Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Téli Tábor 2004 - Élménybeszámolói


Gem Kapocs

Recommended Posts

*Hatalmas hangorkán tölti be a termet,a hatalmas márványoszlopok megremegnek, amint a Kobzok szóra nyitja száját*

HITETLEN! Mit gondolsz kivel beszélsz!? Mi vagyunk a kezdet és mi vagyunk a vég! Nincs trón, nincs versengés, csak behódolás. Ha mi azt akarjuk, a sárban fetrengve esedezel bocsánatért elôttük csökevényes agyad szánalmas vágyai miatt.

Most vonulj az oltárunk elé és tedd azt amit a többi halandó.Imádkozz hozzánk, hogy megkegyelmezzünk Neked!

ezámazarcos:)

HAHAHA!!! :lol: Cz ezzel csak 1 a gond én nem vagyok hívő ergó nem imádkozok..és nem hátrálok meg....mivel törpe vagyok...inkább meghalok a becsületemért..(de szvsz nem fog senki meghalni..csak ti lesztek letaszítva a trónról!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ( 8) 8)

Link a hozzászóláshoz

TAO,ne ringasd magad tévhitekben.Két város van mely a MAGUS fellegvára lehet, az egyik EGER(ez puncs Necronak:) no és Zala.Minden más próbálkozás reménytelen!Nem akarok senkit megbántani,de...nem is teszem:)

Disno,én okosabbnak ismertem a törpöket ennél, de úgy látszik tévedtem.VAnnak dolgok melyeket a ti kiváló fegyvereitekkel sem lehet pótolni és ilyen például az ész, no meg az élettapasztalat.Trónfosztásról beszélsz?MIlyen trón?Nincs trón, nincs kanál, csak a MAGUS van.A szerepjáték és semmi más.És ebben Dark Zala a legjobb,igaz emberek?

(olyan jó kekeckedni:)

Link a hozzászóláshoz

Khmmm... Miért nem jöttök el a tavaszi talira és bizonyítjátok be?

Ott meglátná mindenki, hogy ki az ász és ki az, aki kevésbé jó.

Cz te nagyon úgy gondolod, hogy ott vagy a szeren. Hát próbáld ki magad a mi kalandunkban. a tavaszi talira amit írunk, abban. Nem úgy van ám a dolog, hogy ég és föld között olyan hatalmas a különbség.

Mert az ég ott kezdödik, ahol a föld véget ér. És van olyan, hogy az ég mélyebben van, mint a föld. Ezen azért gondolkozz el...

Link a hozzászóláshoz
Khmmm... Miért nem jöttök el a tavaszi talira és bizonyítjátok be?

Ott meglátná mindenki, hogy ki az ász és ki az, aki kevésbé jó.

Cz te nagyon úgy gondolod, hogy ott vagy a szeren. Hát próbáld ki magad a mi kalandunkban. a tavaszi talira amit írunk, abban. Nem úgy van ám a dolog, hogy ég és föld között olyan hatalmas a különbség.

Mert az ég ott kezdödik, ahol a föld véget ér. És van olyan, hogy az ég mélyebben van, mint a föld. Ezen azért gondolkozz el...

MIért nem?Talán azért,mert van aki már nem iskolás gyermek, akinek ott van a tavaszi szünet.Vedd fogyelembe, hogy aki dolgozik, annak kissé nehezebb össszehoznia egy ilyen kiruccanást.Ettôl függetlenül ha lesz rá mód ott leszünk.

Nem, ne gondolom, hogy ott vagyOK a szeren, hanem ott vagyUNK a szeren az egész DZ csapattal és ezt senkinek nem kell bizonygatnunk.Kaptunk már elég dícséretet olyan emberektôl akiknek adunk a szavára.

Nincs föld,nincs ég,nincs kalnál, csak a MAGUS mint mondottam már.

:twisted:

Link a hozzászóláshoz

Mint Cézike írta, "there is no spoon". Ha nincsen kanál, nincsen MAGUS se Cézi! :) Nota bene : "Kanál az alapja mindennek." Még a jó öreg ük-ük nagyapám szokta mondani ezt az ezernyócszázas évek elején, aki a Neo néven partizánkodott a rájuk rontó afrikai bushmanok ellen. Szegény akkor vesztette életét, amikor beleesettt a szennyvíz-elvezető csatornába, káromkodott is rendesen, hogy "f***é van itt ez a kanál-is!" ;) Mert ugye a víziló is naaaagy és büdös a száááája, mégsem mondja mindig azt, hogy "jó napot kívánok, jegyeket, bérleteket kérem ellenőrzésre felmutatni!"

TAO

ps : Cz ebben csak megpróbáltam összefoglalni az összes értelmes (?) mondanivalódat, amit az utóbbi 4-5 hozzászólásodban megosztottál velünk. :wink: :D

Link a hozzászóláshoz

Cézé...

vicces fiú vagy te, én tudom... :lol:

bár nem tudod, hogy mit jelent a con szócska, de azért okos is... :lol:

Szóval én, mint Km örülnék, ha ott lennétek a tavaszi találkozón, egy kész, profi csapattal. És ott megmutathatnátok, amire oly nagyon büszke is vagy. Elhiszem és tudom, hogy nagyon jók vagytok. De majd ott megtörjük a jeget egy kicsit. (Meg a karaktereket is :lol: )

Link a hozzászóláshoz

Con...Con...Con.

Honnan ismerôs nekem ez?Hmmm,nem tudom,de tudom mit kell tennem,meg kell kérdezni a mindentudó CS-t!

Ô bizonyára tud majd segíteni nekem! :lol:

Mint mondottam, a TT-re ha tudunkmegzünk.Sajna nem rajtunk múlik a dolog, hanem a cégen.Viszont a tény, hogy nem vagyunk jelen, csak azt bizonyítja, hogy nekünk meg sem kell jelennünk a versenyen ahhoz, hogy megnyerjük 8)

HAHAHAHAHAHA

(repedezik a plafon,menekülök...)

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Én nem szeretnék senkit se támogatni a dicséreteimmel, de vázolom a helyzetet.

A versenyeken elért eredmények azt tükrözik, hogy a 20 évnél idősebb játékosok sokkal jobb eredményekre képesek, egy műveltséget és tapasztalatot igénylő modul végigjátszásakor. Most dolgozok egy táblázaton, amely egyensúlyba helyezi a kor adta előnyöket. Sajnos még csak 2 verseny eredményeit tudom számításba venni, mert a többiben nem vezetői pózicióban leledztem. A világi sportokban is korosztályokra bontják a versenyzést, mert a teljesítmény értékek nagy eltéréseket mutatnak.

Eme adatokból kifolyólag, a Zalai csapat nem engedheti meg magának a vereséget, ellenben a Con féle csapatnak még van jópár éve a felzárkózáshoz. :D

A "ki a jobb" kérdést ezennel lezártnak tekintem, a születések nagymértékű eltérése végett. :wink:

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

Kösznöjuk a bírói itéletet nagytudású mesterünk... :wink:

Mi tenni is fogunk róla hogy rohamos ütemben fejlődjön a szerepjátékünk...és én személy szerint TT-n inkább megpróbálok a szerepjátékra öszpontosítani..mert abban szvsz még lehetek jó..elnnetétben a modulmegoldással...de kiíváncsi vagyok mi lesz itt..mondjuk kb 4-5 év múlva mikor már mi is benne leszünk a korban... :twisted:

Link a hozzászóláshoz

Én kb. 4-5 éve jőátszom asszem idén jubilállom az 5-diket, de meg lehet nézni meilyen eredményt értem el nyáron és milyet télen (aki nem tudná nyáron komoly teljesítménnyel és 1 karakter halála után, utolsó lettem, most pedig 3. minden esetben).

Szal személyes tapasztalat szerint mnden csak elhatározás, a karakter ismeretén mullik. Kétségtelen komolyan nyom a latba az élettapasztalat! De én ennyire voltam képes 17 évvel a hátam mögött!

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...