et és megprobalom újra :wink:

Ez én voltam csak elfelejtettem bejelentkezni!! :oops: :oops:

(mentségemre legyen hogy ez most fordult elő velem először!!Remélem utoljára!! :P )

Link a hozzászóláshoz

Egy óriási tényezőt figyelmen kívül hagytok.

Ti vagytok a főszereplők! :shock: :P

No és a főszereplők mint köztudott...... :lol:

Mindentől függetlenül remélem mindenki feleleveníti a táborban történteket, mi miért volt ugy ahogy volt vagy nem volt. :wink:

Nem vagyunk tökéletesek, pláne Antailnak és Shadlexnek utánnam kellett menni igy még nehezebb volt számukra a mesélés.

Õk nem mondhaták Levi után szabadon: SEG

Link a hozzászóláshoz

Na igen a Km-eknek tényleg nehéz dolguk volt. Lásd Kahirt a Racklám.

De Levi meg kell hagyni leizzadtunk amikor berobbant a bánya és nem volt ötlet, hogy menyünk le és a növények meg csak jöttek és jöttek... :evil:

A másik dolog amikor leizadtunk az meg akkor volt amikor (Shad'lex-et idézem):

- (a fekete csuhás ember) felemeli a bal kezét... :lol:

Link a hozzászóláshoz

Azért attól eltekinve hogy le voltak terhelve a km-ek..

A mi drága Shadlex-ünknek volt annyi ereje hogy a hüje poénjaival a frászt hozza ránk...(de azé jok voltak azok a poénok.. :lol: )

Pl:A haramiák váránál próbáltuk beügyeskedni magunkat és ez nem tetszett a bentlévőknek...erre én elkezdtem kötekeni velük..ekkor:elórdítja magát az njk:Fiúk!!!Hozzátok a naftavetőt!!!

Shadlex meg szép részletesen leírta nekünk hogy halljuk ahogy csikorognak a kereke stb :shock: ....na szdtük a lábinkat ahogy tudtuk..és mikor már kifutottuk a tüdőnket akkor közölte velünk Shadlex vigyorogva hogy semmiféle Naftavető nincs is...Na ekkor jött az hogy mindannyian idegbajt kaptunk és a varázsló rontott be elsőnek légiesen a várba és ő kezdett el kaszabolni..és én a Gladiátor mardtam a legvégére...de azé ha az a naftavető tényleg ott lett volna akko megnézhettük vlna magunkat..én csak azt nem értem ha nem volt ott akkor mér hallottuk hogy hozzák?? :?: :shock:

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...